Przewróciła się i mogła stracić oko. Niebezpieczne miejsce na… przejściu dla pieszych

  • 06.03.2017, 13:53 (aktualizacja 06.03.2017, 19:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przewróciła się i mogła stracić oko. Niebezpieczne miejsce na… przejściu… Google
Wszystko przez niebezpieczne wybrzuszenie w asfalcie. Łatwo się potknąć i przewrócić. -Dzisiaj, 6 marca 2017 r. około godziny 11 w Gryfinie na przejściu dla pieszych pomiędzy parkiem a pocztą, tuż przed chodnikiem przewróciła się ok. 60-letnia kobieta. Twarzą uderzyła w asfalt. Wyglądało to naprawdę groźnie. W wyniku tego upadku pękło szkło w jej okularach i zraniło okolice oka – napisał do nas czytelnik.

-Udzieliłem tej pani pomocy. Proszę jednak przyjrzeć się, jak w tym miejscu wygląda asfalt, jakie ma wybrzuszenie! Zaznaczyłem to na zdjęciu z mapki Google– dodaje mieszkaniec Gryfina (nazwisko do wiadomości redakcji).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ABC
ABC 07.03.2017, 14:13
To nie jest jedyne przejście dla pieszych z wybrzuszeniem. Znacznie gorzej wygląda przejście dla pieszych prze szkole podstawowej nr 1. Ciężko przejść nie tylko dzieciom, ale osobom starszym i niedołężnym
???
??? 06.03.2017, 21:41
Może tynk z urzędu spadł i dziurę zrobił????
Jj
Jj 06.03.2017, 19:56
Tu faktycznie jest niebezpiecznie. Mało tego idąc od strony poczty na druga W kierunku parku można wylądować sie pod koła aut jadacych od strony stacji.. przydałby się próg zwalniający
didi45
didi45 06.03.2017, 19:07
tepa to chyba ty jestes, moze kiedys nie popatrzysz pod nogi i...........
Ewelina
Ewelina 06.03.2017, 18:34
Jaka tępa baba, nie od dzis wiadomo ze sie patrzy pod nogi!!! Ahaha, wcale mi jej nie żal
Lokis
Lokis 06.03.2017, 16:55
Ty się Jolancia lepiej nie odzywaj, bo się kompromitujesz. Szkło od okularów w oku przy takim upadku i mogło dojść do wielkiego nieszczęścia.
Jolancia
Jolancia 06.03.2017, 16:38
Przewróciła się i mogła stracić oko.
pewnie nadepnęła na psie g....wno......
Polak
Polak 06.03.2017, 16:05
W stronę dolnej Odry od 7 miesięcy nie mogą drogi zalatac dziury coraz większe a zarządcą ślepy... niech zmieni pracę jak nie ma czasu sprawdzić stanu dróg. Siedzi bierze kasę i gówno robi. Jakieś naprawy doraźne to chyba z urzędu są obowiązkowe ? Za latanie tych dziur się brać bo naprawdę pokazuje to jak się nadajecie.
Xyz
Xyz 07.03.2017, 14:41
Najgorsze ze ta droga ma ledwie kilka lat. ..z czego oni ja ulepili ?
mapka
mapka 06.03.2017, 15:18
Panowie władza pewnie będą prosili o zaznaczenie na mapce? Szkoda kobiety!
??
?? 06.03.2017, 15:09
A tak a pro po, to w tunelu były kilka dni temu poprawki zadaszenia przy 3 peronie,bo lała się woda. Dziś wysiadając z pociągu z zdumieniem stwierdzam,że nadal się leje. Co naprawiali i jak??
Paweł
Paweł 06.03.2017, 14:56
Całe szczęście, że tak się to skończyło. Mogła ta pani zostać okaleczona do końca życia.
Jan
Jan 06.03.2017, 15:56
To prawda, dobrze że tam jest niski krawężnik.

Pozostałe