Co zamierza dyrektor, będący niedawno sekretarzem

  • 02.12.2016, 12:04 (aktualizacja 10.12.2016, 20:08)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
video_7695.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas andrzejkowej sesji Rady Miejskiej w Cedyni swoje dyrektorskie exposé wygłosił Arkadiusz Łysik. Od niedawna, o czym pisaliśmy, jest dyrektorem tamtejszego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Arkadiusz Łysik to także radny powiatowy. Jeszcze miesiąc temu był sekretarzem gminy Stare Czarnowo.

Dyrektor, „wywołany to tablicy” przez przedstawiającą go radnym i sołtysom burmistrz Gabrielę Kotowicz, opowiedział o problemach i zadaniach, jako stoją przed nim jako nowym zarządzającym ZGKiM. Co powiedział? – obejrzyj film. 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 04.12.2016, 21:16
do "Dlatego pana pytam, bo posiada pan ponoc wiedze z 1ręki . Przegladalem bip i nic nie znalazlem wiec"
Czy nie łatwiej by było, jakby Pan używał krótszego nicku, a swoje oświadczenia zamieszczał w treści komentarza, jak to zasugerował jednemu z użytkowników administrator? Cóż ja Panu poradzę, że słabo Pan szukał. Proszę postarać się bardziej, a znajdzie Pan żądane informacje. Nawiązując do treści Pana nicka, niestety muszę Pana rozczarować. Nie posiadam informacji z, tzw. "pierwszej ręki". Pozdrawiam.
Dlatego pana pytam, bo posiada pan ponoc wiedze z 1ręki . Przegladalem…
Dlatego pana pytam, bo posiada pan ponoc wiedze z 1ręki . Przegladalem bip i nic nie znalazlem wiec 04.12.2016, 20:59
Dlatego pana pytam, bo posiada pan ponoc wiedze z 1ręki . Przegladalem bip i nic nie znalazlem wiec kicha. Nic tu nie zrobiono, po prostu nedza.

Obserwator
Obserwator 04.12.2016, 11:17
do "do roboty a nie gadania"
Szanowny Panie, gdzie Pan widzi owe nerwy? Chyba, że chodzi o Pana histeryczny śmiech, który zaprezentował Nam Pan w swoim komentarzu. Gorąco Pana zachęcam do zapoznania się z ogólnodostępnymi informacjami odnośnie Naszej Gminy. W ten sposób uzyska Pan wiedzę, której łaknie. W sprawie szczegółów proszę się zwrócić do zainteresowanych osób. Pozdrawiam. PS. Jak zwykle nie dane Nam było zapoznać się z odpowiedzią użytkownika "Brak pomysłu, nie było dobrej zmiany, ale będzie....". Jakie to typowe.
do roboty a nie gadania
do roboty a nie gadania 04.12.2016, 08:47
Obserwator widać nerwy w twojej wypowiedzi. Proszę podać te setki inwestycji, które obecna władza gminna wymyśliła, pozyskała dofinansowanie unijne jako argument. Dla ułatwienia proszę podać te powyżej 1 miliona złotych. Cha cha cha, żadnej nie było zapewne...
Obserwator
Obserwator 03.12.2016, 19:15
do "Brak pomysłu, nie było dobrej zmiany, ale będzie...."
Trzeba wykazać się skrajną ignorancją odnośnie tego co dzieje się w Naszej Gminie, żeby w obecnym stanie rzeczy zarzucać brak pomysłów na inwestycje. O wątpliwej wartości merytorycznej Pana stwierdzenia mogą świadczyć również "argumenty", które raczył Nam Pan przedstawić, cyt. "...No chyba, że zakup Expressu do kawy za gminne pieniądze, nowych drzwi, dywaników w gabinetach, ciasteczek itd, itd. Nazwijmy inwestycjami...". Śmiech na sali. Mimo tego proszę rozwinąć skrzydła i przedstawić Nam inwestycje, do których p. Wójt "podłączyła się" oraz wskazanie na czym owe "podłączenie" polegało. Pozdrawiam.
Brak pomysłu,  nie było dobrej zmiany, ale będzie....
Brak pomysłu, nie było dobrej zmiany, ale będzie.... 03.12.2016, 17:40
Ta, a jaki? Teraz to się wojtowa do innych podłącza inwestycji bo widać pomysłu na swoje nie ma. No chyba, że zakup Expressu do kawy za gminne pieniądze, nowych drzwi, dywaników w gabinetach, ciasteczek itd, itd. Nazwijmy inwestycjami.
pamięć porzenośna
pamięć porzenośna 03.12.2016, 09:12
Za Wosia to dopiero był pij ar !
Obserwator
Obserwator 03.12.2016, 09:06
do "Gminy bez pijaru, to prawdziwe gminy."
Ależ jak najbardziej zależy ode mnie, szanowny Panie, ponieważ jestem wyborcą. Pozdrawiam.
Obiektywny
Obiektywny 03.12.2016, 08:58
Starał się zostać Dyrektorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, późnej Dyrektorem CBA oddziału Szczecin, a został Dyrektorem Zakładu Komunalnego w Cedyni. Widać że gość ma duże ego. Jest teraz coraz bliżej granicy, coraz bliżej Brukseli. Patrzeć tylko jak zaraz wyfrunie do europarlamentu. Po takim expose z pewnością ma szanse. Powodzenia.
Gminy bez pijaru,  to prawdziwe gminy.
Gminy bez pijaru, to prawdziwe gminy. 03.12.2016, 08:37
Do obserwatora. Niech pan weźmie pod uwagę, że to nie zależy od Pana.
Obserwator
Obserwator 03.12.2016, 08:20
do "Wracaj"
Z pełnym szacunkiem, ale nie wydaje mi się.
heh
heh 02.12.2016, 21:00
Nie warto :)))))))
problem
problem 02.12.2016, 20:38
Mam problem z odtworzeniem materiału wideo. Wrzućcie na YT czy coś w tym stylu.
Lubie go
Lubie go 02.12.2016, 20:18
Rozmawialam z nim w srodę ten pan jest bardzo konkretny i pomyslowy.
Wracaj
Wracaj 02.12.2016, 20:11
Wróci do starego Czarnowa mamy nadzieję na normalnego wójta.
poznaję
poznaję 02.12.2016, 15:49
A ta pani w okularach, blondynka to była sekretarzem w Widuchowej!
zdziwiony
zdziwiony 02.12.2016, 14:11
Pan Łysik w Cedyni? A to niespodzianka!

Pozostałe