Mówił o spadającym tynku, podwyżkach i nowych meblach [film]

  • 29.01.2017, 18:48 (aktualizacja 29.01.2017, 19:45)
  • Admin Admin
Mówił o spadającym tynku, podwyżkach i nowych meblach [film]
Burmistrz Mieczysław Sawaryn na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie odniósł się do dyskusji toczących się na naszym portalu, a dotyczących fatalnego stanu elewacji budynku Urzędu Miasta i Gminy, nagród i podwyżek dla urzędników, a także wymiany mebli w magistracie.

Burmistrz podzielił się uwagami pod koniec sesji, odpowiadając radnym na wnioski i interpelacje.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego fragment wypowiedzi burmistrza Mieczysława Sawaryna. 

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 31.01.2017, 23:51
A nie sadzi pan burmitrz, że spadajacy tynk po ponad 2 latach rządów to zwykły obciach. Tak to pan mogłeś mówić dwa lata temu. Teraz wymagamy porządku i rozumnej polityki.
zapracowane biedactwa
zapracowane biedactwa 31.01.2017, 13:52
Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
seniorka
seniorka 31.01.2017, 12:27
Mamy po prostu władze, które uwierzyły w swoją nieomylność i geniusz. I każda uwaga krytyczna, każdy inny pomysł jest obrazą majestatu i zamachem na ich geniusz. Więc będą przekonywać i uzasadniać każdy, najbardziej nawet bzdurny pomysł, bo nie przyznają się do pomyłki, czy błędu!
Niedawno zwolennicy burmistrza wyśmiewali pomysł kładki przez całe tory, „bo przecież osoba na wózku może sobie zjechać windą przed trzecim peronem do tunelu, potem wyjechać „pochylnią” na drugą stronę do kasy, potem wrócić do tunelu i wjeżdżać windą na perony”, tylko dlatego, że nie potrafili uzgodnić z koleją jednego projektu kładki. Więc wyśmiewali pomysł kładki przez całe tory z windami i schodami na każdy z trzech peronów i na poziom ulicy 1Maja, że niby jest „niewygodny dla ludzi starszych” i że lepszy jest ich przez tunel z jazdą w górę i w dół. http://www.igryfino.pl/wiadomo…
wyciek:)
wyciek:) 31.01.2017, 13:04
Ostatnio coś geniusz wyciekł nawet ze żlobka, jak się okazało, że to program ministerialny i takich powstanie w tym roku 12 tysięcy!
...
... 31.01.2017, 08:57
A czego się sami nie dotkną, to wychodzi jak z dziurą w ścianie w bibliotece, której część przerobili na gabinety... Albo z remontem fasady urzędu... Albo parkingiem na 10 miejsc za 200 tysięcy, który robili 2 lata... Albo tworzeniem stanowisk miejskiego parkingowego, ogrodnika, plastyka, architekta... Albo obsadzaniem innych stanowisk przez swojaków... Albo wyrzucaniem mebli z urzędu, bo się nowe biurka dla nowych urzędników nie mieściły w pokojach (i poszukiwanie przez dwa tygodnie faktury, ile te nowe meble kosztowały)... Albo pomysłem na parking, bez pomyślenia, że wszyscy korzystający mają takie same prawa... Albo z pomysłem na przedszkole w gimnazjum a szkołę muzyczną bez auli i bez sceny... Albo... Człowiek by powiedział dosadnie, ale by go wykropkowało...
wniosek
wniosek 30.01.2017, 08:51
Wnioski wyciągamy sami. Panowie krytykują ten portal,ponoc nie piszą komentarzy ba nawet nie czytają, "czasu nie mają tak ciężko pracują ",a tu proszę burmistrz nawet nie pytany ODPOWIADA
ustawka
ustawka 31.01.2017, 08:58
