Czasem trzeba pomyśleć

  • 05.03.2017, 09:42 (aktualizacja 05.03.2017, 11:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Czasem trzeba pomyśleć
W Pałacyku pod Lwami w Gryfinie było w sobotę myśląco i twórczo. Pod okiem Krzysztofa Rudnickiego młodociane umysły pracowały nad każdym przesunięciem pionka, króla czy wieży. Przemek Gągoliński przyszedł z rodzicami, a w turnieju brał udział po raz pierwszy.

Na pytanie dlaczego interesują go szachy, odpowiedział że czasem trzeba pomyśleć, a szachy tego wymagają. Oprócz gry w szachy, Przemek interesuje się - jak prawie wszyscy ośmioletni chłopcy - piłką nożną. Gra także w tenisa stołowego i pływa.  

Turniej trwał, a wyniki dotrą później. Młodzi szachiści i ich rodzice przy okazji mogli obejrzeć poferyjną wystawę rysunków znajdującą się w holu pałacyku. W pałacykowym parku można także pograć w ping-ponga i trochę pogadać ze znajomymi.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rodzic
rodzic 05.03.2017, 15:33
Postępu cywilizacyjnego nie przeskoczymy, nie oszukujmy się. Tak jak kiedyś radio, później telewizję, postrzegano za wynalazki diabła, tak teraz wielu widzi to w komputerach, smartfonach, tabletach... Ważne, abyśmy my dorośli oprócz powyższych, umieli młodemu pokoleniu pokazać inne, równie pożyteczne formy spędzania czasu czy szukania wiedzy. Myślę między innymi o czytaniu książek, zajęciach sportowych np. szachy :), kulturalnych czy pięknym i zawsze aktualnym, bezpośrednim kontakcie z natura
disc
disc 05.03.2017, 14:51
Zastanawiam sie ile dzieci jest uwięzionych przez własne smartfony, komputery, przez telewizję, a nawet przez marychę, przez dopalacz... żadna straż ich z takiej niewoli nie wyzwoli.

Pozostałe