Teraz będzie jaśniej

  • 16.03.2017, 13:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Teraz będzie jaśniej
Przepalone żarówki należy wymieniać, tym bardziej, że Gryfino nie może pochwalić się znakomitym oświetleniem wieczorową porą. Enea dzisiaj,16 marca 2017 r. już od rana stara się wymieniać spalone żarówki na dobre.

Latarnie w parku im. Stanisławy Siarkiewicz wieczorem rozbłysną nowym światłem. Wieczorne bieganie będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wkurzona
wkurzona 21.03.2017, 10:06
i cóż dziś znowu świecą wszystkie lampy w mieście. Chyba Pan Prezes nie dał zgody na zmianę czasu do wyłączenia. Przykro, że nikt z rządzących nie widzi tego, chyb do pracy przychodzą już po 8.00 kiedy się już nie palą. Oj wstyd rządzący, wstyd.
też wkurzony
też wkurzony 21.03.2017, 10:15
Ktoś tu marnuje, nasze publiczne pieniądze!
Bogda
Bogda 20.03.2017, 10:15
Ja chciałabym podjąć temat świecących lamp na całej Łużyckiej, Pomorskiej, 9-Maja - tyle ulic mijam idąc rano do pracy. Kilkakrotnie monitowałam o tym w Straży Miejskiej i bez skutku. O godzinie 6,30 słońce już świeci a rząd lamp jest włączone, przecież to są nasze pieniądze wyrzucone w błoto. Chyba jest w gminie ktoś odpowiedzialny za tą sprawę. Nie jest to taka chyba dla wielka sprawa aby to zmienić.
czepiają się biedactw:)
czepiają się biedactw:) 20.03.2017, 10:59
I ktoś to już przewidywał! W zimie wyłączali światła jak było ciemno, radzili, myśleli - i na wiosnę świecą jak jest jasno! No ludziom nie dogodzisz - wszędzie tej hejt i czepianie się dzielnych mózgowców:)
Obserwator
Obserwator 16.03.2017, 20:49
Koło bankomatu na górce, przy starostwie ciemno jak w ***, a oni w parku lampy zakładają..
zapytywacz
zapytywacz 16.03.2017, 15:10
Skoro pan wójt Gryfina przygotowuje odpowiedzi, które zostały zadane już jakiś czas temu to ja chciałbym do kolekcji dołożyć jeszcze kilka. Pytań jest już ze sto, więc te kilka więcej nie będą chyba stanowiły dużej różnicy. Oto one:
1) Jak długo trwała Wojna Stuletnia?
2) Który kraj robi kapelusze Panama?
3) Z jakiego zwierzęcia robi się catgut?
4) W jakim miesiącu Rosjanie obchodzą rocznicę Rewolucji Październikowej?
5) Z włosów którego zwierzęcia zrobiona jest szczotka wielbłądzia?
6) Nazwa Wysp Kanaryjskich pochodzi od nazwy którego zwierzęcia?
7) Jak miał na imię król Jerzy VI?
8) Jakiego koloru jest zięba purpurowa?
9) Skąd pochodzi chiński agrest?
10) Jakiego koloru jest czarna skrzynka w samolocie?
słowotok
słowotok 16.03.2017, 19:03
Znając wójta, z lubością błyskałby słowotokiem na każde z tych pytań. Niestety, tamte pytania wymagają konkretów: tak/nie/liczba
Nohejt
Nohejt 16.03.2017, 15:06
Juz myślałem ze bedzie bez hejtu ???? "Gryfino nie może pochwalić się znakomitym oświetleniem wieczorową porą"
straszny hejt
straszny hejt 16.03.2017, 19:05
Jasne, jak hejtem nazwiesz stwierdzenie, że w Gryfinie nie świecą lampy, to musisz często patrzeć w lustro:)
maks
maks 16.03.2017, 14:59
Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę.
Hh
Hh 16.03.2017, 14:45
Wzięli się w końcu do roboty zrobiliby lepiej lampę w przejściu koło Telekomunikacji Polskiej tam gdzie kiedyś była bo ciemno jak w ...
Wuja
Wuja 16.03.2017, 14:45
Auto mogliby umyć
Julka
Julka 16.03.2017, 14:29
Już myślałam, że robią wystrój wielkanocny.
urzędnik
urzędnik 16.03.2017, 14:24
No jasne!

Pozostałe