Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Przyszli z opłatkiem, życzeniami i wspomnieniami. Świąteczne spotkanie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gryfinie

  • 24.12.2016, 15:41 (aktualizacja 24.12.2016, 16:04)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyszli z opłatkiem, życzeniami i wspomnieniami. Świąteczne spotkanie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gryfinie
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gryfinie zorganizował w Klubie Nauczyciela świąteczne spotkanie. Członkowie przyszli jak każdego roku. Usiedli przy świątecznym stole ze wspomnieniami, z opłatkiem w ręku i z życzeniami.

Z życzeniami, błogosławieństwem i słowami Ewangelii w czwartek, 22 grudnia 2016 r. przybył ks. prałat Bronisław Kozłowski. Nie zapomniał, nie zawiódł.

Życzenia wszystkim obecnym w imieniu przewodniczącej Eleonory Zakrzewskiej złożyła Janina Mielnik z zarządu. Kolęda „Wśród nocnej ciszy” wspólnie zaśpiewana przypomniała o magii tego święta, o tym, że wieczór wigilijny, do którego zasiądą przy rodzinnym stole jest tuż przed progiem. I będzie jak zawsze wzruszająco. Będą choinka, kolęda, życzenia na Boże Narodzenie oraz Nowy Rok.

Spotkanie odbyło się w Klubie Nauczyciela przy pomocy Elżbiety Smirnow. W uroczystości nie uczestniczył nikt z władz miasta ani powiatu. Trochę smutno…

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 27.12.2016, 16:27
Wszystkie działania, które jednoczą ludzi i budują wzajemne porozumienie oraz pokój są działaniami, które należy szanować.
Kinga
Kinga 27.12.2016, 15:19
A ty kim jesteś Bolek ?
Bolek
Bolek 26.12.2016, 10:42
Byłe komuchy i trepy na starość stały się gorliwymi katolikami co za obłuda i miernota
chrześciajninnn
chrześciajninnn 26.12.2016, 10:48
Bolek nie bądź taki nieprzejednany, każdy moment w życiu jest dobry na nawrócenie.
rózga
rózga 26.12.2016, 09:39
O czym piszesz -imigrant- dla jednego wieczoru i spotkania udawać przyjaźń? przecież już po wyjściu z klubu ci ludzie tak się obgadują,źeją taką'miłością'że strach się bać
imigrant
imigrant 26.12.2016, 09:57
A ty co anioł stróż i za każdym chodzisz? Pewno piszesz o sobie jakim jesteś człowiekiem.
imigrant
imigrant 26.12.2016, 09:31
Fajna tradycja się rodzi bo to jednoczy ludzi, a nic bardziej nie jest potrzebne w naszym podzielonym narodzie.
Leon
Leon 25.12.2016, 22:39
Niewiele ich łączy. Partia o tej nazwie nie utrzymała się długo. Najważniejsze jednak, że potrafią usiąść przy jednym stole. Do tego dzielą sie opłatkiem, składają sobie zyczenia. Pełen szacun dla nich.
kostucha
kostucha 25.12.2016, 18:38
w życiu jest dokładnie tak samo jak w szachach: po skończonej partii zarówno króle, jak i zwykłe pionki chowani są do jednego pudełka.

rózga
rózga 25.12.2016, 11:42
Nie wiem skąd to oburzenie, spotkanie opłatkowe było organizowane dla członków organizacji,czy dla władz miasta,którzy nie mają obowiazku bywać na takich uroczystościach,tym bardziej jeśli są innego wyznania bądź są ateistami. Litości ludzie!!!
lunapark
lunapark 25.12.2016, 19:04
Dla jednych czas mają a dla drugich nie.
ale czat
ale czat 25.12.2016, 17:03
jasne zwłaszcza gdy przed wyborami krzyżem w kościele leżeli
tu nie ma litości tu jest koryto
kastrat
kastrat 25.12.2016, 10:25
Byłem za Pis, jestem za Pis i zawsze będę za Pis.
Kevin sam z dow***mi
Kevin sam z dow***mi 24.12.2016, 23:41
W wigilię chłop jedzie furmanką, a obok biegnie pies. Ponieważ koń biegnie leniwie, chłop bije go batem.
- Jeszcze raz mnie uderzysz, to będziesz szedł piechotą! - mówi koń.
- Pierwszy raz słyszę, żeby koń mówił! - dziwi się chłop.
- Ja też! - mówi pies.
ciapulek
ciapulek 24.12.2016, 21:32
Miernoty na przyszli
niepolityczny
niepolityczny 24.12.2016, 16:23
Drodzy politycy (PiS, PO, PSL, SLD, Nowoczesna),
życzę Wam W ręku łopaty,
tysiąc złotych wypłaty,
dzieci na utrzymaniu
i weny w kłamaniu,
problemów góry,
a za 20 lat nędznej emerytury,
zero poparcia i niepowodzeń w pracy,
życzę serdecznie Ja i rodacy!
nn
nn 24.12.2016, 16:19
Życzę Wam aby Wasz prezydent przestał podpisywać ustawy tak jak Wasz prezes rozkaże.Aby dziennikarze mieli dostęp do Sejmu.Nie jestem z KOD, PO czy Nowoczesnej, ale też nie popieram działań PiS.Ale pewnie wiecie lepiej kim jestem, bo Wasza partia lubi dzielić na lepszych i gorszych ludzi.
Gość
Gość 24.12.2016, 16:18
Spokojnych sw. zycze wszystkim bez wyjaku nawet tym co siedza w SEJMIE jak sie nie moga roztac nawet na momet zeby byc w sw. razem z rodzina
Krystyna
Krystyna 24.12.2016, 16:06
A ja wczoraj zamowiłam pierogi a pani w barze mówi nie ma!
Enna
Enna 24.12.2016, 23:16
Ech, sami zróbcie sobie pierogi. Masówka nigdy nie smakuje tak jak domowe

Pozostałe