Rozsypali gruz na drodze i tak zostawili – alarmuje czytelniczka

  • 04.01.2017, 18:36 (aktualizacja 04.01.2017, 21:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozsypali gruz na drodze i tak zostawili – alarmuje czytelniczka
Kiedy robiono mostek w Szczawnie, objazd zorganizowano przez drugą część miejscowości aż do Bartkowa. Przywieziono góry gruzu z piachem. Do ostatniego dnia grudnia leżały odłogiem. Ktoś (nie wiem jaka firma jest wykonawcą tej paskudnej roboty) przyjechał koparką i porozwoził ten gruz, nie ubijając nawet żadnym wałem. Droga, która była na pewnych odcinkach, została uszkodzona, a stare dziury zostały – skarży się czytelniczka.

Deszcz popadał kilka dni i kamienie zaczęły coraz bardziej wystawać albo wychodzić całe z podłoża. Są to głazy, niecałe kostki brukowe itd. Ciekawe, czy gmina lub powiat zapłacą za naprawy naszych aut i wymianę sworzni, wahaczy, amortyzatorów, misek olejowych. Jeździmy, zmieniając bieg 1 - 2 i tak w kółko. Jest tragedia!

Dzwoniłam do sołtys, napisałam SMS. Nie odezwała do dnia dzisiejszego. Poza tym mostek, który robili wraz z dojazdem zaczyna też już kuleć. Zaczynają wychodzić wielkie kamienie z ułożonego bruku (ostatnie zdjęcie), a to chyba jest na gwarancji – opisuje czytelniczka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji) i przesyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

organizacja Grunwald
organizacja Grunwald 07.01.2017, 14:11
Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym piachu za 30 lat,
Przebiegnie, być może, jasna, długa, prosta,
Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska…
@
@ 06.01.2017, 16:55
Widziałem taki program w tv mega-transport proponuję nająć i przetransportować domek do cedyni
smieszna i sztraszna
smieszna i sztraszna 05.01.2017, 19:38
Nie mają kasy bo szmal pchają na halę dla powiatu.
jumbo
jumbo 08.01.2017, 10:32
I to jest dobry trop.
Obserwator
Obserwator 05.01.2017, 19:28
W Cedyni jeszcze sporo pracy ale tak to dobre miejsce by znaleźć spokój na ziemi i ludzi chcących normalności.... Tutaj prace wykonuje się rzetelnie za uczciwą cenę. Tutaj nikt nie naciąga i nikt nie wykorzystuje....
Parkingowy lodziarz
Parkingowy lodziarz 05.01.2017, 14:48
Teraz juź nie o czarnowie a napisz coś o Cedyni tam gdzie jesteś i zapanował ład i porządek?
Obserwator
Obserwator 05.01.2017, 10:52
do Templariuszy- To nie tak z robotami w Starym Czarnowie.... Odkąd rada Gminy i wice-Wójt zdecydowali że wszelkie roboty wykonuje Pan Baranowski lub wskazany przez Niego wykonawca to tak się właśnie dzieje.... Naiwnie wierzycie że zrobi to tanio a że ma w nosie roboty za tysiące (skoro ma za miliony) to robi zlecenia jak i kiedy mu się zachce :) Tak to jest układy układziki i rodzinne wsparcie... :)
Obserwator
Obserwator 05.01.2017, 10:13
Od kiedy Firma Ambroziak się zorientowała że Powiat to strata kasy , oszukują na robotach rozliczeniach i metrach to Gryfino ma za co płaci... Pani sołtys Bartkowa też zdziwiona że Ambroziak dawał się naciągać i kosił całą miejscowość a płacono za 200m2 ha teraz wielkie zaskoczenie przyjechali i skosili 100m długo 2 m szeroko... Powodzenia w nowym 2017 roku drogi POWIECIE :)
Heh
Heh 05.01.2017, 09:28
Jak nie może się sprzedać domu to się człowiek doczepi do stanu drogi, jeżdżę tamtędy prawie codziennie i tragedii nie ma...
ślepiec wśród mędrców
ślepiec wśród mędrców 05.01.2017, 10:22
Jesli zdjęcia nie kłąmią, a fotomontażem pewno nie są, to ty chwaląc drogę, musisz być jej zarządcą.
ucho
ucho 04.01.2017, 23:27
Opiekun niech się tak nie jeży tylko spojrzy obiektywnym okiem na angielską robotę.
Opiekun Jeży i działek w Kołowie
Opiekun Jeży i działek w Kołowie 04.01.2017, 22:11
A tobie prostaku czarnowo mieczem templariuszy w dupę uwiera czy taki pisowski hejt że wszystko złe i do dumy tylko wasze było dobre przez 14 lat za krótko by się nachapać!????
To nie my to oni
To nie my to oni 04.01.2017, 22:05
Angielska robota czy nie tak mówili a sami robią nie lepiej?
czytelnik
czytelnik 04.01.2017, 22:20
Krytykowali poprzednika a sami nie lepsi.
Templariuszy
Templariuszy 04.01.2017, 19:58
W Gminie Stare Czarnowo wojtowa też sypie śmieci ludziom tylko sobie i synowi asfalt zrobiła
boczek
boczek 04.01.2017, 20:51
A co chciałaś powiedziec tak naprawdę?
wójt
wójt 04.01.2017, 19:27
Słuchajcie taplarscy, jak wszystkim wiadomo, tam na górce pod głazem leży zakopany koń. Cały ze złota. Tak, czy nie?

Pozostałe