Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Wystawa Oleksiaka rozpoczyna cykl prezentacji zdjęć

  • 19.03.2017, 21:59 (aktualizacja 19.03.2017, 22:40)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wystawa Oleksiaka rozpoczyna cykl prezentacji zdjęć Cezary Piątek
Galeria na sześć – to nowy cykl wystaw fotograficznych, które proponuje Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. Nazwa pochodzi od ilości zdjęć. Wystawy, które mają być w różnych miejscach użyteczności publicznej, rozpoczął Arkadiusz Oleksiak, pracownik COKiS i pasjonat fotografowania.

Wernisaż odbyły się w sobotę, 18 marca 2017 r. w siedzibie firmy Cedyńskie Pierożki przy ul. Staromiejskiej 3 (dawniej Świerczewskiego). Wystawę fotograficzną pt. „Świat zwierząt w obiektywie Arkadiusza Oleksiaka" można jeszcze tam oglądać.

Fotografik uwiecznił jelenia na rykowisku, walczące myszołowy, wydrę, grubodzioba, młodego liska oraz jaskółkę dymówkę.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (344)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szczecin
Szczecin 13.02.2019, 00:43
Pan Arkadiusz to mitoman. Wszystko co mowi to kłamstwo. Każdy w Cedyni i w promilu do 300km o tym wie. Przed takim człowiekiem należy ostrzegać tych którzy o tym nie mają pojęcia, nie znając tego człowieka.
Milena
Milena 22.09.2018, 13:31
Pan Arkadiusz powinien w koncu wydoroslec. Przestac klamac i pracowac nad swoim okropnym charakterem.
wierszokleta
wierszokleta 07.11.2017, 12:51
Wiersze są najszczersze.
Zachwycona G.
Zachwycona G. 27.03.2017, 11:27
Panie Arku niestety nie mogłam być na wystawie mimo, że obiecałam, mam nadzieje, że następna wkrótce i bedziemy mogli wreszcie poznać się osobiście. Interesuje mnie wszystko, zdjęcia, kryteria jakimi kierował się pan podczas ich wyboru na tak prestiżową wystawę, pana podróże - czy dokumetuje je pan rowniez na fotografiach i ogólni interesuje mnie pan sam jako artysta ... Przepraszam, że piszę tu publicznie ale z nieznanego mi powodu nie widzę aktualnie pana profilu.
Ciekawa
Ciekawa 26.03.2017, 20:02
Mam pytanie! Panie Arku kiedy kolejna wystawa? Czy bedzie wstęp wolny czy trzeba już rezerwować bilety?
to nie wyzwiska, to obiektywna ocena
to nie wyzwiska, to obiektywna ocena 26.03.2017, 08:51
Ależ m..endowate ci.oty w tej Cedyni! Jak się uczepiły, będą gnoić na wszystkie sposoby - niby takie "kulturalne", "światowe" i "znawcy fotografiki". Swoją drogą, w Gryfinie nie do pomyślenia, żeby nawet najskromniejszy przejaw aktywności został tak jednostronnie zjechany! Żałosne miasteczko - omijajcie Cedynię!
Niezainteresowany
Niezainteresowany 26.03.2017, 17:24
Autor weź przestań tu pisać. Prywatne strony www zakłada się inaczej. Co to fan klub sobie zrobiłeś i komentarze tylko o Tobie na pierwszej stronie bez przerwy. Co mnie obchodzą Twoje animozje do ludzi i cała reszta.
żałosne
żałosne 26.03.2017, 21:22
Faktycznie żałosne miasteczko ta Cedynia! Tyle bicia piany o jednego gościa, który powiesił kilka zdjęć! W Gryfinie o władzy rzadko tyle jest komentarzy!
Wróżbita
Wróżbita 26.03.2017, 15:33
Areczku w Gryfinie juz cię nie chcą bo przejrzeli na wylot, a za takie teksty jak piszesz to i w Cedyni długo chyba nie będziesz...
normals
normals 26.03.2017, 15:38
Czyżby ktoś chciał zająć stołek? I o to ten raban?
