Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Centrum handlowe Atrium Molo w Szczecinie otwarte we wszystkie niedziele

  • 8.03.2018, 11:59
  • Admin Admin
Centrum handlowe Atrium Molo w Szczecinie otwarte we wszystkie niedziele
W związku z obowiązującą od 1 marca 2018 r. ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, święta i niektóre inne dni, Atrium Polska informuje, że większość centrów handlowych należących do firmy, w tym także Atrium Molo w Szczecinie, będzie otwarta we wszystkie niedziele. Decyzja podjęta przez Spółkę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych najemców oraz ich klientów, którzy zgodnie z obowiązującym prawem mogą prowadzić działalność handlową we wszystkie niedziele.

W najbliższą niedzielę w Atrium Molo w Szczecinie otwartych będzie sześć różnych lokali: bawialnia dla dzieci Kraina Fantazji, punkty gastronomiczne China Town, Burger King, Pasztecik i HappyYogo oraz kwiaciarnia. Zapewniony będzie także dostęp do bankomatów.

- W naszym centrum handlowym będą czynne lokale, których zakaz prowadzenia handlu
w niedzielę nie dotyczy. Mam tu na myśli między innymi restauracje, cukiernie, kwiaciarnie, ale także punkty handlowe, w których sprzedaż będzie prowadził ich właściciel. Warto też zaznaczyć, że w inne dni tygodnia dopuszczamy możliwość wydłużenia godzin otwarcia centrum handlowego jeśli najemcy zwrócą się do nas z takimi wnioskami –
komentuje Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

W pozostałe dni tygodnia Atrium Polska nie zmienia godzin funkcjonowania swoich centrów handlowych. Nowe zasady funkcjonowania centrów handlowych będą przekazywane bezpośrednio klientom centrów handlowych Atrium Polska oraz zostaną wprowadzone do regulaminu wszystkich obiektów na terenie całej Polski. Informacje o otwartych sklepach będą też udzielane w InfoPunktach, a szczegółowe listy zostaną opublikowane na stronach www poszczególnych centrów handlowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami do końca 2018 roku zakazem nie zostaną objęte pierwsza i ostatnia niedziela miesiąca, o ile nie wypadnie w inny dzień ustawowo wolny od pracy. Najbliższe dwa lata będą stanowiły okres przejściowy, do wprowadzenia w 2020 roku całkowitego zakazu handlu w niedziele z wyjątkami określonymi w ustawie.

Aleksandra Bartos, Atrium Molo

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

suwak
suwak 10.03.2018, 08:02
Jeden ważny poseł jeszcze ważniejszej partii też apelował o nie kupowanie w niedziele, a się okazało że sam robi zakupy i to hipermarketach (zdjęcia do obejrzenia w internecie).
Smul
Smul 9.03.2018, 22:16
Konfidenci tu jacyś poniżej piszą...
Kot
Kot 9.03.2018, 21:51
Tia napisała cholerną prawdę...nic dodać nic ująć..i załamujące jest, ze ktoś tak prymitywnie próbuje ją zakrzyczeć...
gigadżul
gigadżul 10.03.2018, 02:47
"cholerna prawda"? Ale na jaki temat? Bo na temat artykułu żadnej "cholernej prawdy" nie napisała...
tropiciel
tropiciel 9.03.2018, 10:56
Ten apel mi śmierdzi odezwą:)
:):):):)
:):):):) 9.03.2018, 15:38
no, ten styl: - kogóż on przypomina???

