Potrzebna miotła

  • 07.02.2017, 13:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potrzebna miotła TWS
Schody wiodące na Górny Taras w Gryfinie nie dość, że są wysokie, to jeszcze bardzo na nich brudno. Aż prosi się tam o porządną szczotkę i pozamiatanie tego piachu.

Taki widok nie jest dobrą wizytówką naszego miasta. A może osoba, która sprzątanie tych schodów ma w swoich obowiązkach czeka na śnieg, żeby przykrył ten cały bałagan?

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miesz 6
miesz 6 09.02.2017, 13:16
ta ulica jest niebezpieczna lkierunkupkp pkp i pks sprzymierzionych ,nalezalob ,ja zamknac ,,a ul kolejowa jezdza niebezpieczne maszyny ,typu ,ciagniki i tiry z autobusem,pasy sa niewidocznel,trzeba poprawic,,mieszkancom,wygofde
specjalista:)
specjalista:) 09.02.2017, 16:30
Jak ci specjaliści z gminy przerobią Kolejową, to będziesz miał dwukierunkową! Tak sobie wymyślili - a świeżo wyremontowana 9 Maja zostanie zaślepiona przy przedszkolu - i siłą rzeczy też będzie dwukierunkowa, tylko dojazdowa!
A ulicę Kolejową mają podwyższyć jezdnię o cały metr! I na odcinku od wiaduktu do Intermarche będzie 25 miejsc parkingowych. A że obecnie jest tam 22 przy samym wiadukcie, szykują się najdroższe miejsca parkingowe w skali Europy!
xxx
xxx 07.02.2017, 21:28
Tylko ze to nie o tunel chodzi tylko o biale schody
piach
piach 08.02.2017, 00:08
A widziałeś iksie schody do tunelu?
Ziutek
Ziutek 07.02.2017, 17:24
Henias,wiem ze to czytasz,jutro widzę moje 3 zł co pozyczałes jeszcze przed swiętami.
Smerf
Smerf 07.02.2017, 16:04
Też mi nowość!
ana
ana 07.02.2017, 15:17
brud w tunelu......wstyd
Wasz Pan
Wasz Pan 07.02.2017, 16:15
To chwyć szmate
i chwyć mopy
wez się kuzwa do roboty
ana zrozumiała czy nie?
ana
ana 07.02.2017, 17:04
ana rozumie ale ktoś bierze za to kasę
rozga
rozga 07.02.2017, 15:08
Jak bezpiecznie zejdziesz to w tunelu,gdzie leje się woda /po remoncie /z zadaszenia I jest błoto ,które ściął mróz, możesz się połamać
Lola
Lola 07.02.2017, 14:54
Tak jest od kiedy Elwi rządzi zamiast Puku.
sprzatacz
sprzatacz 07.02.2017, 14:51
Potrzebny po prostu dobry gospodarz tego miasta.
Gosia
Gosia 07.02.2017, 16:54
Właście. Potrzebny...
Ziutek
Ziutek 07.02.2017, 14:08
Potrzebna miotła- dla tesciowej moze wreszcie gadzina odleci.
cedo
cedo 07.02.2017, 13:41
Poslizgnąć sie można zwlaszcza jak slisko
Pukpuk
Pukpuk 07.02.2017, 13:41
Ty fotograf !!! Bież szczote i dymaj te schody !!! A nie foty pstrykasz
Grażynka
Grażynka 07.02.2017, 13:21
Faktycznie, piachu tam tyle ze aż wstyd.

Pozostałe