Bezrobotna
Bezrobotna 26.03.2017, 17:31
Ale o stołek pracownika gospodarczego taka wojna? Czy to ten pan Arek ma coś na oku? Strach jaki klimat panuje wyżej.
rada
rada 26.03.2017, 15:35
Wypowiadaj się tylko za siebie!
Zaintersowany na poważnie
Zaintersowany na poważnie 26.03.2017, 10:48
Ten temat coś często tu powraca. To jakieś kolejne marzenia pana A.?
Uważajcie w Cedyni:)
Uważajcie w Cedyni:) 26.03.2017, 14:28
Raczej diagnoza żarliwego a widać niezaspokojonego uczucia osób, które rozpisują się nad szczegółami życia, ubioru, sprzętu;) autora sześciu zdjęć! Ludzie, czy w tej Cedyni nic się innego nie dzieje? Nudzi wam się? To zróbcie sami konkurencyjną wystawę albo coś! W Gryfinie, w Chojnie co tydzień coś się dzieje - a was miętolicie temat od tylu dni!
Klopsik
Klopsik 27.03.2017, 14:50
Niezaspokojeni przez autora. Hahaha dobre. Przecież to niemożliwe !!!!
normals
normals 26.03.2017, 15:37
Co prawda to prawda! Normalny facet (i kobieta) od tylu dni nie wałkowaliby tematu - to naprawdę jest chore! Ale fakt, nic dziwnego, że w Cedyni nic się nie dzieje - skoro sześć zdjęć powieszonych na ścianie lokalu powoduje taką lawinę hejtu?
Jaja jak berety
Jaja jak berety 26.03.2017, 21:23
Jak nie facet i nie kobieta to obojnak z całą pewnością. Cuda ludzie na tej stronie. Gościu rekordy bijesz, jazda bez trzymanki. Były, była, byłe, matki polki, fotografowie, ornitolodzy, niezdrowa konkurencja, slużby, milicja, wojny gminne, gwiezdne wojny. Nie no stary, ja Cię! Mafioso jakiś jesteś czy jak?!
Star wars
Star wars 26.03.2017, 21:54
Może BB-8 :)
duch
duch 26.03.2017, 10:47
Tu tylko zjechano aktywność maniackiej megalomani na swój temat,
Ci co znają pana Arka w końcu nie wytrzymali, jak długo można rozpowszechniać brednie na swój temat.
I to o tylko chodzi,
nikt tu Arkowi nie zazdrości wystawy, to on sam próbuje wmawiać nam że ta wojna to z zazdrości ..
Ci co go znają to wiedzą że on o sobie mówi że jest tajnym agentem ABW, szkoda że tego nie dopisał do swojej biografii.
Pan Arek tak naprawdę to biedny człowiek, musi zmyślać by zaistnieć. W końcu spotkał się z falą krytyki i mam nadzieję że wyciągnie z tego wnioski na przyszłość.
Chciałbym dodać że na tym forum swoje komentarze zostawia prawie pół Polski, nie tyko cedynianie ..
Więc proszę nie obrażać Cedyni
Doinformowany
Doinformowany 26.03.2017, 15:40
W biografii nie mógł o tym wspomnieć bo w ABW to przecież tajna funkcja :)))))
Znajoma
Znajoma 26.03.2017, 13:29
Takie cuda z wydarzenia na fb. Ma się fanów tam gratulują no bo co innego powiedzieć, a tu się chyba wszyscy zmówili
Pelasia
Pelasia 26.03.2017, 13:44
A ja nie mam facebooka, połowa moich znajomych też nie ma. Więc wolę czytać na otwartych stronach. Pomyśl trochę znajoma zanim coś napiszesz.
megan
megan 26.03.2017, 10:57
Sztuka bufonady nie przejdzie, bo to po prostu nie sztuka.
żałość
żałość 26.03.2017, 08:59
W Cedyni sami fachowcy od fotografii, sami krytycy sztuki mieszkają. Widzą zdjęcia - dyskutują o stroju autora i o parametrach aparatu! Ciekawe w ilu sklepach w Cedyni można kupić jakikolwiek aparat, cha cha!
