Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

NIE dla wandalizmu! – oświadczenie prezesa klubu sportowego

  • 22.07.2013, 15:01
  • Admin Admin
W związku z wydarzeniami, które miały miejsce z soboty na niedzielę (20/21 lipca br.), Zarząd MKS „ORZEŁ” Trzcińsko-Zdrój pragnie wyrazić swoją dezaprobatę wobec zachowania osoby lub osób, która lub które dokonały tego aktu wandalizmu. Został zniszczony obiekt, symbol 65-letniej historii naszego Klubu, wzniesiony w czynie społecznym przez osoby, dzięki którym w powojennym Trzcińsku-Zdroju ruszyła piłka nożna. To również symbol łączący przeszłość z teraźniejszością. To tu przebierał się i w przerwie meczu odpoczywał były reprezentant kadry narodowej i to tu obecnie przebierają się juniorzy i trampkarze, być może przyszli kadrowicze. Komu zależało na tym aby zniszczyć ten symbol? To trzeba być bezmyślną istotą, która nie rozróżnia dobra od złych uczynków i nie rozumie, że teraz pieniądze, które można by było przeznaczyć na rozwój młodzieży, będą musiały być wydane na naprawę szkód.

 Jednoznacznie potępiamy wszelkie przejawy wandalizmu, których w nocy doświadczyliśmy. Nie godzimy się na to, by chuligan lub grupa chuliganów dopuszczała się wandalizmu na obiekcie sportowym.

 
Przedstawiciele Zarządu klubu wystąpili z wnioskiem do Burmistrza Gminy o podjęcie działań zmierzających do wykrycia sprawcy lub sprawców tego ohydnego czynu. Przy współpracy z Policją klub dołoży wszelkich starań by zidentyfikować osobę lub osoby, które dopuściły się aktów wandalizmu i stosownie do popełnionego przestępstwa te osoby ukarać.
 
 
Prezes Zarządu Klubu
 
Piotr Bugajski
 
 
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe