Urzędnik robi błędy, za które mają zapłacić mieszkańcy – skarży się czytelnik

  • 19.03.2017, 10:48 (aktualizacja 19.03.2017, 12:00)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Urzędnik robi błędy, za które mają zapłacić mieszkańcy – skarży się czytelnik Wodociągi Polskie - Samochód do czyszczenia kanalizacji należący do Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji
-Kolejny raz urząd źle nalicza opłaty za ścieki. Ludzie mają po kilkaset złotych dopłaty. Ale urzędnicy nie mają sobie nic do zarzucenia. Proszę poruszcie ten temat, bo jesteśmy bezsilni - napisał do nas jeden z czytelników.

- Jestem mieszkańcem Babinka. Jeśli chodzi o opłaty za ścieki w gminie Banie, to powtórzyła się sytuacja z Lubanowa, którą opisywaliście i pomogliście załatwić – dodaje czytelnik, prosząc o interwencję.

O nieprawidłowościach w naliczaniu przez pracownika Urzędu Gminy w Baniach opłat za odprowadzane ścieki pisaliśmy na początku marca 2017 r. Napisała do nas wówczas mieszkanka Lubanowa. 

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22088,zle-naliczaja-w-urzedzie-oplaty-za-scieki-skarzy-s

Wójt Bań Teresa Sadowska przyznała, że „gdy pojawiły się pierwsze sygnały od mieszkańców, że zużycia jakie wykazał Urząd Gminy w celu rozliczenia ilości odprowadzanych ścieków różnią się od faktycznego zużycia pobranej wody, Urząd podjął w tej sprawie niezbędne działania”.

Miały także być wdrożone czynności mające na celu skorygowanie powstałych różnic.

Jak wynika z otrzymanego kolejnego listu czytelnika, tym razem z Babinka, problem nadal istnieje. Oczywiście będziemy interweniować w opisanej sprawie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolancia
Jolancia 19.03.2017, 14:08
Wczoraj podczas tej wichury zerwało śierść memu kotu co robić,pytam się co robic?
zgłoś
jaśmin
jaśmin 19.03.2017, 12:02
W Lubanowie wyjaśnili że robili błędy a w Babinku po staremu.

Pozostałe