Odp do żałość
Odp do żałość 26.03.2017, 09:17
No jak? Od tego są podróże, haha :)
Gdzie kapelusz ???!!!!
Gdzie kapelusz ???!!!! 25.03.2017, 21:51
Ja kiedyś widziałam bardzo korzystną stylizację w kapeluszu, takim zielonym, bardzo ubolewam, że go nie było tym razem ale chyba nie pasował do klimatu pierogów, to zrozumiałe ...
sombrero
sombrero 25.03.2017, 21:57
ja kiedyś widziałam go w czapce z daszkiem ..
to był widok,
prawdziwy podróżnik hmm
jak koziołek .
Coco chanel
Coco chanel 25.03.2017, 20:03
Pytanie. Osoby po lewej stronie zdjęcia wyglądają bardzo elegancko, stosownie do sytuacji. A pan Arek to nie zdążył się przebrać ćwicząc fotopstryki, czy to wykreowany nieład artystyczny?
cokisanka
cokisanka 25.03.2017, 20:13
Jest ubrany odpowiednio jak na podróżnika i przyrodnika, który z ukrycia robi zwierzętom zdjęcia. Elegancko w garniturze prezentował się podczas Dnia Kobiet w Orzechowie.
Zdziwiona
Zdziwiona 25.03.2017, 23:27
Proszę wybaczyć ale jeśli ktoś twierdzi, że to odpowiedni strój jak na podróżnika i przyrodnika, który robi zdjęcia zwierzętom z ukrycia to jest kompletnym laikiem chyba, że ma na myśli podróż do jakiegoś zoo albo na zakupy do supermarketu no bo z pewnością nie podróże np w Alpy... a zdjęcia z ukrycia w takim ubraniu to raczej tylko krówki, kury i koniki, z ukrycia oczywiście :) No ale cóż...jaki sprzęt taki kamuflaż...
Coco chanel
Coco chanel 26.03.2017, 10:34
Ja pytałam o strój na galę. Jak dla mnie proszę wybaczyć wygląda trochę niedbale. Lepszym wyborem byłby faktycznie taki specjalny strój maskujący. Po prostu nie przemyślał tego. A ten kapelusz powyżej jest interesujący, odważnie bardzo. Przepraszam ja zajmuję się modą.
Coco chanel
Coco chanel 25.03.2017, 20:20
Acha. Dziękuję za wyjaśnienie. A pani cokisanka jest rzecznikiem prasowym artysty?
cokisanka
cokisanka 25.03.2017, 21:04
Koleżanka z pracy. Chodzi i rozpacza to mi go trochę żal. Przecież zdjęcia są fajne.
Coco chanel
Coco chanel 25.03.2017, 21:14
dlaczego rozpacza? niesamowita popularność przecież. Z pewnością zebrał na igryfino zawrotną ilość komentarzy, redakcja jakąś nagrodę mu ufundować powinna
cokisanka
cokisanka 25.03.2017, 21:37
Tylko o samych zdjęciach mało się pisze.
Coco chanel
Coco chanel 25.03.2017, 21:57
Ale były pytania przecież o zdjęcia, tylko coś z odpowiedziami był problem. Z doświadczenia chociażby na fb wiem jak takie rozmowy wśród fachowców wyglądają. I ktoś zaczął to go nazwali debilem. A teraz rozpacz?
cokisanka
cokisanka 25.03.2017, 22:06
Zdjęcia się ogląda i albo się podobają, albo nie. O gustach się nie dyskutuje.
