Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tak świętowali Dzień Kobiet

  • 08.03.2017, 10:47 (aktualizacja 08.03.2017, 11:58)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak świętowali Dzień Kobiet TWS
W Dziennym Domu „Senior – WIGOR” w Gryfinie dużo się dzieje. Spotkania, imprezy, wyjazdy. Wszystkiemu, czym interesują się seniorzy, stara się wyjść naprzeciw kierownik Tadek Wasilewski. Wczoraj, 7 marca 2017 r. z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie z udziałem teatru „Eliksir” i Koła Gospodyń Wiejskich „Wena”.

Prawie wszyscy uczestnicy spotkania pamiętają tradycyjne czerwone goździki i czekoladki na Dzień Kobiet. Był to jednak czas lat młodych i roześmianych, więc często nawet skromny goździk sprawiał uciechę. 

A w Wigorze wczoraj działo się  sporo. Tadek śpiewał. „Lokomotywa dziejów” w wykonaniu „aktorów” Eliksiru przypomniała to i owo. Bardzo dowcipne teksty pani Natalii i pana Jerzego   wywoływały wybuchy śmiechu.

Jest to dowód, że dla uczestników spotkania każde takie spotkania mają duże znaczenie. Siedzenie w czterech ścianach, telewizor i fotel - to tylko wieczorem. W Wigorze było miło, wesoło i smacznie.  Tulipany to wiosna. A kolor żółty? Podobno podstawowym znaczeniem żółtego jest: wysłuchaj mnie, porozmawiaj ze mną, spróbuj mnie zrozumieć, mam ci tyle do przekazania, nie chcę być sam, potrzebuję ciebie aby móc z tobą rozmawiać, dzielić się wrażeniami.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (43)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mocher
mocher 09.03.2017, 08:50
Stare babki w Wielkim Poście tańczą , ale przykład dla wnuków - wstyd.
roger
roger 08.03.2017, 21:43
i oczywiście guru januszek musi być
antyszkło
antyszkło 08.03.2017, 15:14
Niektóre, z tych pań mają niesamowite parcie na szkło,te same twarze non stop,aby na szkło dostać się,Tadziu zrób porządki,te twarzy to już przeżytek!!!!!!!!!!!!!!
obiektywna
obiektywna 08.03.2017, 15:21
Bredzisz, to raczej ktoś lubi je fotografować. nawet nie wiesz jak widac twoją zazdrość....
bez kitu
bez kitu 08.03.2017, 12:39
Mało w Gryfinie tych kobiet bo ciągle te same twarze widać.

Pozostałe