Zapraszają do uczestnictwa w jarmarku wielkanocnym

  • 04.03.2017, 09:34
  • Admin Admin
Zapraszają do uczestnictwa w jarmarku wielkanocnym jarmark w 2016 r.
Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w niedzielę 9 kwietnia 2017 roku na jarmark wielkanocny, który odbędzie się przy placu Wolności w Cedyni w godzinach od 12:30 do 17:00. [W fotogalerii prezentujemy zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy.]

Celem jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz dorobku kulturalnego związanego ze świętami wielkanocnymi, a także promocja produktów regionalnych i tradycyjnych. Podczas jarmarku zaprezentują się cedyńskie stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalni rzemieślnicy. Będzie można zobaczyć i spróbować specjałów kuchni wielkanocnej, kupić artykuły związane z tradycją wielkanocną, jak palmy, pisanki, ozdoby oraz  produkty regionalne - miody, sery czy wędliny.

Do aktywnego udziału w tym wydarzeniu zachęcamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów tradycyjnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, społeczności szkolne, a także szkółkarzy, sadowników, producentów kwiatów, hodowców zwierząt.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 31 marca 2017 r.

Informacje dla wystawców: Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, [email protected], tel. +48 91 41 44 131

Zgłoszenia przyjmujemy również telefonicznie – tel. +48 91 46 93 041.

Zapraszamy również mieszkańców gminy Cedynia do udziału w konkursach plastycznych na palmę wielkanocną i pisankę. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w konkursach znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.cedynia.pl oraz www.ckcedynia.pl.

Serdecznie zapraszamy!

organizatorzy

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (80)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koniu
koniu 05.03.2017, 15:13
Najnowsze osiagnięcie badań dżender: Kobieta podchodzi do drzwi swego mieszkania (ew. auta) i szuka (przez ok. 3-5 min) kluczy w torebce. Mężczyna ma klucze przygotowane w dłoni (na 3-5 min.) przed dojściem do drzwi swego mieszkania (ew. auta). Z czego to wynika ?? Z gotowości bojowej ? Poczucia bezpieczeństwa w związku ? " Sercem mężczyzny są sprawy świata, światem kobiety są sprawy jej serca"?

Pozostałe