Usatysfakcjonowana została w stu procentach

  • 19.11.2016, 13:54
  • Admin Admin
Usatysfakcjonowana została w stu procentach
Laureatką plebiscytu i zdobywczynią 3 miejsca została wójt gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos. Po raz kolejny Głos Szczeciński zorganizował plebiscyt, którego celem było podsumowanie dotychczasowych działań wybranych dwa lata temu samorządów oraz wybór najskuteczniejszych włodarzy regionu szczecińskiego. Anna Kusy Kłos kojarzyła się w okresie kampanii wyborczej z hasłem „100 procent satysfakcji”.

Głosu Szczeciński 18 listopada 2016 r. ogłosił oficjalne wyniki tegorocznej edycji plebiscytu "Mała Ojczyzna  Duża Sprawa”. Plebiscyt trwał od 21 października do 18 listopada 2016 r. Głosowanie sms-owe zakończono 10 listopada.

Oddając głos za lub przeciw kandydaturze wójta, burmistrza, prezydenta glosujący mieli sposobność wyrazić opinię o tym, jak działają obecne władze samorządowe i czy spełniają oczekiwania mieszkańców.

-Tak znaczący wynik uzyskany w plebiscycie GS to ogromna satysfakcja i wyróżnienie dla naszej gminy po dwóch latach od wyboru  nowych władz samorządowych. Cieszymy się z tego i gratulujemy pani wójt – mówi sekretarz gminy Andrzej Stachura.

 

-Wysokie miejsce i poparcie, jakie uzyskałam  dzięki  głosom oddanym w plebiscycie "Mała Ojczyzna  Duża Sprawa" świadczą o tym, że dotychczasowe działania, które podjęłam i realizuję są wysoko oceniane przez mieszkańców i znajdują ich akceptację, a tym samym świadczą o właściwie obranym kierunku działań i stanowią zachętę do dalszej pracy na rzecz gminy oraz dla dobra jej mieszkańców. Wysoko cenię sobie opinie moich wyborców oraz mieszkańców gminy, które zawsze traktuję jako wartościowe wskazówki motywujące do intensywnej pracy, dlatego otrzymane wyróżnienie daje mi nie tylko osobistą satysfakcję, ale stanowi również ogromne wyzwanie na kolejne lata. Dziękuję wszystkim  Państwu za oddane na moją kandydaturę głosy – mówi wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos.

 

    

