Niedzielne bożonarodzeniowe jarmarki . Będą żywe szopki i pokaz sztucznych ogni

  • 18.12.2016, 09:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niedzielne bożonarodzeniowe jarmarki . Będą żywe szopki i pokaz sztucznych…
Dziś w naszym powiecie dwa jarmarki: jeden w Mieszkowicach, a drugi w Cedyni. W Mieszkowicach jarmark adwentowy już od godziny 10. Natomiast w Cedyni władze zapraszają na jarmark bożonarodzeniowy i miejską Wigilię od godz. 12.30.

W Mieszkowicach impreza potrwać ma do godz. 17. Żywa szopka i stoiska stanęły na placu Wolności przed Urzędem Miasta. W programie oczywiście kiermasz świąteczny. Będą też specjalne upominki, śpiewanie kolęd, uroczyste zapalenie lampek choinkowych. Na koniec przewidziano pokaz sztucznych ogni.

Natomiast w Cedyni świąteczny jarmark rozpocznie się uroczyście o godz. 12.30 przy placu Wolności w Cedyni. W programie: kiermasz świąteczny, pokazy kulinarne, opowieści bożonarodzeniowe, koncerty pieśni adwentowych (młodzież z koła wokalnego przy COKiS, zespół śpiewaczy Kalimera, Anna Krajewska-Pędzik, chór – niespodzianka), warsztaty ozdób świątecznych (Stanisława Kopczyńska), tradycje świąt Bożego Narodzenia (ks. Piotr Śliżewski), żywa szopka. Dzielenie się opłatkiem zaplanowano na godz. 15.30.

Obie imprezy są wpisane w nasz kalendarz imprez, który znajduje się  na dole, z lewej strony tego portalu (zarówno teraz, jak i po wyjściu z tego artykułu) w widgecie „imprezy” (na dole strony).

Przypominamy, że zarówno w kalendarzu, jak i widgecie „imprezy” możecie Państwo samodzielnie dopisywać zaplanowane przedsięwzięcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 19.12.2016, 08:11
widgecie????? co to za okropne słowo?????????????
zawrócony
zawrócony 18.12.2016, 14:38
W związku z programem 500 plus mój proboszcz wiele sobie obiecuje po kolędzie w rodzinach wielodzietnych.
aga
aga 18.12.2016, 11:47
Ludzie, idą święta wiec nie narzekajmy i cieszmy się z drobiazgów. Wszystkiego dobrego, wesołych świąt!
SMARTFON
SMARTFON 18.12.2016, 11:44
JEDNA WIELKA BEZNADZIEJA TO MA BYĆ JARMARK TO PROSZĘ POPATRZEĆ W INNYCH MIASTACH BO JA SIĘ WSTYDZĘ ZA TO CO STOI TU NA PLACU JEDNA WIELKA PIERDOŁA
światełko do nieba
światełko do nieba 18.12.2016, 11:11
Jak fajerwerki, to nie impreza adwentowa, tylko noworoczna.

Pozostałe