Apeluję... tak ja wiem mój post był skomplikowany,... że albo znowu nie doczytałeś albo to twoja interpretacja mojego tekstu, niestety głupia. W moim tekście poruszono temat egzystencjalny Polaków i ludzi w ogóle... i ciągle nie rozumiesz, że nie dotyczy on kwestii pracy w niedzielę ani spraw pracowniczych?...
każdy może mieć w Polsce wolną niedzielę...
ktoś pracuje aby odpoczywał mógł ktoś (parafraza Hamleta) i nie zarzucaj obłudy jeśli nie znasz jej definicji...
tia
tia 9.03.2018, 10:38
Apeluję do tych wypowiadających się, którzy mają rodziny i uważają, ze mają również jeszcze trochę oleju w głowie. Zastanówcie się, do czego obecnie sprowadza się wasze życie? Jest oczywiste, że do wydawania pieniędzy, czy bycie konsumentem napędzającym kabzę korporacjom to wszystko czego od życia oczekujecie? Nie chodzicie do kościoła w niedzielę, ok, wasza sprawa, chociaż wcześniej czy później ten krytykowany ksiądz i tak odda wam ostatnią posługę, ale idźcie do kina, do kawiarni, do restauracji na obiad z dziećmi, porozmawiajcie, poczytajcie książkę, idźcie bodaj na spacer. Czy kupienie kolejnej szmaty na wasze tyłki jest naprawdę niezbędne do życia? Czy Pooglądanie witryn w galeriach zastąpi wam kulturę wyższą? Zdajecie sobie sprawę jak wielu z was się zachowuje na co dzień, jacy jesteście w częstych niestety przypadkach prymitywni i przykrzy przez to dla otoczenia? A przecież nie żyjecie w Afryce, czy Afganistanie nie musicie walczyć o życie. Zajmijcie się sobą i waszymi rodzinami- taka jest idea tych wolnych niedziel.
:):):):)
:):):):) 9.03.2018, 15:31
„Przypomnę też, że ulica Niepodległości jest także miejscem, które emituje hałas, okresowo jest to hałas wzmożony, a w innym czasie jest to hałas mniejszy. W ogóle generalnie rzecz biorąc nasuwa się taka refleksja, że miasto generalnie emituje dźwięki i te dźwięki będą emitowane w większym stopniu niż na terenach tak mocno nie zurbanizowanych.”
blue:)
blue:) 9.03.2018, 21:34
Che che – pod artykułem o zakazie handlu w niedziele zamieszcza „egzystencjalną refleksję” – a potem poucza wszystkich, że „post w ogóle nie dotyczył handlu w niedzielę”...
apel do apelującej!
apel do apelującej! 9.03.2018, 11:02
Powiedz obłudnico - w czym gorsza sprzedawczyni w kawiarni, piekarni, bileterka w kinie?
RODZINY NIE MA? MA INNE POTRZEBY NIŻ sprzedawczyni w sklepie jak pogardliwie określasz "ZE SZMATAMI"???

Obłuda i fałsz - zamiast iść do galerii handlowej z rodziną - mam iść do kawiarni albo do kina.
Różnica, że w kawiarni i kinie TRZEBA zapłacić. W galerii można pochodzić i spędzić czas nie płacąc.

