Pasów na jezdni prawie nie widać. A niedawno były malowane

  • 10.03.2017, 20:21 (aktualizacja 10.03.2017, 20:45)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pasów na jezdni prawie nie widać. A niedawno były malowane TWS
-Nie wiem, jaką farbą malowano pasy na jezdni (a było to przecież całkiem niedawno), ale dziś tych pasów praktycznie nie widać. Farba jest tak wytarta, że praktycznie nie ma po niej śladu – skarży się mieszkaniec Gryfina.

-Tak jest przy skrzyżowaniu obok Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, na ulicy Armii Krajowej. Strzałki na jezdni są już ledwo widoczne. Na nowym przejściu dla pieszych przed przejazdem  kolejowym czy na pasach przy zjazdach z rond, pasów na jezdni już praktycznie nie widać. Dziwne to trochę. Może wasza interwencja pomoże i pomalują to konkretną farbą nadającą się do malowania ulic? – napisał do nas pan Aleksander.

 

Sprawdziliśmy. Faktycznie, jeszcze nie tak dawno świeżo malowane pasy na przejściach aż raziły bielą,  i cieszyły widocznością. Jednak dziś już przeważnie tylko na głównej ulicy przetrwały szerokie, „przestronne” i nie do przegapienia, czyli takie, jakie powinny być. 

Na początku ul. Armii Krajowej w Gryfinie pasy się zamazały, a kiedy zaświeci się zielone światło, przejście należy pokonywać prawie galopem. Na pasach tuż przed rondem Jana Palicy pewno  zabrakło farby, jako że biel „pasowa” stała się prawie niewidoczna. Kolory zmył deszcz, „rozjechały” samochody.

