Dziura na dziurze i to ma być parking? – pyta oburzony czytelnik

  • 05.03.2017, 09:50 (aktualizacja 05.03.2017, 10:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziura na dziurze i to ma być parking? – pyta oburzony czytelnik
-Miejsc parkingowych w Gryfinie jest stanowczo za mało. Wiedzą o tym mieszkańcy i władze gminy. Dlaczego zatem osoby decyzyjne nie potrafią należycie zadbać o już istniejącą infrastrukturę? Proszę zobaczyć, jak wygląda „parking” na nabrzeżu. Mnóstwo dziur i wybojów. Po deszczach wypełnione są wodą, więc nie wiadomo jak głębokie są zapadliny i czy wjechanie nie grozi urwaniem zawieszenia. A ominąć czasami w ogóle się nie da – skarży się kierowca Gryfina.

-Do tego błoto. Przy wysiadaniu z auta trzeba uważać, tak czasami jest ślisko. Nie da się przejść, żeby nie zabłocić butów. Jak w takim stanie można się potem pojawić na umówionej wizycie u lekarza czy pójść do sklepu? Wyrównanie i utwardzenie nawierzchni nie kosztuje tak wiele, żeby władz miasta nie było na to stać. Żyjemy w XXI wieku, a takie widoki są jakby sprzed 200 lat – stwierdza nasz czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

