Wybudują świetlicę. Pokazali mieszkańcom projekt

  • 17.01.2017, 20:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybudują świetlicę. Pokazali mieszkańcom projekt UG Stare Czarnowo
Projekt nowej świetlicy wiejskiej przedstawiony został na spotkaniu z mieszkańcami sołectwa Dębina. Zebranie poprowadziła wójt Starego Czarnowa Marzena Grzywińska.

Wójt raz z projektantem szczegółowo omówili projekt budowy nowej świetlicy wiejskiej w Dębinie. Zaprezentowano projekt techniczny i wizualizację przyszłego obiektu.

Mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań, zgłaszania uwag i sugestii, które zostaną wzięte pod uwagę w ostatecznym projekcie świetlicy.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

alkomat
alkomat 19.01.2017, 11:26
Paweł prawie dobrze, prawie... Bo zero za dużo, za duzo procentów pijesz i potem głupoty piszesz.
Obserwator
Obserwator 19.01.2017, 11:07
do "Paweł"
Trzeba przyznać, że ma Pan rozmach w kalkulowaniu kosztów. Interesuje mnie jednak to, na czym się Pan opierał podając sumę 2 500 000zł? Proszę się nie wstydzić i przedstawić forumowiczom swoje wyliczenia. Szanowny Panie, bardzo serdecznie polecam zapoznać się z rozkładem dróg w Naszej Gminie, celem ustalenia do kogo faktycznie należą. Pozdrawiam.
Paweł
Paweł 18.01.2017, 17:44
a pani wojt wogole orientuje sie w kosztach takie przedsiewziecia?? Mniej wiecej taka swietlica od papierologii do zakonczenia inwestycji kosztuje jakies 2 500 000 zł. Kolejne dodluzenie gminy??!! Nie stac ich, zeby nawet glowne drogi posypac troche sola a biora sie za inwestycje milionowe!!
mieszkaniec
mieszkaniec 18.01.2017, 18:49
Proszę podać skąd Panu wyszło 2,5 mln, bo głupoty to każdy może pisać. Koszt świetlicy to mniej więcej jak koszt budowy domu: 400-700 tys., w zależności od rozmachu i terenu na jakim się buduje.
Alicja z Krainy Czarów
Alicja z Krainy Czarów 18.01.2017, 19:53
Może wybudował i wie ile kosztuje............... jeden snopek? A drogi w gminie źle odśnieżone? To zobacz dalej na Gorzów starą 3, ale jak się może ma rower to skąd ma wiedzieć motonogami?
adwokat
adwokat 18.01.2017, 14:48
Chuck Norris zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego to, że nazwa Prawo i Sprawiedliwość są zastrzeżonymi nazwami jego lewej i prawej nogi.
Młodzież
Młodzież 18.01.2017, 14:17
My również w Gardnie czekamy Panie Burmistrzu !!!
Nauczycielka
Nauczycielka 18.01.2017, 14:06
(Do Ewelina) Nie wiem, ale sensu i treści przekazu niektórych komentarzy to Chuck Norris pewnie nie zrozumie? Proszę myśleć co się chce przekazać.
mysliwy
mysliwy 18.01.2017, 14:23
Chuck Norris nie idzie polować bo w polowaniu istnieje prawdopodobieństwo porażki. Chuck Norris idzie zabijać. I weźcie sobie to do serca protestujacy.
sekal
sekal 18.01.2017, 10:59
Wybory za rok.
EWELINA
EWELINA 18.01.2017, 10:20
Długoborski to w STEKLNIE już stawiał świetlice . Sklepu musi być postawimy świetlice to było20 lat temu .A CO TO ZNOWU WYBORY
Pogotowie "opiekuńcze" z bocianem
Pogotowie "opiekuńcze" z bocianem 18.01.2017, 08:19
Poprzednia "władza "budowała przed wyborami szybko w zimie aby zdążyć i pokazać że "coś:" robi przed wyborami jak kanalizację w Czarnowie a teraz jadąc tą drogą wiem gdzie idą wszystkie rury po dołach w poprzek drogi a gwarant pewnie zbankrutował czy za dużo wie że nie chciał poprawić?????
robert
robert 17.01.2017, 21:24
Kolejna inwestycja w naszej gminie. Super!

Pozostałe