Fotopułapka na drzewie, czyli monitoring po gryfińsku

  • 05.07.2016, 13:55
  • Admin Admin
Fotopułapka na drzewie, czyli monitoring po gryfińsku
Do kogo należy tzw. fotopułapka zamontowana na drzewie w gryfińskim parku obok siłowni? Czy urządzenie działa? Jak często jest ładowane i czy jest to ewidencjonowane? Kto je obsługuje (czy jest to ewidencjonowane)? W jaki sposób prowadzony jest nadzór nad osobami obsługującymi to urządzenie? Jakie ma zabezpieczenia przed dostępem osób trzecich do przechowywanej na tym urządzeniu treści? Czy zbiór danych osobowych utrwalanych za pomocą tego urządzenia został zgłoszony do GIODO? Czy tak w Gryfinie ma wyglądać monitoring? – pyta nasz czytelnik i przysyła zdjęcie.

Wysłaliśmy powyższe pytania do burmistrza Gryfina i oczekujemy na odpowiedź. 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

heh
heh 12.07.2016, 12:02
ORMO czuwa!
Iza
Iza 08.07.2016, 09:40
Czy to "coś " dalej tam wisi?
podejrzewam
podejrzewam 07.07.2016, 23:05
Czytelnik, to pewnie słoik ze wsi przemycony w kance po mleku do miasta.
polak prawdziwy
polak prawdziwy 07.07.2016, 09:10
Może da się wypatrzeć jakieś ruchadło leśne? I podesłać gdzie to lubią w pałacu?
Zezul
Zezul 06.07.2016, 20:15
ale jaja ... tu też istnieje cenzura??? nie wierzę!
halo
halo 06.07.2016, 11:10
i co z tą kamerką????? wiadomo coś???
Karol
Karol 06.07.2016, 08:53
~Pytanie do administratora | 05.07.2016, 19:13 x
Czy jest już jakaś informacja w sprawie tej kamerki? Czy straż miejska lub policja zajęła się sprawą?

Panie Admin, pobudka...:))) jest już jakaś informacja w tej sprawie?
Karol
Karol 06.07.2016, 08:51
Czy służby zabezpieczyły ewentualne miejsce przestępstwa?
Fly
Fly 06.07.2016, 08:44
A kamerka wisi dalej? Wiadomo już o kogo należy??????
:))))
:)))) 06.07.2016, 08:09
~piłkarski poker | 05.07.2016, 18:19 x
Pokerzystko to zwykła strata pieniędzy, odgrzewane kotlety, lub tematy nie związane z Gryfinem:
1 strona - tytuł: "130 tys. zł zniknęł" - a mogłeś to przeczytać na igryfino tydziń temu
2 strona - o tym, że to kolora gazeta przekonuje Wawrzonek, za którego dyrektorowania nakład spada...
3. strona - "Syn dźgnął ojca nozem" - - tydzień temu napisało o tym "Nowe 7 Dni Gryfina". Na igryfino tez był wałkowany trzykrotnie.

4. strona - o Brexicie - lokalny temat chacha.
A im dalej tym jeszcze gorzej. Stąd pewno pomysł aby się reklamować tu... Desperaci...


Ogólnie artykułów i zdjęć w tej gazetce Milerów jest mniej niż jednego dnia na tym portalu igryfino.

I po co Miller ci to było? :)))))))))
jest wspaniale
jest wspaniale 06.07.2016, 08:06
kazik władze udają orgazm....
Polak
Polak 06.07.2016, 07:30
ale jak smieci będą gdzies podrzucać to będzie placz ze czemu kamer nie ma ... wlasnie temu takie kamery sluza. ludzie jesteście marudni jak była wladza. nic wam nie pasuje ale sami lepszych pomyslow nie macie :)
kazik
kazik 05.07.2016, 23:47
udajemy, ze mamy monitoring. Udajemy ze jest dobrze. Udajemy, że mamy harmonogram dróg. Udajemy, że prowadzimy dialog z mieszkańcami. Co jeszcze udajemy?
michalina
michalina 05.07.2016, 23:05
nareszcie coś dzieje się w mieście :)
Brawa dla Burmistrza
tępić zło
dele
dele 05.07.2016, 23:03
urządzenie ma nawigację :)
powodzenia porywaczom :)
prokurator
prokurator 05.07.2016, 20:16
To jest miejsce publiczne i musi być informacja o tym, że miejsce jest monitorowane. Jeśli władze nie dopełniły tego obowiązku, to mają duży problem.
szakal
szakal 05.07.2016, 20:14
Robota zawodowca...
grzybiarka
grzybiarka 05.07.2016, 20:05
To tylko taka huba!
ptak
ptak 05.07.2016, 19:44
Na moje oko zwykłe podglądactwo.
biegacz
biegacz 05.07.2016, 19:33
Idę na trening to zaraz podejrzę czy jest kamerka.

Pozostałe