Coco chanel
Coco chanel 25.03.2017, 22:16
No niestety zgodzić się nie mogę. Fotograf jeśli za takiego się przedstawia, musi wiedzieć co robi, jak robi i czym robi. Inaczej choćby zdjęcie było najpiękniejsze to zwykły przypadek i nieładnie mówiąc ściema. Miał szansę rozmowy ale wolał ją przekierować na jakieś osobiste wycieczki, żeby odciągnąć uwagę od najważniejszego. Czyli zdjęć właśnie. Na miejscu tych osób czułabym się co najmniej urażona.
spec
spec 25.03.2017, 23:30
To podejdź do jelenia na rykowisku, lisa, czy grubodzioba i zrób mu zdjęcie komórką. Skoro to takie proste...
Szok
Szok 26.03.2017, 08:40
Ale z ręki czy ze statywu?
Ja
Ja 26.03.2017, 09:38
Właśnie też mnie to interesuje ale taki wielki facet to pewnie tylko z ręki ...do tego wysportowany z racji pracy w COKiS
Spec nie od kompaktów
Spec nie od kompaktów 26.03.2017, 08:23
No właśnie zmień aparat i podejdź, jaki masz zoom w kompakcie? X40, x60, x80 ? To chyba nie jest żadna sztuka ... a i jakość przy takiej ogniskowej, hmmmmmy ...
Dwa słowa
Dwa słowa 25.03.2017, 11:49
Ehhhhhhhh życie... :((((((
Lidka
Lidka 27.05.2019, 10:15
Życie pipy ehy i ahy tylko lament i udawanie kogoś kim się nigdy nie było
celebryta
celebryta 25.03.2017, 11:50
Życie podkoloryzowane...
reżyser
reżyser 25.03.2017, 11:48
Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”. Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy… Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy…
Rozbawiony
Rozbawiony 25.03.2017, 10:24
Ale jazda, a zaczęło się niewinnie od 6 zdjęć i pierożków :))) Na pudelku jeszcze o tym nie piszą ? Haha
wątpiący
wątpiący 25.03.2017, 21:05
taaaa, dziś 6, a kiedyś się dowiemy, że 666
przesądny
przesądny 25.03.2017, 21:12
To diabelska liczba, lepiej jej nie wspominaj!
wątpiący
wątpiący 25.03.2017, 21:21
mówisz? ale sam zaczął od 6 to dalej się samo nasuwa...
Wesołek
Wesołek 25.03.2017, 11:39
Nie nie nie. Zaczęło się od cefałki. I normalnie mistrz lansu. Wie jak zdobyć rozgłos. Szacun
amoremio
amoremio 25.03.2017, 16:10
Widać, że bystrzacha z niego. I jak kobity podpuścił!
Zatroskany
Zatroskany 25.03.2017, 09:01
Chłopie to teraz to żeś sobie nagrabił! Ja nie chcę marszu feministek w Cedyni! Weź przeproś czy jak? Ornitolodzy Ci pewnie wybaczą, skoro żeś ptaki dokarmiał, fotografowie tych debili też, Gryfinianie spoko, z epitetami w stronę homoseksualistów już bym bardzo uważał ale jak się baby zejdą to człowieku będzie zadyma, że nawet Twoje foty przestaną być sławne. Ty widzisz co się teraz dzieje? One trzymają się razem. Chwila i już protesty i marsze. No dajże spokój.
zniesmaczona
zniesmaczona 25.03.2017, 10:02
Ależ ty masz kolegów... Czy sam się podszywasz? Strach...
Jedna z "byłych"
Jedna z "byłych" 25.03.2017, 07:13
Oświadczam wszem i wobec, że nie mam nic z tym wspólnego, więc wyluzuj
Były
Były 25.03.2017, 11:08
A jeśli były oświadczy, że też nie ma z tym nic wspólnego to mu uwierzcie? Nic a nic :(
była i niedoszła
była i niedoszła 25.03.2017, 10:12
Ja też.
ona
ona 25.03.2017, 11:00
Ja gdybym nie dochodziła też bym od razu była "była". To niedopuszczalne. Dla żadnego nie warto się poświęcać.
Oburzona
Oburzona 25.03.2017, 07:07
Jak ktoś mówi coś grzecznie o wystawie to zaraz, że stalking ale jak zwala się tu wszystko na kobiety to jest OK? A ponoć Pan Arek jest znany z tego, że nigdy nie pozwoli skrzywdzić ani kobiety ani dziecka, jak prawdziwy mężczyzna !!! Więc dajcie już spokój z tą jazdą na "byłe".
