Nie przyjechałam tutaj z pękiem kluczy na szyi. O bezpieczeństwie i oświacie podczas spotkania z mieszkańcami [film]

  • 29.01.2017, 14:45 (aktualizacja 29.01.2017, 15:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie przyjechałam tutaj z pękiem kluczy na szyi. O bezpieczeństwie i oświacie podczas spotkania z mieszkańcami [film]
Podczas spotkania z mieszkańcami Krzywina, wójt Anna Kusy-Kłos uzyskała poparcie zebranych w sprawie utworzenia przedszkola, będącego częścią funkcjonującej placówki w Widuchowej.

Sekretarz gminy Andrzej Stachura powiedział, jak będzie wyglądała sytuacja szkoły podstawowej w Krzywinie oraz Zespołu Szkół w Widuchowej po wprowadzeniu reformy oświatowej.

Poruszono także sprawę autobusu szkolnego, jego zatrzymywania się oraz sprawowania opieki nad dziećmi podczas przyprowadzania do placówki i odprowadzania do autobusu. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu:

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 10.02.2017, 17:40
Od końca Stycznia wójt Widuchowej nazywa się Ana Kusy - Kłos - Pi 3,12
biegły
biegły 10.02.2017, 18:00
Jaka Ana? O co tobie biega?
anty kierowca
anty kierowca 01.02.2017, 10:42
Kierowco, ty chyba brachu kierownice pomyliłeś. Może jak Jaś Fasola siedzisz po prawej stronie i trzymasz (drugą) kierownicę, która nie działa. W Anglii nie jesteś. Zejdź na ziemię i przestań bredzić, bo nawet twoi zwolennicy mają Ciebie dosyć.
kierowca
kierowca 01.02.2017, 10:24
Za dowozy i bezpieczeństwo dzieci odpowiada organ prowadzący czytaj drogi rodzicu -To Wójt Gminy.
Przetarg zorganizowała i płaci za dowozy Wójt i tak to zorganizowała że dzieci z Żarczyna, Żelechowa i Kłodowa jako drugi sort w tej gminie zanim dotrą do szkoły to nieźle zmokną-skandal!!!. Dzieci do Przedszkola i szkoły w Widuchowej są podwożone pod same budynki i niema tam żadnych przystanków autobusowych-słupków autobusowych i widzisz rodzicu!!! różnicę w traktowaniu dzieci w tej gminie.
rodzic
rodzic 30.01.2017, 21:01
Grażynki nikt nie przeprosił? A kiedy Grażynka przeprosi, że do niebezpiecznych sytuacji doprowadziła? Ludzie, żeby wójtowa zajmowała się wysiadaniem dzieci z autobusu? To za co Grażynka bierze pieniądze?
On
On 31.01.2017, 09:58
Jak wójt źle podpisała umowę i jest przewóz normalny i szkolny razem to za co Pani Grażyna ma przepraszać? Za to że wójt jest niekompetentna?
camel
camel 31.01.2017, 23:32
Niemożliwe aby w gminie Widuchowa takie autobusy jeździły.
pakamera
pakamera 30.01.2017, 19:33
A kto otwiorzy te 2 kanciapy o których mówił Waydyk?
Wielbjący
Wielbjący 30.01.2017, 06:49
Jaka dobra nie zamknie a otworzy chwała dobrej pani.
kurator
kurator 29.01.2017, 19:28
to spotkanie było tydzień temu!!!!!!!!!!!!!! tempo publikacji jak w Bangladeszu. w maju przyjechała z histerią i naklejkami na drzwi jak do nawiekszego przestępcy......ale nikt za to grazynki nie przeprosił...
Budrys
Budrys 29.01.2017, 19:50
Kurator, ty jakis analfabeta jesteś? Spotkanie było w tym tygodniu. Sprawa będzie procedowana dopiero na najbliższej sesji. To czy ktoś jest przetępca to decyduje sąd. Tak, że licz się ze słowami.
kurator
kurator 29.01.2017, 22:45
wtorek a niedziela to rzeczywiście tylko pół godziny różnicy...
Wasz Pan
Wasz Pan 29.01.2017, 16:39
Informujemy również, że jak każdego roku, ciągle te same rodziny zamykają nadal drzwi, mimo, że z naszej strony mieli posługę jak np. pogrzebów katolickich w pełnym wymiarze czy chrztów z wolnych związków, co się zresztą nie podobało praktykującym parafianom. A zupełnie niezrozumiała jest postawa rodziców, którzy w roku komunijnym także zamknęli drzwi przed księdzem podczas kolędy, by gdy w maju przyjdzie dzień pierwszej spowiedzi i komunii św. ich dziecka, bez żadnych skrupułów przyprowadzić to dziecko do posługi sakramentalnej, której dostąpi z rąk zlekceważonego wcześniej księdza?
Abnegat
Abnegat 29.01.2017, 20:11
Czas byś zrozumiał, ze takie posługi jak komunia i z nią związana spowiedź STAŁY SIĘ JUŻ TRADYCJĄ - jak śpiewanie sto lat na imieninach, I NIE MAJĄ WIELE WSPÓLNEGO Z POSTAWĄ RELIGIJNĄ! Gdy ja szedłem do komunii nie było tej obłędnej celebry z siostrami ustawiającymi dzieci jak barany i wtłaczającymi do głów regułki z końcowym egzaminem ani spowiedziami za poświadczeniem w zeszyciku spowiedzi. Kościół ufał mi a ja ufałem Kościołowi. DZISIAJ MOJE DOROSŁE DZIECI KOMUNIĘ ROBIĘ DLA DZIECKA GDYŻ SZANUJĄ TRADYCJĘ I NIM - dzieckiem - DO PEŁNOLETNOŚCI KIERUJĄ. POTEM ONO SAMO WYBIERA SWOJĄ ŻYCIOWĄ DROGĘ I OBY TEŻ SZANOWAŁO I ZACHOWYWAŁO TRADYCJĘ !!! Co do pogrzebów... ZMARŁYCH POGRZEBAĆ TO OBOWIĄZEK KATOLIKA.
aa
aa 29.01.2017, 16:12
Skoro wójt jest taka przekonywująca to powinna popracować w komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.
On
On 31.01.2017, 10:00
Powinna to bardzo dobrze rozumieć i rozwiązania wypróbować ma swoim mężu
Karolina
Karolina 29.01.2017, 15:57
Pani wójt jest bardzo przekonywująca:)

Pozostałe