Na pewno trzeba się tym zająć i poprawić poziome oznakowania. Chodzi tutaj przecież o bezpieczeństwo.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bez kitu
bez kitu 12.03.2017, 10:00
Plastyk miejski powinien wziąć ławkowca, wiadro farby i dbać o poziomą przestrzeń publiczną.
gosc
gosc 12.03.2017, 10:59
zawsze to coś do roboty hehe
może mieszkańcy poznajdują mu jeszcze jakieś prace do ogarnięcia co by miał jakies zajecie
miotła
miotła 12.03.2017, 10:24
Kiedy w Gryfinie więcej jest urzędników od utrzymania czystości, niż ludzi z miotłami!
kierowca
kierowca 11.03.2017, 23:59
A do tego jeszcze jakie muldy na niektórych przejściach.
cisza
cisza 11.03.2017, 23:28
Gdyby to było za poprzednika, to od razu byłaby afera w pewnej gazecie pod niebo! A tak, jakoś cisza...
H.
H. 11.03.2017, 21:21
Jestem nieomal codziennie na cmentarzu i bardzo dobrze oceniam pracę tam zatrudnionych pracowników do utrzymania czystości, na bieżąco są oczyszczane kosze do śmieci będzie lepiej gdy miasto dokończy oznakowanie segmentów i utwardzone zostaną główne aleje
korpus
korpus 11.03.2017, 20:42
A na cmentarzu brudna toaleta.
przechodzień
przechodzień 11.03.2017, 20:41
Dlaczego na ulicach jest tak mało koszy na śmieci?
Podpis
Podpis 11.03.2017, 19:36
Kreda namalowali :D Pewnie kasy nie starczylo na odpowiednia farbe bo na lapowki zaduzo wydali.
123
123 23.03.2017, 20:39
Plakatowka ????
rechotka
rechotka 23.03.2017, 20:41
I dlatego cały czas są potrzebni :)))))
kaprys
kaprys 11.03.2017, 18:53
Dla mnie jest to bardzo symboliczna sytuacja: najpierw twór naszej cywilizacji, humanoidalny wyrób urobiony medialnie, który zszedł z fotela sprzed telewizora, jedzie samochodem z klimatyzacją i dość wypasioną elektroniką na gryfińskie ulice i tam widzi, a raczej dobrze nie widzi pasów. I nabiera do nie widzenia obrzydzenia, a przepojony specyficzną mentalnością wziętą z programów interwencyjnych, szuka odpowiedzialnych i po chwili celowania uznaje, że to
wójcina
wójcina 11.03.2017, 21:54
Ale odpał!
nicniemoge
nicniemoge 11.03.2017, 13:28
Pan kazał- sługa musi. A że malowali w czasie mocnego przymrosku to takie są włąśnie efekty. Zaden debilny urzednik czyli biurwa niesprawdzi przeciez w necie jaka była temperatura podłoża podczas wykonywania tych bezsensownych prac. Sprawdzi za to ile jest w stosownej kopercie za przyjęcie tych "robót"
gosc
gosc 11.03.2017, 07:30
koło nowego ronda przy przejeździe kolejowym to lipa trochę, nic już praktycznie nie widać a malowane było kiedy? październik/listopad? po 4 miesiącach od malowania chyba nie tak powinny wyglądać oznakowania poziome? ktoś chyba przyoszczędził, tylko kto?
tępiciel urzędniczej głupoty
tępiciel urzędniczej głupoty 11.03.2017, 09:16
Urzędas, który dwa lata czekał na odpowiedź kolei i nie zdążył załatwić przejścia dla pieszych od strony parku. Ale nie zawahali się wydać wielkich pieniędzy na koszmarne barierki przy szlabanie, paski skośne w miejscu dotychczasowego przejścia (te akurat dobrze się trzymają!), rozryte zejście z Górnego Tarasu - aby tylko usankcjonować urzędniczy debilizm!
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 11.03.2017, 07:03
A redaktorzy to nie mogą już nic sami zauważyć i napisać? Miasteczko dwie ulice na krzyż a i tak mieszkańcy donoszą i piszą "artykuły" w tej naszej "wyborczej", A michniki noga na nogę i kasa z reklam leci.
zazdrośnik
zazdrośnik 11.03.2017, 09:11
Zazdrościsz, że do twojej gazety nie piszą? Portal lokalny, to lokalne problemy, radości i smutki. W czym problem? Chcą, to piszą!
homo non sovieticus
homo non sovieticus 11.03.2017, 06:33
Dlaczego ludzie klną na ronda stwarzające niebezpieczeństwo i przyzwalają na kolejne. Widzą bezmyślność jak przy przejeździe kolejowym i nie reagują? Słyszą o zaślepianiu ulicy 9 Maja i dwukierunkowej Kolejowej - i jak carscy poddani zgadzają się z jaśnie panami urzędnikami?
gosc
gosc 11.03.2017, 07:35
najlepsza jest ścieżka rowerowa przy nowym przejeździe kolejowym, na ścieżce pełno pieszych a rowerami i tak jadą po ulicy
!!!
!!! 11.03.2017, 09:13
To nie jest ścieżka, to jest chodnik do przejścia przez tory! Debilizm urzędasów wokół przejazdu faktycznie jakby się skumulował!
spawaczyna z Gryfina
spawaczyna z Gryfina 11.03.2017, 02:18
Jechałem przez to skrzyżowanie gdy około 2 w nocy przy temperaturze minus 5 stopni wykonywano oznakowanie poziome tego skrzyżowania. Nie znam się na technologiach malarskich ale już wtedy byłem zdumiony że "wykonanie zleconych prac" ważniejsze jest od rozsądku
gosc
gosc 10.03.2017, 22:06
pewnie pomalowano popularną teraz farbą "zmywalną" haha
farba drogowa
farba drogowa 11.03.2017, 06:31
W niektórych miejscach ta żółta tymczasowa lepiej się trzyma niż biała na nowym asfalcie!
chwała wam dzielni urzędnicy
chwała wam dzielni urzędnicy 10.03.2017, 21:19
Czemu nigdy żaden urzędas nie poniesie odpowiedzialności? Za to durne skośne paski na przejeździe się trzymają, bo tyle energii włożyli w zniszczenie przejścia, które bezkolizyjnie prowadziło ludzi z parku na Górny Taras! I teraz łazi człowiek jak potłuczony w te i z powrotem!
Kacper
Kacper 10.03.2017, 20:46
Jakaś gwarancja powinna być na to malowanie

Pozostałe