Jest mi przykro. Przepraszam - mówi kandydat do Rady Miejskiej w Gryfinie

  • 05.12.2016, 13:51 (aktualizacja 10.12.2016, 16:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jest mi przykro. Przepraszam - mówi kandydat do Rady Miejskiej w Gryfinie otrzymane od KWW Kystiana Szyszki
Jest mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nad moją kampanią pracuje wiele osób i te, które były odpowiedzialne za plakatowanie widocznie przez swoją nadgorliwość bądź oddanie sprawie zakleiły całe grzybki łącznie z plakatami kontrkandydata. Ubolewam nad zaistniałą sytuacją i obiecuję, że przeprowadzę rozmowę dyscyplinującą z członkami mojego komitetu aby podobno sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Z wyrazami szacunku. Maciej Waliński

To odpowiedź, jaką otrzymaliśmy po artykule, w którym Komitet Wyborczy Wyborców Krystiana Szyszki opisuje sytuację walki na plakaty wyborcze:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/17287,walcza-na-plakaty

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zgr-edo
zgr-edo 10.12.2016, 12:04
przeprosił, ale swoich plakatów nie usunął.
geek
geek 07.12.2016, 16:12
kto to jest w ogóle?
zgr-edo
zgr-edo 06.12.2016, 10:28
Trzeba przyznać, że potrafi robić szum wokół swojej osoby. Nie ważne jak, ważne aby o nim pisali. Widać ,że iGryfino dyskretnie wspiera jego osobę w kampanii wyborczej.
zgr-edo
zgr-edo 06.12.2016, 10:25
Trzeba przyznać, że potrafi robić szum wokół swojej osoby. Nie ważne jak, ważne aby o nim pisali. Widać ,że iGryfino dyskretnie wspiera jego osobę w kampanii wyborczej.
zgr-edo
zgr-edo 06.12.2016, 10:24
Trzeba przyznać, że potrafi robić szum wokół swojej osoby. Nie ważne jak, ważne aby o nim pisali. Widać ,że iGryfino dyskretnie wspiera jego osobę w kampanii wyborczej.
--czylelniczka--
--czylelniczka-- 06.12.2016, 00:36
Panie Macieju, uważam, że powinien Pan nauczyć się rozmawiać z ludźmi. Pan ich nie szanuje, doświadczyłam tego latem nad jeziorem w Steklnie. Pan tam oracował jako ratownik.
Pozdrawiam
sort
sort 06.12.2016, 09:28
Jak on tak traktuje swoich kolegów, którzy mu plakaty rozwieszają, to jak będzie traktował innych jak dostanie namiastkę władzy?
Jeszcze nigdzie się nie dostał a pomiata ludźmi jak jakiś kacyk! "przeprowadzi rozmowę dyscyplinującą"! I to ze swoimi kolegami?
strach
strach 05.12.2016, 23:39
Matko! "przeprowadzę rozmowę dyscyplinującą"? A co on ma własną bojówkę? Albo jest pracodawcą? Taki młody a już mentalność faceta w bryczesach i z pejczem!
Jojo
Jojo 05.12.2016, 23:51
To co mial napisać,że ich "opierd..." ... ???
kto następny?
kto następny? 06.12.2016, 00:01
A to jego komitet, czyli ludzie działający "dla idei", czy opłaceni od plakatu?
Pomijam już, że za młodo wygląda, żeby taką partyjną nowomową gadał...
Ale może to właśnie znamienne i się objawił taki prawdziwy charakter i zamierzenia? Dzisiaj ludzie, którzy mu rozwieszają plakaty (darmowo?), jutro my?
Jojo
Jojo 06.12.2016, 00:04
Co ty człowieku wygadujesz ? Chłaopk ma 24 lata i co ma nie umieć pisać, czy jak ?Stuknij się w łepetyne :D
basia
basia 05.12.2016, 22:41
zwykły młody bufon.....niby taki grzeczny....niby....
drumla
drumla 05.12.2016, 20:33
Trochę chyba przesada z tymi plakatami.
Adolf
Adolf 05.12.2016, 18:58
Ładnie by ci było Maciusiu z wąsikiem pod nosem
Wójt Gryfina
Wójt Gryfina 05.12.2016, 18:11
Macieju, nie masz za co przepraszać. Przecież taką taktykę ustaliliśmy co do zasady. Masz wygrać i to po trupach jak ci kazałem. Przecież sam wiesz, że faszystów nie ma od 45 a (...)

Część komentarza usunięto. admin2
brak smaku
brak smaku 05.12.2016, 18:05
no tak, mamy przedsmak ' czystej gry". nikt nie nabierze się na brak wiedzy...., on idzie jak taran. Było do przewidzenia,że gra nie będzie czysta
Oskar
Oskar 05.12.2016, 16:45
Wiadomo, że takiej odpowiedzi udzieliby każdy kandydat na radnego. Przecież nie można zaszkodzić sobie przed wyborami. Ciekawa odpowiedź.
Marianna
Marianna 05.12.2016, 15:24
No i to jest odpowiedź człowieka na poziomie. Dobry z niego radny będzie :)
Fantomas
Fantomas 05.12.2016, 16:44
kolejny przyszły nierób kształci się jak dymać podatników z kasy.
goo
goo 05.12.2016, 16:58
Znasz jego działalność społeczna? Chłopak od lat działa za friko,wręcz dokłada z własnych pieniędzy....
diki
diki 05.12.2016, 17:16
Potwierdzam. Byłem nawet na 2 spotkaniach organizowanych przez niego i jego organizację
Klakier
Klakier 05.12.2016, 14:02
Młody jeszcze się musi długo uczyć.

Pozostałe