Auto wypadło z drogi

  • 09.02.2017, 13:17 (aktualizacja 09.02.2017, 14:01)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Auto wypadło z drogi
Niedaleko Witnicy, jadąc od strony Godkowa samochód marki Renault na łuku drogi wypadł z trasy. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj, 9 lutego 2017 r. tuż po godz. 13.

Na szczęście kierowca o własnych siłach zdołał opuścić pojazd.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Roma Bożek
Roma Bożek 11.02.2017, 12:22
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Klaudia
Klaudia 10.02.2017, 00:20
Wspłczuje takiej niebezpiecznej sytuacji na drodze.
kierowiec
kierowiec 09.02.2017, 20:18
Przeżyłem coś podobnego. Wiem jak skóra cierpnie...
Mak
Mak 09.02.2017, 19:36
I stoi nieszczęśnik zmarznięty przy wraku. I se myśli "kurde jakbym jechał wolniej, to bym dojechał. Minutę dłużej by mi zeszło, ale bym dojechał"
Tttt
Tttt 09.02.2017, 19:47
Czytaj kokentarze zanim napiszesz cos madrego na drugi raz
UoTr
UoTr 09.02.2017, 19:13
Coś tu nie gra lub piszący uczy się dopiero języka. Skoro tytuł "Auto wypadło z drogi" to co w samochodzie robił kierowca ??????
gabryś
gabryś 09.02.2017, 19:57
Siedział, kierował i próbował przerażony uniknąć czołówki.
Szerlok
Szerlok 09.02.2017, 19:23
Może siedział za kierownicą???
Rysiek
Rysiek 09.02.2017, 17:46
do Tttt:Jak było tak jak piszesz to śmierć prawie cię kosą dziabnęła. Uciekłeś jej. Pamietaj, że samochód rzecz nabyta, a ty masz drugie życie.
luks
luks 09.02.2017, 17:38
Jak jechał znad przeciwka na czołówkę to masz go na kamerze. Wystarczy teraz dać na policję i do ubezpieczyciela i ma pozamiatane.
Tttt
Tttt 09.02.2017, 19:49
Niestety nie mam kamery w aucie a tam nie bylo zadnego budynku w promieniu kilku km. Ogolnie policja zostala zawiadomiona ale mowili zeby nie liczyc na to ze kogos znajda.
miki
miki 09.02.2017, 17:38
A wezwałeś policję że by szukali tego co jechał prosto na ciebie twoim pasem? co to było za auto co się chciało z tobą zderzyć?
Tttt
Tttt 09.02.2017, 19:49
Granatowe ciemne lub czarne kombii. Tyle zauwazylem.
Ttttt
Ttttt 09.02.2017, 17:29
Do "puk puk" myslalem ze wyrazilem sie jasno. Mialem na myśli autora tegp zdjecia. Ja bylem kierowca tego auta. Autor chwile po wypadku podjechal zrobil zdjecie i pojechal. Nie wysylil się nawet na tyle zeby uchylic szybe i zapytac czy mi nie pomoc. Do dachowania doszlo dlatego ze kierowca jadacy z na przeciwka jechal moim pasem ja probowalem uciec z widocznym efektem. Kierowca auta z naprzeciwka odjechal.
ufo
ufo 09.02.2017, 17:35
Musiałeś się uderzyć w głowę i stracic kontakt z rzeczywistością.
lisek
lisek 09.02.2017, 16:35
A może gumę złapał?
bigos
bigos 09.02.2017, 16:33
A gdzie ten dzik?
Ttttt
Ttttt 09.02.2017, 15:17
"Na szczęście kierowca o własnych siłach zdołał opuścić pojazd." - pogoń za sensacja, wiadomo. Ale gosciu podjechal cylnal sobie przez szybe fotke i nawet nie zapytal czy nic sie nie stalo czy nie pomoc. Hejt dla typka.
puk puk
puk puk 09.02.2017, 16:36
Stuknij się w głowę. Zrobił wypadek zeby sobie cyknąć fotkę?
gosc
gosc 09.02.2017, 14:21
krzywa droga na sto procent
Fox
Fox 09.02.2017, 14:02
Może droga wypadła spode auta.
benar
benar 09.02.2017, 13:52
Coś musiało mu chyba wyskoczyć.

Pozostałe