Naprawiamy zaniedbania poprzednika – podkreślają władze gminy

  • 02.03.2017, 11:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Naprawiamy zaniedbania poprzednika – podkreślają władze gminy UG Stare Czarnowo
- Bezpieczeństwo użytkowników obiektów jest naszym priorytetem. Skuteczne i szybkie działania, jakie podjęliśmy w tym ważnym społecznie aspekcie, wynikało niestety z zaniedbań mojego poprzednika - zaznacza wójt Starego Czarnowa Marzena Grzywińska.

Trzy świetlice w gminie Stare Czarnowo wyposażono w nowy sprzęt przeciwpożarowy. Zamontowane zostały też hydranty. Wszystko po to aby w obiektach było bezpieczniej.

Wyposażenie trafiło do świetlic w Binowie, Starym Czarnowie oraz Kołbaczu.

Ponadto poprawa warunków bezpieczeństwa w świetlicach wynikała również z zaleceń Państwowej Straży Pożarnej i potrzeby dostosowania infrastruktury do obowiązujących przepisów bhp i ppoż. W efekcie wprowadzonych zmian wszystkie trzy budynki wzbogaciły się o przyłącza wodociągowe oraz o instalację hydrantową.

Koszt inwestycji wyniósł 32 tys. zł.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 07.03.2017, 13:47
"wynikało niestety z zaniedbań mojego poprzednika - zaznacza wójt Starego Czarnowa Marzena Grzywińska" - ale hamskie zachowanie poprzez wskazywanie, zawstydzanie i obwinianie. Trzeba pamietac ze Pani Marzena Grzywińska jest juz pare lat na swojim stanowisku a ta zbawienna inwestycja dopiero poczynila teraz, czyli sama niestety zaniedbala to bezpieczenstwo przez pare lat.
Powinna sprostowac artykol i napisac "wynikało niestety z MOJEGO paroletniego zaniedbania" i nie nakladac na siebie laurow.
WK
WK 11.03.2017, 19:53
Dokladnie. Laski nie robi. To jest jej praca i ma za to placone! Taka samopromocja...
Ziom
Ziom 11.03.2017, 23:16
Jaka szkoda, że z takiej samopromocji nie korzystali poprzednicy:)
mieszkaniec
mieszkaniec 09.03.2017, 20:05
Pytanie tylko, czemu Woś nie robił przeglądów świetlic, a takie obowiązek miał. Montaż instalacji w budynku użyteczności publicznej to nie jest montaż deski klozetowej w wc. Poczytaj wpierw i dokształć się a później pisz.
Ziom
Ziom 07.03.2017, 18:19
Trzeba pamiętać, że istnieje coś takiego jak słownik ortograficzny:) Naucz się najpierw pisać, a dopiero potem zamieszczaj komentarze. "HAMSKIE", "SWOJIM", "ARTYKOL"...Buahahaha:):):)
Gosc
Gosc 08.03.2017, 14:17
Faktycznie.... calkiem zmienia to postac merytoryczna komentarza i "bahahaha" i jest sie z czego smiac... Boki mi urwalo!
Ziom
Ziom 08.03.2017, 19:58
Szkoda, że ta pseudomerytoryczna postać komentarza przybrała zabawną formę świadczącą o poważnych brakach w twoim wykształceniu. Co tu więcej komentować? Weź gościu zainwestuj w słownik ortograficzny, przeczytaj swój wpis, popraw błędy domorosły inteligencie i wtedy dopiero oczekuj odpowiedzi:)
dinamo
dinamo 07.03.2017, 14:32
Po prostu slowa prawdy które bolą lenia
Mieszkaniec  gminy
Mieszkaniec gminy 05.03.2017, 09:43
W końcu bezpiecznie można się wybrać na świetlicę w Starym Czarnowie na jakąś imprezkę o większym zasięgu - Brawo Pani Wójt - to jest właśnie to. Bezpieczeństwo ludzi sprawa najważniejsza.
świetliczanka
świetliczanka 05.03.2017, 09:36
I w naszej gminie też by mogło tak być.
Bartek
Bartek 02.03.2017, 14:54
Ostra krytyka poprzedników.
Wieś przez wieś
Wieś przez wieś 03.03.2017, 22:14
I tym samym byłego radnego z czarnowa chyba Pana grzywinskiego. Ot taki paradoks obecnej pseudo władzy.
lex
lex 05.03.2017, 03:12
UCHWAŁA NR XXI/180/2016 RADY GMINY STARE CZARNOWO, a konkretnie załącznik (par.3), stanowi, iż nadzór nad świetlicami sprawuje Wójt.
Ziom
Ziom 05.03.2017, 11:34
Lex, zgasiłeś gościa jak peta:) Buahahaha:) Może teraz mądraliński dokształci się w temacie:)
gość
gość 02.03.2017, 18:54
Raczej subtelna.
Bartek
Bartek 02.03.2017, 13:40
Brawo pani wójt!

Pozostałe