Janusz Skrzypiński został nowym radnym. Zastąpi Ewę De La Torre

  • 18.12.2016, 22:06 (aktualizacja 18.12.2016, 22:43)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Janusz Skrzypiński został nowym radnym. Zastąpi Ewę De La Torre Janusz Skrzypiński jako wiceprzewodniczący rady w poprzedniej kadencji.
Janusz Skrzypiński zdobył 59 głosów w dzisiejszych wyborach uzupełniajacych do Rady Miejskiej w Gryfinie.

Poniżej podajemy wyniki wszystkich kandydatów:

Janusz Skrzypinski - 59
Robert Rawdanowicz- 35
Maciej Waliński - 33
Krystian Szyszka - 10

Oddano 137 ważnych głosów. Dwa głosy były nieważne. 

Wyniki wyborów zatwierdzi niebawem Komisarz Wyborczy w Szczecinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wenancjusz
Wenancjusz 20.12.2016, 07:12
Roszady Burmistrza. Stały zespół w komplecie. Nic się tu nie zmieniło.
Fasszysta
Fasszysta 19.12.2016, 19:51
Ile kosztował jeden głos w tej komedii ?????
Gryfiniak
Gryfiniak 19.12.2016, 19:48
Dla Gryfina to bardzo zły wybór.
mister
mister 19.12.2016, 19:51
Chyba dla ciebie bo przegrałeś....
wirus filipinski
wirus filipinski 19.12.2016, 19:28
139 osób wzięło udział w wyborach. Aż strach się pytać ile to procent z uprawnionych do głosowania ?

W
W 19.12.2016, 16:19
gratulacje Janusz
W
W 19.12.2016, 16:19
gratulacje Janusz
Tereska
Tereska 19.12.2016, 16:13
Trudno powiedzieć coś o trzech nowych kandydatach, bo radnymi nie byli. Wiemy jakim radnym był p. Skrzypiński. Najlepiej każdego wziąć na pół roku i podczas następnych wyborów wiadomo by było na kogo stawiać. Wiem, marzenie, ale takie moje zdanie.
Hose
Hose 19.12.2016, 15:21
Gratulacje! Mimo wszystkich uszczypliwości to obiektywnie rzecz biorąc był najlepszym kandydatem.
Pozdrawiam
Lulek
Lulek 19.12.2016, 14:20
Ten wie duzo o gmnie i powiecie ale trzyma gebe na klodke.
Renia
Renia 19.12.2016, 14:07
A co on tam może...komu pomógł w czym no chyba sobie jedynie.
Ustawił rodzinę i chce rwać ile się da jeszcze dla siebie.
No zwyczajny człowiek co się dziwić pozorant,ale nie groźny.
Tu podsłucha tam strzeli,jak SLD to w SLD,jak PO to w PO teraz czas pisu no to może mu się i tam uda.
Skoro nikt inny się nie nadaje to niech będzie obojętnie kto.
Nic złego ,ani dobrego życzę sukcesów facetowi i tyle.

HP
HP 19.12.2016, 11:42
Naprawdę ktoś wierzył, że niemający pojęcia o sprawach gminy, student rekreacji o nacjonalistycznych poglądach zdobędzie przyzwoity wynik?
Kompromitacja.
Jeff
Jeff 19.12.2016, 12:00
Wynik Walińskiego nie by zły de facto. Czy nie ma pojęcia o sprawach gminy ? Myślę,że ma nie gorsze jak Skrzypiński. Kompromitacją jest wynik Rawdanowicza i zjazd prawie o 100% w ilości głosów w stosunku do 2014...nie mówię już o Szyszce, bo to w ogóle jakaś masakra....
zgr-edo
zgr-edo 19.12.2016, 11:39
Jak mogli nie wybrać takiego patrioty jak Waliński ? he,he,he
Wydaje mi się jednak, że radnym powinien zostać ktoś młodszy i z jajami, a nie potencjalny szpion Starosty.
Nie kojarzę gościa, więc może się mylę. Zawsze mnie to zastanawiało, jak się zostaje kierowcą burmistrza czy starosty ? to fucha dla znajomych, czy z castingu ?
Jeff
Jeff 19.12.2016, 12:01
Waliński ma czas...który Skrzypińskiemu ucieka....:)
przeznaczenie
przeznaczenie 19.12.2016, 12:11
Nie wiadomo co komu pisane...
kierowca PKS
kierowca PKS 19.12.2016, 09:55
nie bylo Qforum to nielegalne głosowanie trzeba ponownie glosować bo bedziemy blokowac UMIG W GRYFINIE HANBA
kwak
kwak 19.12.2016, 09:19
Kiedyś był kierowcą Długoborskiego
x
x 19.12.2016, 08:36
PiS przegrana w uzupelniajacych wyborach
Yoko
Yoko 19.12.2016, 08:28
Zżera Was złość. Hura!!! Brawo Janusz.
obserwator
obserwator 19.12.2016, 08:03
to tragedia. czarny marsz będzie
x
x 19.12.2016, 08:02
Ewki szkoła SLD sami swoi
Inga
Inga 19.12.2016, 08:01
Hahaha...ale się gość wbił na śiłe
Sobiemyśl i okolice podziękowały.
Gryfino pokazało jak bardzo potrzebuje pana radnego S.Gratulacje.
kijoski
kijoski 19.12.2016, 09:15
Udręka dla burmistrza, któremu widać rada przeszkadza.
Dołgie
Dołgie 19.12.2016, 07:10
Gratulacje ! :)

Pozostałe