Najbardziej i najmniej skuteczni włodarze – wyniki plebiscytu

  • 21.11.2016, 13:04
  • Admin Admin
Najbardziej i najmniej skuteczni włodarze – wyniki plebiscytu
Najlepszy wynik z naszego powiatu osiągnęła wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos, a najgorszy – burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz. Głos Szczeciński opublikował wyniki plebiscytu „Mała Ojczyzna - Duża Sprawa” - wybieramy najskuteczniejszych włodarzy regionu szczecińskiego.

Na półmetku kadencji samorządu „Głos Szczeciński” postanowił rozliczyć prezydentów, burmistrzów i wójtów. „Dwa lata temu wybraliśmy nowe władze w naszych miastach i gminach. Dziś - na półmetku kadencji przyszedł czas na ocenę i podsumowanie ich dotychczasowych działań” – napisał GS. Oceniali dziennikarze oraz mieszkańcy poszczególnych gmin, wysyłając SMS o treści TAK lub NIE.

 

Głosowanie trwało od 21 października do 10 listopada 2016 r. Głos Szczeciński opublikował wyniki w piątek, 18 listopada 2016 r.

 

Poniżej prezentujemy wyniki dotyczące głównie włodarzy z terenu naszego regionu:

1.Jan Krzywicki, wójt gm. Boleszkowice – 1625 głosów za, 600 przeciw

2. Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza – 515 głosów za, 0 przeciw

3.Anna Kusy-Kłos, wójt Widuchowej – 450 głosów za, 5 przeciw

4.Zbigniew Kitlas, burmistrz Trzcińska-Zdroju – 255 głosów za, 15 przeciw

6.Andrzej Salwa, burmistrz Mieszkowic – 115 głosów za, 5 przeciw

7.Teresa Sadowska, wójt gm. Banie – 250 głosów za, 160 przeciw

8.Marzena Grzywińska, wójt gm. stare Czarnowo – 105 głosów za, 40 przeciw

16.burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn , starosta gryfiński Wojciech Konarski,  burmistrz gm. Moryń Józef Piątek  – 0 głosów za, 0 głosów przeciw

18.Adam Fedorowicz, burmistrz gm. Chojna – 0 głosów za, 10 przeciw

19.Gabriela Kotowicz, burmistrz Cedyni – 0 głosów za, 15 przeciw

Ranking na 20 miejscu zamyka prezydent Szczecina  - 0 głosów za, 20 przeciw. 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kołbaczanin
Kołbaczanin 03.06.2018, 22:09
Ja tam chwale to co robi nasza wójtowa ze starego czarnowa. W porownaniu do pana Wosia naprawde widac, ze kobieta działa.
nick
nick 23.11.2016, 08:23
A ja m...~~~masz rację, to jest portal hejtowy, ale dla czego nie można bronić dobrych ludzi, jeżeli na nich najeżdżają tylko i wyłącznie politycznie a nie z rozsądkiem. Są granice przyzwoitości. Pani Wójt z Widuchowej powinna (moja rada) wystąpić do policji, żeby administrator tego portalu udostępnił IP z komputera, nawet nie koniecznie, żeby robić krzywdę tym ludziom, ale, żeby dowiedzieć się kto to robi. I WTEDY TO UPUBLICZNIĆ!!! ALE BY SIĘ DZIAŁO.
A ja m...
A ja m... 23.11.2016, 07:25
Wpisy czyli tzw komentarze są jak to określił "obserwator" są subiektywne. Wg definicji subiektywizm utrzymuje że prawda i fałsz (czy coś jest dobre lub złe, czy coś jest moralne lub nie itd) zależą od punktu widzenia. Sam artykuł jest widocznie pisany tylko po to aby właśnie wywoływać grom komentarzy być może to swoisty poligon na którym włodarze gminy przekonują nas o poprawności swoich działań czy nawet przestawiają swoje oświadczenia (np oświadczenie pt Radna vs klub).
nick
nick 23.11.2016, 05:41
leon, słaby to ty będziesz, jak odważysz się wystartować. nie masz szans. ale zbłaźnić zawsze się można, to nawet lepiej będzie dla ciebie.
leon
leon 22.11.2016, 22:45
;nick;-nie uważasz że się męczysz na tym portalu,jesteś słaby człeku...
pycia
pycia 22.11.2016, 20:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