A pracownicy kina, kawiarni TO TAK SAMO LUDZIE JAK I PRACOWNICY SUPERMARKETU CZY SKLEPU ODZIEŻOWEGO (a nie "ze szmatami", jak pogardliwie je nazywasz)!!!
tia
tia 9.03.2018, 13:34
tak ja wiem mój post był skomplikowany, ale wcale mi nie chodziło w nim o pracowników, w ogóle nie ma w nim takiego tematu, każdy pracuje jak chce i gdzie chce, mamy wolność przynajmniej w tym zakresie, więc odnoszenie się do pracowników kawiarni itp. porównywanie ich do pracowników marketów świadczy, że albo znowu nie doczytałeś albo to twoja interpretacja mojego tekstu, niestety głupia. W moim tekście poruszono temat egzystencjalny Polaków i ludzi w ogóle i zaapelowano do ich zdrowego rozsądku i poprawy stylu życia, ale wiem, ze to trudne, wiec nie dziwię się, ze nie zrozumiałeś z tego ani słowa...
myśl kobito, zanim napiszesz!
myśl kobito, zanim napiszesz! 9.03.2018, 14:29
Kobito, zdecyduj się – jesteś za zakazem pracy w niedzielę, czy przeciw? Za korzystaniem z pracy pracowników w niedzielę czy przeciw?
Najpierw przemyśl, co chcesz napisać, a potem wysyłaj apele, a potem tłumacz, co „miałaś na myśli” pisząc, co napisałaś...
tia
tia 9.03.2018, 14:53
no przecież napisane jak byk: mój post był skomplikowany...i ciągle nie rozumiesz, że nie dotyczy on kwestii pracy w niedzielę ani spraw pracowniczych?
"cholerna prawda":):):)
"cholerna prawda":):):) 10.03.2018, 02:49
To czemu umieszczasz post pod tym artykułem jak twierdzisz, że „nie na temat”?
"JA WIEM, MÓJ POST BYŁ SKOMPLIKOWANY" :):):):):):):):)
"JA WIEM, MÓJ POST BYŁ SKOMPLIKOWANY" :):):):):):):):) 9.03.2018, 13:47
Zajmijcie się sobą i waszymi rodzinami- taka jest idea tych wolnych niedziel. - TO NAPISAŁAŚ OBŁUDNICO!
TO JA SIĘ PYTAM, DLACZEGO WYSYŁASZ LUDZI GDZIEŚ, GDZIE INNI NIE MAJĄ "WOLNYCH NIEDZIEL"????
A JEDNOCZEŚNIE POGARDZASZ INNYMI, KTÓRZY PRACUJĄ W SKLEPIE "ZE SZMATAMI"??????????

Skoro piszesz, że "każdy ma wolność spędzania czasu" - to czemu ZABRANIASZ "OGLĄDAĆ SZMATY" A WYSYŁASZ "PIĆ KAWĘ"???
Konfliktowość
Konfliktowość 9.03.2018, 14:50
Do: Dzisiaj, 13:47
Seniorka znowu się excytuje i wyżywa na forum.
Widać że zadko wychodzisz z domu. Pewnie nawet nie masz z kim porozmawiać. Nie dziwię się.. z takim tonem rozmowy to nie jesteś sobą do kulturalnej dyskusji.
Kipi od ciebie konfliktowością
:):):):)
:):):):) 9.03.2018, 15:34
chonor przez ch, to i "żadko" przez ż:):):)

Seniorka to ta, co ciągle pisze "Nikityński musi odejść"?
tia
tia 9.03.2018, 14:55
coś słaba interpunkcja, a i literek brakuje, może nie pisz podczas jazdy samochodem synku?
:):):):):)
:):):):):) 9.03.2018, 15:36
jak dysortografik poucza o braku literek - to powiedz, gdzie?
tia
tia 9.03.2018, 14:01
każdy może mieć w Polsce wolną niedzielę, to zależy tylko od niego, te twoje lewackie posty i logika nie trzyma się kupy, nie kieruj dyskusji w idiotycznym kierunku umówmy się, że te sfery pozostawiam tobie, na spokojnie rozkminiaj dlaczego zawsze ktoś pracuje aby odpoczywał mógł ktoś (parafraza Hamleta) i nie zarzucaj obłudy jeśli nie znasz jej definicji. Aha można też pić herbatę, sok lub piwo, to nie był post o piciu napojów, naprawdę...
kobito, myśl, zanim napiszesz!
kobito, myśl, zanim napiszesz! 9.03.2018, 14:32
"każdy może mieć w Polsce wolną niedzielę" - ty tępa babo - zawsze z pracy można zrezygnować - to chciałaś napisać?

A "lewackie posty" - to szczyt idiotyzmu!