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nick
nick 23.11.2016, 05:45
wiesz co się robi z linami. łowi i ucina się łeb, żeby później móc spokojnie oskrobać.
lin~
lin~ 22.11.2016, 19:52
~nick~ Ty -jak domyślam się -wszędzie już swoją wędkę zarzucałeś.Najpierw było super, później jeziorko wysychało, teraz znalazłeś inne i jest ok, ale uważaj bo wkrótce i ono wyschnie. I tak to bywa z tymi łowcami - he, he,he.
nick
nick 22.11.2016, 10:22
~~rybak~~ jedź do Bolkowic na ryby to zobaczysz. Jak siedzisz w domu i łowisz ryby w garażu z wiadra to trudno coś widzieć i wiedzieć. Tak jak Paweł i Gaweł w jednym spali domu.............. Tylko potrafisz tam wędkę zapuszczać.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 21.11.2016, 12:37
Rybak, zapytaj ludzi, którzy wysyłali na nią SMS.
NIKO~
NIKO~ 21.11.2016, 11:45
Widzę, że wciągnięto "nicka" w hejt i nie może odpuścić. A "protokołu dyplomatycznego" " nie da się narzucić nie tylko tej pani, ale przede wszystkim Tobie. "Nie nauczył się Jaś to tym bardziej Jan się nie nauczy". Reprezentując Urząd czy Szkołę należy mieć klasę i trzymać fason.
Wystarczy obejrzeć Sesję RG Widuchowa
i Pana krzątającego się po sali obrad z aparatem fotograficznym w bluzie dresowej z napisem KRZYWIN.
Zastanawiałem się czy to jest sala obrad w Urzędzie Gminy, czy boisko sportowe w szkole w Krzywinie.
rybak
rybak 21.11.2016, 11:35
jeszcze raz proszę wymieńcie jej zasługi bo chyba ze mną coś nie tak że ja ich nie widzę?
nick
nick 21.11.2016, 10:42
~~aga~~wygląd oczywiście jest ważny, ale jak ma się taką osobowość jak Pani Wójt, to dla wyborców i mieszkańców gminy ma się zmieniać? Jest jaka jest, ma charyzmę w sobie, a co do wyglądu nie jeden chciałby wyglądać jak ona. Dobrze, że nie robi z siebie kameleona, tylko jest sobą. Kiedyś to wyborcy i mieszkańcy ocenią. Teraz widać, że jest jaka jest i nikt jej nie narzuci tzw. "protokołu dyplomatycznego" jak ma się ubierać i zachowywać. Ma swój charakter, jest naturalna i szczera, a to jest dla mnie mieszkańca gminy najważniejsze.
aga
aga 21.11.2016, 10:07
Gratuluję Pani Wójt . Na początku po wyborach trochę nie bardzo wierzyłam że jest to dobry wybór ale jak pośledziłam jej pracę to widzę że walczy o mieszkańców jak lwica może co niektórych drażni jej styl w wyglądzie ale ważniejsze jest co sobą reprezentuje i to bardzo dobrze jej wychodzi
stary
stary 21.11.2016, 10:01
nick miało być tak jak piszesz ale stary to i nie dowidzi więc można wybaczyć ,w każdym razie sensu to nie straciło i człowieek inteligentny zrozumie o co chodzi.
nick
nick 21.11.2016, 09:47
STARY może kiedyś jak się uczyłeś edukacja była inna, ale mówi się "wyciągnij", wyciąg to może być np. w górach, gdzie wiedziesz nim na Kasprowy. Wyciąg możesz sobie zażyczyć w banku. Belkę z oka można tylko wyciągnąć.
stary
stary 21.11.2016, 09:18
młody najpierw wyciąg belkę ze swego oka
MŁODY
MŁODY 21.11.2016, 08:45
Skoro tak mówisz, to pewnie wiesz, że przyzwalanie na zło jest grzechem.
stary
stary 21.11.2016, 08:25
dajcie już spokój tej nienawiści wszak jesteśmy podobno narodem katolickim.
NIKO NIKO
NIKO NIKO 21.11.2016, 08:13
Niku - po godzinie twojego wpisu widać, że miałeś sny o potędze swojej i pani AKK. Obudź się i zastanów co piszesz, jesteś zagrożeniem dla samego siebie i dla PANI, której bronisz jak ... nie wspomnę nazwiska, bo to byłaby profanacja. Widzę, że zacząłeś już nową kampanię wyborczą, uważaj bo skończysz jak Misio K.......i. Tylko manewrów będziesz mieć mniej niż on.
nick
nick 21.11.2016, 05:57
Wiadomo, że Wójtowa ma opozycję i konkurencję zarazem, ale Wy jej do pięt nie dorastacie, Ci którzy odważają się ją teraz krytykować w komentarzach powinni się zastanowić, czy w ogóle w przyszłych wyborach wystawiać kandydata na wójta i się zbłaźnić, czy nie lepiej z nią współpracować.
zadowolony
zadowolony 20.11.2016, 23:17
100 procent satysfakcji!!!!
mike
mike 20.11.2016, 20:36
Ale pasztet ta wójtowa tfuuu !!
gardło
gardło 20.11.2016, 18:59
~Tadeusz | 20.11.2016, 13:51 x
Do poinformowany.... koszty ponieśli tylko ci którzy glosowali , więc ciebie to nie dotyczy :-) :-) :-)

Zapytaj się Łowickiego ile ciebie kosztowało oprogramowanie? On już chyba zgłosił tą niegospodarność do prokuratury?
Kusy z rancha
Kusy z rancha 20.11.2016, 18:43
Aktorka z niej jeszcze trochę i zobaczycie że bardzo marna oj marna.
wyborcy
wyborcy 20.11.2016, 18:30
~105~ | 20.11.2016, 18:02 x
W pełni się z Tobą zgadzam-w międzyczasie radni przyjmują przygotowane przez A.K.K. zaopiniowane przez prawników uchwały,,śmieciowe"m.in. o stawce jaką zapłaci się od mieszkańca, wydaję za zgodą Rady Gminy!!! kilkadziesiąt tyś zł na zakup oprogramowania, organizuje przetarg na wybór firmy która ma odbierać odpady i na końcu dowiaduje się od ZGDO że jej sekretarz nie wysłał UCHWAŁĘ Nr X/93/2015
RADY GMINY WIDUCHOWA
z dnia 30 grudnia 2015 r.w sprawie
wystąpienia ze Związku Gmin Dolnej Odry.
Pytam się po co zakupiono oprogramowanie za kilkadziesiątyś. zł!!!gdy nie wystąpiono z ZGDO

Pozostałe