~Olek~
~Olek~ 22.11.2016, 20:15
Analizując opis zdjęcia -Administrator bardziej fascynuje się Paniami bo o Panu nawet nie wspomniał.
BASIA
BASIA 22.11.2016, 18:39
w. gm Cedynia ludzie mile wspominają byłego burmistrza A.Z. to co u nas w tej chwili się dzieje to woła o pomstę do nieba
mieszkaniec pow.gryfińskiego
mieszkaniec pow.gryfińskiego 22.11.2016, 18:14
Te wszystkie panie Wójtowe - są bardzo konkretne Kobiety w rządzeniu - mają 100 % poparcie w następnych wyborach za 2 lata- ja si,e akurat w tych prognozach nie mylę,
miuluś
miuluś 22.11.2016, 17:58
Okulary zamiast dekoltu. Widać, wszystkie środki skuteczne.
Obserwator
Obserwator 22.11.2016, 16:09
do "ja"
Chciałem tylko zauważyć, że o przedmiotowym plebiscycie po raz pierwszy poinformował jeden z użytkowników, który raczej nie pałał miłością wobec obecnych włodarzy. Pamiętam, że bardzo mocno ekscytował się, że Nasza p. Wójt (ze Starego Czarnowa) miała kilkadziesiąt głosów na "nie". Jak zwykle okazało się, że i nawet tego "obrażeni" nie potrafią dopilnować. Szkoda im było pieniędzy, czy nie wystarczyło czasu? Rachunek za smsy oczywiście będzie. Chciałbym zobaczyć owego "obrażonego" lub "obrażonych", który/którzy będą go płacić. Jak zwykle ludzie zdecydowali i "obrażeni" pozostaną nadal niezadowoleni. Śmiech na sali drodzy użytkownicy. Działania "obrażonych" nie dość, że są "tanie", to i nawet takie zagrywki im nie wychodzą. Pozdrawiam.
sportsmen
sportsmen 22.11.2016, 14:33
Po prostu AKK potrafi wygrywać!
turysta
turysta 22.11.2016, 10:34
A gdzie można było zagłosować na poplecznika esbeka Hipolita i władcy łapówkarskiego ratusza?
nick
nick 22.11.2016, 10:14
~~Marta~~ na szczęście w Widuchowej będzie tylko jedna tura, a kto stanie przeciwko tylko się ośmieszy. Zapamiętaj ten komentarz i za dwa lata porozmawiamy. Zapiszę sobie Twoje IP i po wyborach się odezwę.
marta
marta 22.11.2016, 10:09
Szybciej te wybory bo słuchanie tej paplaniny wszech rozumnej Kusy jest żenujące...
ula
ula 22.11.2016, 08:50
Wójtowej głosy dały przydupasy l nieudaczniki
ja
ja 22.11.2016, 07:59
O rany! Nawet w takie bzdury sie bawią? Żenujące! W gm. Stare Czarnowo nic nowego sie nie zadziało prze ten czas kadencji, ale parcie na szkło i trwonienie czasu na takie głupoty to jest wielkie osiagnięcie! Prawie jak medal Kożuchowskiej hehehehehe. Przyjdzie rachunek za sms-y, oj przyjdzie!
oj,oj,oj
oj,oj,oj 21.11.2016, 23:03

Franek wąchałeś?
obserwator~
obserwator~ 21.11.2016, 22:58
A te okulary to od słońca, czy od podtrzymywania roztrzepanej fryzury?
mieszkanka pow. gryfińskiego~
mieszkanka pow. gryfińskiego~ 21.11.2016, 22:52
Do junak

Mądra opozycja w takie bzdury się nie bawi.
Taka zabawa to domena klakierów.

Pozostałe