Nie tłumacz wolnością ZAKAZU PRACY - dla niektórych...
tia
tia 9.03.2018, 14:41
no i zbliżamy się do nieuchronnego końca argumentów, na tą chwilę tak, oczywiście pracę za płace dostępne w handlu dostanie się bez większego trudu, natomiast jest oczywiste, ze z powodu zakazu handlu zwolnień w marketach nie będzie, tam stale brakuje ludzi i teraz jest raczej problem z pozyskaniem pracownika niż na odwrót, natomiast będą przyjmowały właśnie restauracje, kawiarnie, multikina itp.. ludzie idźcie się odprężyć tak jak każdego z was stać, zabierz rodzinę na spacer, niedługo wiosna idźcie na lody, praca sezonowa w lodziarniach będzie musiała być lepiej płatna, taki jest prognostyk rynku, nie martw się człowieku o to na czym ewidentnie się nie znasz, nie jesteś też na zebraniu związków zawodowych więc raczej wypowiadaj się w tematach o których masz pojęcie...
:):):):)
:):):):) 9.03.2018, 15:39
to twój post był o pracy w niedziele czy nie był?

tia Dzisiaj, 14:53 no przecież napisane jak byk: mój post był skomplikowany...i ciągle nie rozumiesz, że nie dotyczy on kwestii pracy w niedzielę ani spraw pracowniczych?
bebzon
bebzon 9.03.2018, 10:57
Polskę porównujesz do Afganistanu? Zdrowy jesteś?
tia
tia 9.03.2018, 13:28
a ty umiesz czytać?
"MÓJ TEKST BYŁ SKOMPLIKOWANY":):):):):):):)
"MÓJ TEKST BYŁ SKOMPLIKOWANY":):):):):):):) 9.03.2018, 13:48
A TY NA PEWNO WIESZ, CO PISZESZ?????
tia
tia 9.03.2018, 14:03
a ty adwokat? musiałbyś być mądrzejszy od bronionego...
kobieto, myśl, zanim napiszesz
kobieto, myśl, zanim napiszesz 9.03.2018, 14:33
od ciebie kobieto nie jest trudno być mądrzejszą - problem, że nie da rady cię bronić...
aaaaa
aaaaa 9.03.2018, 10:23
Pazerni właściciele zrobią wszystko aby się nachapać
Pppppp
Pppppp 9.03.2018, 06:02
Po co ta ustawę politycy zrobili po to żeby kasę kościołowi napędzic ale są w błędzie bo rodziny wybiorę coś innego niż kościół
oburzona
oburzona 8.03.2018, 23:21
Szkoda tylko, że nie dla moich dzieci i większości pracujących mam w osiedlowych sklepikach, stacjach itp, molochy zamknięte, więc u nas większy ruch, i komu mam za to podziękować pensja bez zmian
Pazerność
Pazerność 8.03.2018, 15:45
Oj tam , to że otwarte , to nic ... A może dla zachęty , obniżka cen o 30% ... O i to by była wiadomość !!!
max
max 8.03.2018, 14:23
Najgłupsza ustawa jaka kiedykolwiek weszła w życie.
Rob
Rob 8.03.2018, 18:56
Tak jest np. na zachodzie i to jest napewno na pozytywne. Ludzie zapominają o rodzinach. Zakaz powinie dotyczyć również sobót
logika
logika 8.03.2018, 19:31
No tak, na Zachodzie i kościoły pełne i "wartości rodzinne" kwitną, że najlepiej to zamknąć na cztery dni w tygodniu sklepy...
Miecz
Miecz 8.03.2018, 15:00
Pewnie jestes miastowym zj...em ktory niedziele z rodzina spedzal w centrach handlowych. Teraz posiedzisz w domu.
logika
logika 8.03.2018, 19:33
słusznie zauważyłeś Z RODZINĄ CZAS SPĘDZAŁ W CENTRACH - a teraz nie będzie. Poza tym nie tylko "miastowe" - bo w niedzielę mieli czas ludzie z innych miejscowości przyjechać...
na to wygląda
na to wygląda 8.03.2018, 13:59
Sklepy wielkopowierzchniowe bawią się z PiS.

Pozostałe