Przyciąga jak magnes i jest świetnie położone

  • 09.03.2017, 13:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyciąga jak magnes i jest świetnie położone
Handicap, birdie, hole in one czy… Binowo. To w środowisku polskich golfistów bardzo dobrze znane słowa. Właśnie Binowo Park Golf Club będzie gościem finałowego turnieju z cyklu World Amateur Golfers Championship 2017. Pięknie położone i świetnie zaprojektowane pola golfowe to jedna z wizytówek Pomorza Zachodniego a także magnes dla turystów tak z polski jak i z Europy, szczególnie tej północnej.

- Turystyka golfowa to obok żeglarstwa, turystyki uzdrowiskowej, rowerowej czy wodnej jeden z markowych produktów Pomorza Zachodniego. Te sektory często się świetnie uzupełniają. Golf to tradycja, szlachetność, dążenie do perfekcji oraz zasady fair play. Nie ma co ukrywać, że pięknie położone i malownicze zachodniopomorskie pola golfowe są świetnym magnesem dla inwestujących w regionie przedsiębiorców. – zaznacza marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

World Amateur Golfers Chamiponship 2017 to już 18 edycja turnieju, który na stałe wpisał się w kalendarz ogólnopolskich imprez. To najstarsa tego typu impreza w Polsce, która ściąga przedstawicieli m.in. biznesu i  menadżerów. Tegoroczna edycja rozpoczyna się już 18 marca w La Quinta w hiszpańskiej Andaluzji, a kończy właśnie w Binowie w dniach 24 - 26 sierpnia. Pole golfowe pod Szczecinem będzie gościć również jeden z 15 turniejów cyklu 23 kwietnia. Wydarzenie jest idealną okazją do promocji Pomorza Zachodniego i zostało wsparte przez województwo kwotą 25 tys. zł.

Warto przypomnieć, że na Pomorzu Zachodnim są jeszcze takie pola golfowe jak Modry Las, Kamień Country Club a także Amber Baltic Golf Club, który obecnie czeka na nowego właściciela. Golfistów przyciągają tu atrakcyjne pola, rozwinięta infrastruktura ośrodków i piękno natury. To wyróżniające się obiekty nie tylko w kraju. W 2014 r. Modry Las Golf Club pod Choszcznem zdobył nagrodę The World Golf Award dla najlepszego pola golfowego w Polsce, natomiast czołowe niemieckie czasopismo golfowe Golf Journal uznało pole za jedno ze stu najlepszych w Europie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 14.03.2017, 22:39
Pole owszem przyciąga swoim położeniem i piękna okolicą ale drogi dojazdowe do binowa czy to od strony żelisławca, podjuch lub kołowa wołają o pomstę do nieba. Jest do głowny czynnik który zniechęca ludzi aby przyjechać do binowa zagrac chociażby w golfa. Dziury na jezdni tworzą sie juz w dziurach. Brak poboczy do zjechania. Powyginane felgi czy urwane lusterka to normana sprawa jesli mamy ochote sie tam wybrac ;)
sp
sp 10.03.2017, 13:51
jeszcze dużo pracy trzeba nad postawą.... ten rozkrok, ugięta prawa noga... oj dużo mankamentów
i te sandały
co aj widzę!
co aj widzę! 10.03.2017, 09:45
O! Wojtek Konarski ze swoim zastępcą!
Wizytek
Wizytek 09.03.2017, 20:02
A już najlepszą wizytówką są drogi dojazdowe do pola golfowego w Binowie.
gość
gość 09.03.2017, 16:32
w akcji p. starosta ho, ho
GONIA
GONIA 09.03.2017, 16:14
a na łużyckiej w środek chodnika wstawiono słup energetyczny - i to tak będą teraz energetycy wstawiać słupy ??? Ja za Tuskiem
skorumpowany leming
skorumpowany leming 09.03.2017, 15:12
Tu wpisujemy poparcie dla Donalda Tuska niech wolakom piana z pyska tryska
gonia
gonia 09.03.2017, 16:14
a na łużyckiej w środek chodnika wstawiono słup energetyczny - i to tak będą teraz energetycy wstawiać słupy ???
waldi
waldi 09.03.2017, 14:16
Dla mnie to trochę snobistyczne

Pozostałe