O pieniądzach, hotelu i...

  • 27.02.2017, 21:44 (aktualizacja 27.02.2017, 22:17)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
O pieniądzach, hotelu i...
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie Tomasz Namieciński na ostatniej sesji przedstawił pięć interpelacji. Dwie z nich dotyczyły pieniędzy i hotelu.

-Media podały, że Urząd Marszałkowski przeznaczy pewną kwotę pieniędzy na tzw. granty sołeckie. Można za nie stworzyć m.in. place zabaw, siłownie. Czy jako gmina będziemy uczestniczyć w tym programie? – pytał Tomasz Namieciński.

O pieniądzach dla sołectw napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/21756,sa-pieniadze-dla-solectw

Radny w imieniu mieszkańców Gardna pytał także o to, czy w tej miejscowości planowane jest powstanie hotelu.

Wiceprzewodniczący ponownie poprosił o przekazanie do Starostwa Powiatowego swojej interpelacji z października 2016 r. dotyczącej przycięcia gałęzi topoli w Gardnie przy ul. Niepodległości.

-Gałęzie zwisają nad jezdnią. Sprawa miała być załatwiona w zimie i do tej pory nic nie zostało zrobione – mówił radny.

Poruszył także problem stanu dróg w związku z prowadzonymi pracami przy budowie hali Zalando i wzmożonym w tej okolicy ruchem samochodów ciężarowych.

-W nawierzchni drogi powiatowej powstało dużo dziur. Trzeba przeprowadzić inspekcję i firma powinna nawierzchnię naprawić. Poza tym na odcinku drogi wojewódzkiej nr 120 pomiędzy rondem a wiaduktem na jezdnię nawożone jest błoto, które nie jest dokładnie i odpowiednio często usuwane – zauważył Tomasz Namieciński.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hotel
hotel 01.03.2017, 00:01
Viva la revolution!!!
ziuta
ziuta 28.02.2017, 23:33
Na ulicę wyjdzie konkurencja ulicznice z jajami
siara
siara 28.02.2017, 23:14
Tak oewno firma kręci lody, bo głupia rada sprzedaje grunty za grosze.
rozrzutny
rozrzutny 28.02.2017, 23:07
A kto bogatemu zabroni?
Alternatywa
Alternatywa 28.02.2017, 22:50
To gmina ma mu wybudować hotel ??? Współczuję Burmistrzowi i urzędnikom.
hahaha
hahaha 28.02.2017, 22:52
Wreszcie Miler będzie mógł się pochwalić własną inwecją :)))))
pomysł na G
pomysł na G 28.02.2017, 22:18
dobra pralnia pieniędzy ;-)
pytam
pytam 28.02.2017, 20:58
A przewodnicząca Kasprzyk o co się modli (foto)?
Wachlarz
Wachlarz 28.02.2017, 21:19
O to żebyś zmądrzał..
do zdjęcia
do zdjęcia 28.02.2017, 22:25
...to z kolan nie wstanie
przedsiebiorca
przedsiebiorca 28.02.2017, 20:54
Dlaczego radny pyta na sesji o budowę hotelu? Gmina będzie go budować, bo nie rozumiem dlaczego radnego interesowałaby prywatna inwestycja?
detektyw
detektyw 28.02.2017, 20:57
Ze słów radnego wynika, że gmina ma w tym uczestniczyć.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 28.02.2017, 21:08
Gmina niech zajmie się hotelem na osirze. Obraz nędzy i rozpaczy.
kljhm
kljhm 28.02.2017, 12:10
Ale świniak!!!!
Jola
Jola 01.03.2017, 09:46
Twój wpis to chamstwo w najwyższym wydaniu, może byś się przedstawił z imienia i nazwiska ,,bohaterze"?
worek
worek 01.03.2017, 09:50
Jola, ale co się gościa czepiasz. Człowiek się przedstawił z pseudonimu, a ty się go czepiasz.
Jola
Jola 01.03.2017, 14:33
Wtorek, człowiek przedstawił się z pseudonimu, ponieważ brak mu odwagi i kryje się pod nickiem. Pewnie nie powiedział tak drugiej osobie wprost, gdyby można byłoby go zidentyfikować. Zgodzisz się,że wpis jest prymitywny!
a propos świni i dziwki która to napisała
a propos świni i dziwki która to napisała 01.03.2017, 09:56
Górzysta droga. Facet prowadzi samochód. Naprzeciw niego jedzie drugi samochód, który prowadzi kobieta. Gdy sie mijają kobieta uchyla okno i
krzyczy:
- ŚWINIA!!!
Facet natychmiast uchyla swoje okno i odkrzykuje:
- DZIWKA!!!
Facet jedzie dalej i gdy wjeżdża w następny zakręt wpada na świnię stojąca na środku drogi...
pleban
pleban 28.02.2017, 15:34
Ale chamski wpis!!
Alternatywa
Alternatywa 28.02.2017, 22:55
Niestety to poprzednik ma rację. Ty oszukujesz. Jesteś poprawny politycznie. Kradzież to taka sobie wziątka a łapówka to operatywność ? Nie masz racji. Świniak to świniak a kura to kura.Grubas to grubas i jest podobny do niektórych zwierząt.
Qwerty
Qwerty 28.02.2017, 10:23
Szkoda tylko że Feller psuje mu reputację.
klawiatura
klawiatura 28.02.2017, 11:22
Na reputację każdy pracuje sam.
bonus
bonus 28.02.2017, 09:34
W sprawie hotelu tajne porozumienie wiceburmistrza z koncernem?
dokończę
dokończę 28.02.2017, 09:19
O pieniądzach , hotelu i sexie!!!
Jola
Jola 28.02.2017, 07:34
Porządny Gość!
Plemek
Plemek 27.02.2017, 21:54
Wierny oddźwierny?

Pozostałe