Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Co mężczyźni przygotowali na Dzień Kobiet

  • 12.03.2017, 23:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co mężczyźni przygotowali na Dzień Kobiet
-Następnym razem zaprosimy na ciasto orzechowe – obiecywał w Orzechowie Andrzej Łazowski, dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Dziś, 12 marca 2017 r. obchodzono uroczyście w gminie Cedynia Dzień Kobiet.

W imieniu męskiej części Rady Miejskiej życzenia złożył wiceprzewodniczący Andrzej Mazur.

W programie zaplanowano część artystyczną. Prezentowały się lokalne zespoły oraz miejscowi soliści.  Przygotowano także interaktywne gry i zabawy.

Panowie upiekli nawet ciasta.

Zadbano także o to, żeby w imprezie mogły uczestniczyć panie z całej gminy. Zapewniono bowiem bezpłatne kursy autobusów do i z Orzechowa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (43)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dort
dort 13.03.2017, 22:41
Są jednak jakies normalne kobiety są, a nie emerytki co walczą o aborcje dla siebie
kpt Wagner
kpt Wagner 13.03.2017, 16:07
Co mężczyźni przygotowali na Dzień Kobiet
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
lulek
lulek 13.03.2017, 15:45
Jeśli w Orzechowie ciasto ma być orzechowe, to jakie w Starym Kostrzynku? Stare?
gość
gość 13.03.2017, 13:20
Gratuluję imprezy i życzę dalszych sukcesów.
czarny
czarny 13.03.2017, 10:15
Śmierdzi KOMUNĄ , aż strach ...
gość
gość 13.03.2017, 22:42
A jakie to ma znaczenie. ... czy to swieto/tradycja komunistyczna czy nie. Wazne, ze jest mile. ... ze pokazuje szacunek do kobiet. ... ze dajemy im kwiaty . ... ze ludzie w tym dniu sa / powinni byc milsi. ... itp. Dzien ktory wnosi troche radosci. ... nalezy sie cieszyc a przynajmniej nie uprzykszac innym zycia chociaz w taki dzien. Trudno jest zrozumiec, ze sa tacy dla ktorych odrobina zyczliwosci, radosci i uprzelmosc jest czyms zlym
jeż
jeż 13.03.2017, 09:48
Tulipany były, a rajstopy też?
mini
mini 13.03.2017, 08:51
Ładny kapelusz :)
rodzynek
rodzynek 13.03.2017, 01:34
A jakie ciasto upiekł pan dyrektor?

Pozostałe