Mikołajkowe zawody pływackie z mamą i tatą

 • 04.12.2016, 12:11 (aktualizacja 10.12.2016, 19:54)
 • I.R.
Mikołajkowe zawody pływackie z mamą i tatą I.R.
Z myślą o najmłodszych zawodnikach UKP „Marlin” w sobotę, 3 grudnia 2016r. zostały zorganizowane Mikołajkowe Zawody Pływackie. Część dzieci swoją przygodę z pływaniem rozpoczęła zaledwie kilka tygodni temu. Młodzi zawodnicy rywalizowali nie tylko w konkurencjach indywidualnych, ale również w sztafetach rodzinnych.

Najmłodsi zawodnicy rywalizowali na dystansie 25m z przyborem. W kategorii 4 lata zwyciężyła Aleksandra Gorczyca, przed Gabrielą Lisiecką i Pawłem Szczerbińskim-Godlewskim.

Wśród pięciolatków na najwyższym stopniu podium stanęli: Julia Świeboda i Bartosz Sowa, na drugim miejscu uplasowali się: Hania Jankowska i Cyprian Szurgociński, zaś na trzecim miejscu Ada Bielan i Wojciech Sadłowski. Tuż za podium znaleźli się: Nela Stróżyk i Konrad Czerlikowski.

W kategorii 6 lat Maja Kawicka była pierwsza, a Julia Juzyszyn druga. Wśród siedmiolatków najszybciej ten dystans pokonali: Natalia Grzech i Paweł Witkoś. Drugie miejsce wywalczyli: Nikola Włodarczyk i Antek Klimek, a najniższe stopniu podium zajęli: Liliana Kopydłowska i Igor Wasielewski, czwarte miejsce zdobyli: Maja Serafin i Tomasz Kowalczyk, piąty był Dominik Włodarczyk, szósty Paweł Maciejewski, a siódmy Wojciech Ochocki.

 

W konkurencji 25m stylem grzbietowym, w kategorii 6 lat chłopców zwyciężył Tymoteusz Tarczyński, przed Jakubem Łebkowskim.

Wśród siedmiolatków zwyciężyli: Karina Mitręga i Błażej Kujawa, drugie miejsce zdobył  Dawid Włodarczyk, a trzecie Szymon Taczyński.

Lidia Kujawa i Jan Granda zwyciężyli wśród ośmiolatków. Drugi stopień podium przypadł Hannie Barticzce i Jakubowi Słomińskiemu, a trzeci stopień zajęła Łucja Zeuge.

 

Na dystansie 25m stylem dowolnym wśród sześciolatków popłynęli Hanna Kruk i Filip Sapiński.

W kategorii 7 lat najszybsi byli: Gabriela Krawczyk i Mikołaj Rosiak, na drugim miejscu przypłynęli: Julia Grabowska i Szymon Taczyński, a na trzecim miejscu znaleźli się: Liwia Babińska i Igor Łaszewicz. Czwarte miejsce wywalczyli: Oktawia Tokarzewska i Wojciech Drążyk, piąte miejsce zajęli: Łucja Witek i Marcel Adamiak, zaś Hanna Grabowska była szósta.

Wśród ośmiolatków zwyciężyli: Nadia Majchrzak i Jędrzej Gącławski, przed Emilią Karbowską i Patrykiem Jankowskim, oraz przed Sandrą Zawadą i Hubertem Chańko.

 

Dystans 50m stylem grzbietowym najszybciej pokonał Antoni Kokoszyński, druga dopłynęła Zofia Melerowicz, trzeci był Filip Żurawski, a czwarty Kacper Stęclik.

 

Na dystansie 50m stylem dowolnym, w kategorii 8 lat rywalizowali: Szymon Serafin, który był najszybszy. Jako drugi ten dystans pokonał Bartłomiej Prokopowicz, trzeci dopłynął Kacper Kubiś. Blisko podium stanął Norbert Jangas, Szymon Lisiecki był piąty, a Jakub Stolarczyk szósty. 

W kategorii 9 lat na dystansie 50m stylem dowolnym zwyciężyli: Weronika Małolepsza i Jacek Wodzyński. Drugie miejsce zajęli Aleksandra Sowa i Miłosz Wróbel, trzecie miejsce wywalczyli: Oliwia Linkowska i Wiktoria Iwan wraz z Jakubem Jastrowiczem, czwarte miejsce zajęli: Karolina Fabian i Patryk Mitręga. Na  piątym miejscu uplasowali się: Justyna Białek i Bartosz Piaskowski, a na szóstym Roksana Swendrowska.       

Wyniki sztafet rodzinnych:

 Na dystansie 2x25m stylem dowolnym z przyborem:

 1. Maja Kawicka z tatą
 2. Antek Klimek z tatą
 3. Hania Jankowska z mamą
 4. Ada Bielan z tatą
 5. Bartosz Sowa z mamą

Na dystansie 2x25m stylem dowolnym:

W kategorii 6 lat:

 1. Filip Sapiński z tatą

W kategorii 7 lat:

 1. Mikołaj Rosiak z tatą
 2. Gabriela Krawczyk z tatą
 3. Szymon Taczyński z tatą
 4. Błażej Kujawa z tatą
 5. Karina Mitręga z mamą
 6. Liwia Babińska z tatą
 7. Hubert Korpaczewski z tatą
 8. Wojciech  Drążyk z mamą

Na dystansie 2x50m stylem dowolnym:

W kategorii 8 lat:

 1. Szymon Serafin z tatą
 2. Bartłomiej Prokopowicz z tatą
 3. Jędrek Gącławski z tatą
 4. Patryk Jankowski z mamą
 5. Jakub Stolarczyk z tatą
 6. Sandra Zawada z tatą
 7. Szymon Lisiecki z mamą
 8. Nadia Majchrzak z mamą

W kategorii 9 lat:

 1. Weronika Małolepsza z tatą

Jacek Wodziński z tatą

 1. Oliwia Linkowska z tatą
 2. Jakub Jastrowicz z tatą
 3. Wiktoria Iwan z tatą
 4. Antoni Kokoszyński z tatą
 5. Karolina fabian z mamą
 6. Kacper Stęclik z tatą

 

I.R.

Zdjęcia (61)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kąpielówka
kąpielówka 04.12.2016, 17:13
A jest i Tadziu-Celebryta! On wszędzie się wciśnie ;-)

Pozostałe