d
d 06.03.2017, 20:38
Wystarczy zostawić kawałek niezagospodarowanego poletka, a kierowcy zrobią z niego "parking". I jeszcze pójdą z pretensjami, że nie wygłaskano poletka dla ich cacek. Brawo MY!
Kierowca 3
Kierowca 3 05.03.2017, 21:10
Z tego co wiem to nie jest parking???? aby zaparkować w tym miejscu trzeba przejechać wzdłuż przejścia dla pieszych ☺
Dlatego brawo dla odważnych
Kierowca
Kierowca 05.03.2017, 16:01
To fakt, parking jest tragiczny, ale parking parkingiem a droga wojewódzka nr 121 na odcinku Banie - Rów ( wykluczając asfalt na terenie wsi Piaseczno ) wygląda podobnie jak ten parking i nikt z tym nic nie robi od dawna.! Ani Gmina się nie angażuje ani Powiat.
tico
tico 05.03.2017, 19:40
Skoro to droga wojewódzka to nic do tego nie ma powiat ani gmina.
Paweł S.
Paweł S. 06.03.2017, 10:10
to już nie jest droga wojewódzka tylko powiatowa
łowca komuchów
łowca komuchów 05.03.2017, 15:46
mieć takie obrazy w pamięci przy głosowaniu za 1,5 roku
Kaktus
Kaktus 05.03.2017, 15:33
Rewitalizacja miasta po gryfińsku. To jest nasza nowa inwestycja.
pomysł na
pomysł na 05.03.2017, 15:36
raczej "pomysł na Gryfino". A niedaleko zrewitalizowany (już od grudnia zeszłego roku, według burmistrzów) rynek... Nic dziwnego, że jedyne co im się udaje, to tępienie myślących samodzielnie...
Wachlarz
Wachlarz 05.03.2017, 15:57
Rozumiem że ty uważasz się za myślącego samodzielnie? To coś z tym twoim samodzielnym myśleniem nie tak.
obiektywny
obiektywny 05.03.2017, 16:02
Pomysł na podał konkret, a ty Wachlarz bazujesz tylko na swojej ocenie. I to jest Pomysłu przewaga
Charon
Charon 05.03.2017, 15:14
To współczesna forma zabudowania pięknego nabrzeża. To się nazywa kontrast.
ja
ja 05.03.2017, 15:10
oczywiście władze Urzędu Miasta dali plamę gdy było robione nabrzeże można było od razu zrobić parking po całości i kłopotu by nie było .
harmonogramm
harmonogramm 05.03.2017, 13:32
Jak tuż przed wyborami powstanie harmonogram dróg to może zaplanują na 2027 rok.
ooo
ooo 05.03.2017, 14:44
he he to już tych panów nie będzie,tylko prawdziwy gospodarz,któremu będzie zależało na tym mieście
mieszkaniec
mieszkaniec 05.03.2017, 13:23
Za ten bałagan odpowiada nikt inny jak Burmistrz i jego "specsłużba ds niepotrzebnych" tj. Straż Miejska. Gdyby tylko były CHĘCI i KOMPETENCJE to problem parkingowy Gryfina byłby przynajmniej w części rozwiązany, a na dalsze efekty opracowany plan działania. Tak jednak nie jest. Może przy następnych wyborach wygra ten, który przedstawi rzeczowy pomysł na to miasto i w końcu będzie można go przy następnych wyborach z tego rozliczyć? Może obecny weźmie sobie do serca przynajmniej część powyższego tekstu?
esteta
esteta 05.03.2017, 13:18
Dojście do nabrzeża świadczy o gospodarności władzy.
hehe
hehe 05.03.2017, 18:20
chyba o NIEgospodarności?
Henryk
Henryk 05.03.2017, 13:12
W Chojnie parking zrobiono z rynku miejskiego. I jest wszystko w porządku?
Gabi
Gabi 05.03.2017, 13:17
Nie porównuj do bankruta bo tam wszytko stoi na głowie.
DPS
DPS 06.03.2017, 10:12
ale ten parking działa tam od czasów wykonania tego placu czyli chyba jeszcze nawet przed Konarskim
Ziutek
Ziutek 05.03.2017, 12:47
Jaki parking takie miasto.Wpisujcie wsie osady,przysiółki które smieją się z tego miasta,wpisujcie.
Żórawki
Nico
Nico 05.03.2017, 12:50
Jaki artykuł taki Ziutek:))
wypisz wymaluj
wypisz wymaluj 05.03.2017, 13:33
Jaka władza taki Nico...
Nico
Nico 05.03.2017, 12:46
Przecież ten teren nie jest i nie był przeznaczony na miejsca parkingowe. Rozejrzyj się chłopie dokoła i może dostrzeżesz ale najwidoczniej nie chcesz dostrzec parkingu przygotowanego pod samochody. A ci co zrobili z tego tereny takie pobojowisko powinni zostać ukarani. Także ten artykuł powinien mieć inny tytuł ale co tam wszystko się napisze żeby tylko dowalić władzy. Ciekawy jestem jaki będzie następny już się nie mogę doczekać.
jw-g
jw-g 05.03.2017, 12:00
To miejsce stało się parkingiem tylko przez leniwych kierowców, wystarczy parę kroków i można przejść suchą nogą. W tym miejscu po remoncie nabrzeża była wysiana trawa, którą tak straż pożarna próbowała podlewać. Fakt, że ze względu na małą ilość miejsc parkingowych w tym miejscu przydałby się parking z prawdziwego zdarzenia.
multi
multi 05.03.2017, 12:18
Czyli czemu to klepisko służy panie wiceburmitrzu?
ściernisko
ściernisko 05.03.2017, 14:13
Może by się wziął za pisanie odpowiedzi na pytania sprzed dwóch tygodni zamiast pouczać, do czego służy to klepisko?
powidok
powidok 05.03.2017, 11:56
A to zdjęcie na wsi zrobiono czy jakimś miasteczku w Polsce B?
ZGR
ZGR 05.03.2017, 11:54
Macie parking zrobiony drogi koło nabrzeża w kostce brukowej tam sobie autorze tego artykułu zaparkuj i przestań marudzić bo władze Gryfina zainwestowały byście stawiali tam swoje pojazdy i Pana oburzenie nie ma wogólę sensu i jakiegoś stanu bytu
Wiesia
Wiesia 05.03.2017, 10:54
Faktycznie, wygląda to okropnie!
boys
boys 05.03.2017, 11:13
Okropnie to wyglądają niektóre "ulice" w Gryfinie.
j-22
j-22 05.03.2017, 10:52
Dziury i wyboje skutecznie ograniczają prędkość i nie trzeba nawet zmieniać organizacji ruchu i stawiać znaku STOP jak na Jana Pawła.

Pozostałe