Koło PZW nr 18 podpisało umowę z gminą

  • 11.02.2017, 17:16 (aktualizacja 11.02.2017, 18:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koło PZW nr 18 podpisało umowę z gminą
Członkami Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 18 Gryfino-miasto wypełniła się sala Klubu Nauczyciela w sobotnie przedpołudnie, 11 lutego 2017 r. Dzisiejsze Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze łączyło się z podpisaniem trwających około dwóch lat negocjacji dotyczących umowy z Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie. Sprawa dotyczy budowy sieci wodno- kanalizacyjnej na przystani.

Część kosztów budowy sieci pokrywają członkowie Koła. Resztę, dzisiejszym podpisem w imieniu gminy, zobowiązał się dołożyć burmistrz Mieczysław Sawaryn. Wędkarze zapytali o możliwość wykupienia kawałka działki. 

- Rozwijajcie swoje stowarzyszenie, budujcie, gospodarujcie. Jest możliwość wykupienia działki. Byłoby to świetne miejsce rekreacyjne i wypoczynkowe. Jestem zwolennikiem własności prywatnej, bo chyba każdy z nas chciałby posiadać coś własnego. My jesteśmy do waszej dyspozycji – powiedział burmistrz.

Mieczysław Sawaryn poinformował przy okazji o planach przebudowy głównych ulic, a w następnej kolejności zaniedbanych bocznych uliczek, budowie ścieżek rowerowych i potrzebnych kanalizacji. 

Na początku zebrania wieloletni prezes koła Ryszard Wójcik złożył oświadczenie – rezygnację z zajmowanej funkcji. Wybrano nowe władze. Prezesem został Tadeusz Szpunar.

W Gryfinie istnieją trzy koła wędkarskie. Koło nr 18 liczy 82 członków, w tym 5 kobiet.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ok
ok 12.02.2017, 14:51
Brawo Burmistrz ! Super pomoc !!!!
A Kibel nieczynny .
A Kibel nieczynny . 12.02.2017, 13:13
Wędkarze po 1200 zł na ryj i maja własność . Stowarzyszenie żeglarzy i motorowodniaków , na ryj 2 tys. i żadnaj własności - dzierżawa na 10 lat . Kajakarze , ani grosza , Hermes , ani grosza . Brawo Gmina ,BRAWO !!!!!!!!!!
kibic
kibic 11.02.2017, 23:19
Wieloletni prezes koła złożył rezygnację - był jedną kadencję z haczykiem, a podpisana została tylko wstępna umowa, z którą zebrani członkowie koła nie zostali zapoznani.
zanęta
zanęta 11.02.2017, 23:40
Ale haczyk połknęli....
coś wiedzący
coś wiedzący 11.02.2017, 22:16
Będzie normalnie.Członkowie Koła PZW partycypują w swojej inwestycji za składek zebranych na ten cel w wysokości ok.50%,Trzeba coś dać żeby dostać resztę.Tym razem nie zawiedziemy się na Burmistrzu.
dla przypomnienia
dla przypomnienia 11.02.2017, 18:55
Niech PZW najpierw poczyta poniższe informacje o przebudowie targowiska zapowiedzianej zarządzeniem burmistrza. W grudniu prace miały być skończone. Obawiam się, że taka sama sytuacja spotka PZW.
"Harmonogram zadań mających na celu utworzenie targowiska miejskiego w Gryfinie:
1) do 16 sierpnia 2016 r. - Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim oraz projektem z zagospodarowania terenu wokół targowiska,
2) do 29 września 2016 r. - Uzyskanie wszystkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu,
3) do 30 września 2016 r. - Przygotowanie i złożenie wniosku aplikacyjnego na dofinansowanie zadania,
4) do 14 października 2016 r. - wybór wykonawcy,
5) do 31 października 2016 r. - Wybór inspektora nadzoru,
6) do 30 grudnia 2016 r. - Wykonanie targowiska z zagospodarowaniem terenu wokół targowiska.

Ha, ha- czekam na odpowiedz burmistrza. Tak samo zbuduje burmistrz nową halę?
;-)
;-) 11.02.2017, 18:55
A pan burmitrz to na jaką przynetę łapie?
browar
browar 11.02.2017, 21:34
Burmistrz łapie na ŻYWCA
bez kitu
bez kitu 11.02.2017, 18:54
Ryby bez_łuskowe w reklamówkach sprzedam lub oddam w dobre ręce te starsze.
starszy od węgla
starszy od węgla 11.02.2017, 18:28
Sprzedam tanio uzywane ciepłe kalesony.Czekam na oferty.

Pozostałe