Plany władz Trzcińska-Zdroju dotyczące sieci szkół

  • 01.02.2017, 11:30 (aktualizacja 01.02.2017, 13:04)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Plany władz Trzcińska-Zdroju dotyczące sieci szkół Skarbnik Ryszard Makuchowski i wiceburmistrz Emilian Osetek (z prawej)
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju wiceburmistrz Emilian Osetek przedstawił zamierzenia w sprawie sieci szkół, jaka ma funkcjonować w gminie od 1 września 2017 r.

Na obrady przybyli m.in. mieszkańcy Gogolic - miejscowości, w której władze Trzcińska-Zdroju zamierzają zlikwidować szkołę podstawową.

Oto krótka wypowiedź wiceburmistrza o tym, jak wyobraża sobie nową sieć szkół.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zainteresowany
Zainteresowany 02.02.2017, 17:24
A co z pracownikami gimnazjum ? Oni jedyni muszą siedziec cich i czekać.
PiS da
PiS da 02.02.2017, 19:00
Jak im Emilian obiecał, to niech im Emilian da!
Nemanja
Nemanja 02.02.2017, 16:08
A gdzie konsultacje z radnymi w sprawie sieci szkół?
wybory 2018
wybory 2018 02.02.2017, 06:53
Biedny Zbysio nie będzie mógł startować w wyborach w 2018 ... Oj biedny ...
Monster
Monster 03.02.2017, 11:36
Może to i dobrze ,że nie będzie mógł kandydować bo po tych wyborach co będą u nas w gminie przybyło by samobójstw np.samopowieszenie dwóch pozostałych kandydatów z żalu i tego, że w końcu doszła by do nich świadomość ,że nadają się jedynie do ..... /tu niech każdy sobie doda / A tak niech się między sobą tłuką.
latający holender
latający holender 02.02.2017, 16:09
W wyborach nie będzie mógł startować Zbysio, ale będzie mógł startować Emilek.
wybory 2018
wybory 2018 02.02.2017, 17:43
Nie ma szans ... Miasto nie wpuści nikogo spoza murów TZ.. Jurek wróci na salony
Byly
Byly 03.02.2017, 11:37
Z tego co zostało lepiej Jurek niż koparkowy , chroń nas przed nim Panie.
wybory 2018
wybory 2018 03.02.2017, 22:25
Jest jeszcze 2 kandydatów, Franciszek S i były burmistrz ... Może tak Frania ? Dać mu szanse ?
trela
trela 03.02.2017, 22:42
Franek tym razem bedzie miał całe PiS za sobą. Wsparcie z góry. Kto wie...
Mefisto
Mefisto 04.02.2017, 14:47
Jeden miał poparcie całego PO i przepadł z kretesem pomimo tego iż drapał pazurami w sądach i na policji .
Miś
Miś 01.02.2017, 13:27
Kasa, Misiu, kasa!

Pozostałe