Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tajne spotkanie. Tym razem nie chodzi o Gruzję 

  • 08.12.2016, 20:25 (aktualizacja 08.12.2016, 20:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajne spotkanie. Tym razem nie chodzi o Gruzję UMiG Gryfino
Już nie tyko społeczeństwo, ale nawet radni nie są informowani o niektórych działaniach władz gminy dotyczących współpracy międzynarodowej. I tym razem gryfińscy decydenci szeroko nie poinformowali o planowanym polsko-niemieckim spotkaniu w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

Jak się okazuje, do tego wydarzenia doszło w środę, 7 grudnia 2016 r. Chodzi o spotkanie przedstawicieli niemieckich i polskich gmin, chcących utworzyć Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej „Odra+Oder”.

Kto pił kawę na spotkaniu?

Przedstawiciele kilku jednostek terytorialnych przyjechali do Gryfina. Z Niemiec przybył dobrze znany w regionie Detlef Krause, dyrektor Urzędu Oder-Welse. Była także wójt sąsiedniej gminy Kołbaskowo - Małgorzata Schwarz. Z Chojny przyjechał Adam Fedorowicz – burmistrz Chojny oraz Ewelina Mazurak-Januchowska - sekretarz gminy Nowogródek Pomorski. Gryfino reprezentował Paweł Nikitiński - zastępca burmistrza.

O czym rozmawiano?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozpacz
rozpacz 10.12.2016, 23:44
Nie informują, bo rozpaczliwie szukają jakiegoś powodu do pochwalenia się sukcesem. A tu drogi się rozłażą, zablokowane przejścia dla pieszych są we wdzięcznej pamięci uzytkowników, polityka kadrowa święci triumfy. No to coś trzeba wymyślić. Może jak na miejscu nie docenią, jak Gruzja nie wypaliła, to teraz do Niemiec? A potem gdzie? Francja?;)
pesymista
pesymista 09.12.2016, 12:46
Jesli przewodniczącym tego "ugrupowania" zostanie Fedorowicz, to już w przyszłym roku czeka je plajta.
Liczydło
Liczydło 08.12.2016, 23:33
Czyli tylu urzędników opłacanych żeby wymyślić "amerykie", że Polacy do Niemiec a Niemcy do Polski mogą przyjeżdżać? Z przeproszeniem, za te pieniądze od stawek godzinowych tych "wójtów" to można pół szkoły wysłać do Niemiec na wycieczkę!
popieram
popieram 08.12.2016, 22:58
Transgraniczny ciąg zdecydowanie TAK!
Batumi
Batumi 08.12.2016, 21:34
A reszta pojechała do Gruzji?
rzecznik prassowy
rzecznik prassowy 08.12.2016, 21:47
Nie, do Ełku!
Ha, ha
Ha, ha 08.12.2016, 21:44
Dobre, dobre!
bez kitu
bez kitu 08.12.2016, 21:06
"projekt pn. „Językowe i międzykulturowe umiejętności dzięki transgranicznym spotkaniom dzieci.”"
nazwa projektu w sam raz na "fundusze" jewrejskie, to już nawet śmieszne nie jest !
błazenada
błazenada 08.12.2016, 20:38
Tym ludziom mówimy dziękuję. Banda nieudacznicy.
zdziwiony
zdziwiony 08.12.2016, 20:38
Dziwię się, że utajniają takie pozytywne działania...

Pozostałe