Pewnie któryś radny, któremu kazał zadać "zatroskane pytanie" zaspał i musiał odpowiadać bez pytania:)
sakwa
sakwa 30.01.2017, 19:12
To najwyraźniej jakaś ustawka była.
Jogurt
Jogurt 30.01.2017, 08:19
Słusznie powiedział, że nie może być tak, że kasjerka w hipermarkecie zarabia więcej, wszystkie płace powinny być znacząco podwyższone z uwagi na coraz droższe życie, oczywiście powinny być wyższe motywujące, a jak zna się na zarządzania powinien oprócz tego zapytać bo po to ich ma naczelników kto ma najlepsze efekty pracy bądź kto najciężej pracy....Zobaczymy jak do tego podejdzie czy to są słowa na wiatr puszczone czy konkretne obietnice....
mam pomysł na Gryfino
mam pomysł na Gryfino 30.01.2017, 07:54
Beznadziejna wypowiedź, beznadziejnego burmistrza. W kampanii miał na wszystko pomysł, a teraz tylko o meblach i tynku. I oczywiście niezmiennie od lat w swojej działalności samorządowej robi "wycieczki" do H. Piłata. Spragniony nasz burmistrz czeka na konstruktywną krytykę swoich działań (tylko ciekawe co tu krytykować, skoro pracy brak-). Sawaryn! Rządzisz już trzeci rok, a jeśli tego nie pojmujesz, to zrozum, że nikogo już te twoje pokrętne tłumaczenia i zrzucanie odpowiedzialności na poprzednika nie interesuje! Nie za to płacimy ci pensję.
Nachbar
Nachbar 30.01.2017, 07:52
Przy okazji, prosze podac nazwe firmy ktora spieprzyla elewacje za Pilata.
By nikt juz na nich sie nie nacol.
Wizażysta
Wizażysta 30.01.2017, 09:11
W ubiegłym roku konserwator z urzędu
Wizażysta
Wizażysta 30.01.2017, 00:27
Urząd świadczy o władzy. Jest też obrazem gminy.
Filip
Filip 30.01.2017, 00:26
Wyrwał się niepytany. O finansach, oświacie mówią inni a on ma do powiedzenia o tynku spadającym z urzędu? I to niepytany? Kto właściwie jest prawdziwym rozdającym karty w tej gminie?
Arek
Arek 29.01.2017, 21:49
Mnie to dziwi, że burmistrz po tylu tach zobaczył dopiero, że budynek magistratu się sypie. A co robił w 2014 roku? Co robił w 2015? A co z nowu zrobił w 2015 r? W 2017 zastanawia sie co trzeba zrobić?
mieszkaniec
mieszkaniec 30.01.2017, 21:43
Teraz też nie zobaczył. Przeczytał na igryfino.
kapar
kapar 29.01.2017, 21:46
Panie burmistrzu, gdyby pan prowadził czaty, tak jak pan obiecał to zapytałbym pana o to dawno.
menedżer
menedżer 29.01.2017, 21:39
Panie burmistrzu, pieniądze motywują wtedy, gdy się je daje za konkretne osiągnięcia. Jeśli pan prawie po równo daje wszystkim (różnice polegają, że im wyższy szczebel tym wyższy przydział) to jest to żadna motywacja, a zwykłe rozdawnictwo.
Po równo to po...
Po równo to po... 30.01.2017, 08:48
Po równo to czysty populizm. Amen
obserwator
obserwator 29.01.2017, 21:33
Pani dyrektor jak widać na obrazkach ubrała się jak na osobę piastująca stanowisko przystało. Nauka nie poszła w las....
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 29.01.2017, 20:50
"MÓWIŁ o spadającym tynku, podwyżkach i nowych meblach" U lewaków z szacunkiem do innych słabo. A przeprosiliście już panią radną za tekst o dekolcie?
Kasiaaa
Kasiaaa 29.01.2017, 21:16
O jestem ciekawa jakiej sytuacji dotyczy wypowiedź?
radny
radny 29.01.2017, 21:31
Żadnej. Nagle powiedział, że chce sie odnieśc do kilku spraw. Nikt z radnych o to nie pytał.
śpioch
śpioch 30.01.2017, 00:11
Obudził się i coś mu się przypomniało? O matko...

Pozostałe