Stawiają nowe znaki drogowe na ulicach

  • 25.08.2016, 17:44
  • Admin Admin
Stawiają nowe znaki drogowe na ulicach
Wymienią ponad 60 sztuk znaków pionowych na ulicach powiatowych w Moryniu. Prace już się rozpoczęły – informuje członek zarządu powiatu Henryk Kaczmar.

Znaki drogowe wymieniane są w Moryniu na zlecenie Arkadiusza Durmy, naczelnika wydziału zarządzania drogami powiatowymi  w Gryfinie.

Zlecenie realizuje Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "Drogbud" Mateusz Siwek. 

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 27.08.2016, 12:58
Dobra robota. Jak widzę roboty wykonywane są systematycznie.
turysta
turysta 27.08.2016, 10:02
proponuje przejazd drogą powiatową z Morynia do Dolska i dlaje do Mętna Małego i tam postawić nowe znaki - zły stan nawierzni, wyrwy w jezdni, wyboje, niebezpieczne zakęty i uwaga na konary opadające z suchych drzew. O Tych znakach pamiętał pan radny i pan naczelnik. Chyba nie? Przecięz nie muszą prawdą bo ta drogą nie jeżdzą do pracy.
kierowca
kierowca 27.08.2016, 09:16
czy z wymaną tych znaków połączona zmainę oznakowania i uzupełnienie, podam przykład na ul. Szopena zakręt i w kierunku przedszkola i nie widac pojazdów - zostanie postawione lustro? i wiele innych takich przypadków w mieście. chwalenie sie wymianą ważne dla władzy ale poprawa bezpieczeństwa na drodze jest tez ważne.
moryń
moryń 26.08.2016, 14:27
P. Mateuszu wkradł się błąd co do imienia wykonawcy. ,, Przepraszam"". Pracownicy podali nazwisko wykonawcy ale nie podali imienia. Pozdrawiam.
gość
gość 25.08.2016, 22:44

W 2002 roku w Bydgoszczy znajomy instruktor jazdy ostrzegał mnie przed menelami rzucającymi się pod auta ruszające na zielonym. Po wszystkim trudno udowodnić, że delikwent wtargnął na czerwonym dla pieszych, bo światła wciąż się zmieniają. Po co to robią? To proste. On poturbowany trafia do szpitala, czyste łóżeczko, kąpiel, jedzonko byle jakie, ale zawsze przecież nie ze śmietnika. A kierowca? Ten ma gimnastykę by udowodnić, że nie jest przestępcą bo potrącił kogoś na pasach. To, co napisałem niech KIEROWCY POTRAKTUJĄ JAKO PRZESTROGĘ!

on
on 25.08.2016, 21:43
Henio ok.
sielawa
sielawa 25.08.2016, 21:35
Czas najwyższy!
Magda
Magda 25.08.2016, 18:20
Takiego dyrektora Komunalki jak Henio to ze świecą szukać.

Pozostałe