Feministka
Feministka 25.03.2017, 08:48
Seksizm (z ang. sexism, sex – „płeć”) – pogląd, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi lub że nie powinni posiadać równych praw. Zazwyczaj sprowadza się do „wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet”. Jak chłop zwala wszystko na babę to ja już czuję się dyskryminowana!!!
pierożek
pierożek 25.03.2017, 10:04
Przestań "fotograf" wklejać internet w komentarze....To nie wystawa...
deptak
deptak 24.03.2017, 22:41
To pierwsza w historii KARA ZA NAGRODĘ.
miłośnik zwierząt
miłośnik zwierząt 24.03.2017, 21:50
Ornitolodzy czy też ornitolożki mają neistety racje. Podobnie widzę sprawę.
zakład krawiecki
zakład krawiecki 24.03.2017, 21:10
panie Arku prosimy do nas do przymiarki,
uszyjemy strój zająca wielkanocnego,
czasu mamy nie wiele.
ajpi
ajpi 24.03.2017, 22:42
Ale żeby samemu na siebie pisac takie rzeczy?!
Mądry
Mądry 25.03.2017, 10:25
Sława rozum odbiera
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz 24.03.2017, 20:49
Panie Arku !!!
przez pana już nikt nie zauważa że ja z dnia na dzień jestem coraz młodszy :(
zgr-edo
zgr-edo 24.03.2017, 19:02
Awantura jakby to była wystawa obrazów Adolfa Hitlera.
Dżordż
Dżordż 25.03.2017, 17:03
Oby tylko ten Pan w swoje cv tego nie wpisał kiedyś. Lepiej dmuchać na zimne.
omijajcie Cedynię!
omijajcie Cedynię! 24.03.2017, 21:29
Wydaje mi się, że albo to faktycznie jakieś uczuciowe animozje płci niepięknej;) albo ktoś ma coś z głową - temperatura "dyskusji" jakby trzecią wojnę światową chcieli zacząć o te kilka fotek! Nie bardzo rozumiem, bo w wielu miastach ludzie sobie robią takie małe wystawy i to bardzo dobrze! Omijajcie ludzie Cedynię, bo tam chorzy ludzie jacyś są!
Histeryczka
Histeryczka 24.03.2017, 22:37
Ja tam myślę, że ta wystawa przejdzie do historii tego miasta. Brawo dla Pana Arka za taki rozgłos
gryfinianka
gryfinianka 24.03.2017, 22:34
Jakby tak w Gryfinie albo Chojnie każdą wystawę tak flekowano, nikt by nie robił żadnej! Strasznie to zapyziałe miasto musi być ta Cedynia!
memento!
memento! 25.03.2017, 00:09
Jak to w zapyziałym mieście - ktokolwiek coś zrobi - dobić, niech się nie wychyla! W Gryfinie też tak niedługo będzie, jeśli ktoś nie będzie "po linii" władz!
Ekscytacja
Ekscytacja 24.03.2017, 21:50
A bo baby głupie są. Ja tam idę na wystawę. Podobno Podróżnik uwiecznił renifera, z Laponii ma się rozumieć
oburzony
oburzony 24.03.2017, 21:42
a skąd wiesz że to nie ktoś z Siekierek ?
fotobzik
fotobzik 24.03.2017, 20:53
A kuratorem wystawy był Josef Wisarionowicz... Co za dno w tej Cedyni.
mecenas
mecenas 24.03.2017, 21:54
To świetna wiadomość. Delegacje z Gryfina nie będą musiały jeździć do Gruzji. Mniej pójdzie na delegacje.
prawda
prawda 24.03.2017, 17:24
Obraz Cedyni przy tym linczu gościa, co odważył się powiesić swoje fotki jest przerażający! Zlustrują, sprawdzą do trzeciego pokolenia - i zlinczują!

Pozostałe