Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Odwołali bieg pamięci narodowej z powodu… wizyty prezydenta

  • 25.03.2017, 16:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Odwołali bieg pamięci narodowej z powodu… wizyty prezydenta
-Z uwagi na wizytę prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy podczas tegorocznych uroczystości forsowania Odry w dniu 29 kwietnia br., z przyczyn logistycznych bieg pamięci narodowej pn. „Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka” nie odbędzie się. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy biegaczy za rok – informują władze Mieszkowic na internetowej stronie Urzędu Miejskiego.

Trwają przygotowania do uroczystości 72. rocznicy forsowania Odry. Porządkowany jest teren w rejonie Siekierkowskiego Cmentarza Wojennego  w Starych Łysogórkach oraz w Gozdowicach. W prace zaangażowali się

- druhowie z jednostek OSP Mieszkowice i Stare Łysogórki,

- mieszkańcy Gozdowic i Starych Łysogórek oraz radny Zbigniew Kmiecik,

- uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieszkowicach,

- uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie,

- pracownicy Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie,

- pracownicy muzeum i urzędu.

Jednak tegoroczny bieg pn. "Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka" został odwołany. W ubiegłym roku w biegu wzięło udział 182 uczestników. Do pokonania był dystans 11,9 km.

O ubiegłorocznej imprezie biegowej napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/2532,kto-biegl-najszybciej-w-nadodrzanskiej-dziesiatce

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Benak
Benak 27.03.2017, 23:43
Duda misiewiczowi parasol bedzie trzymać po prostu szok jeszcze dyktator kaczynski bedzie przemawial klamstwa smolenskie a macierewicz z szydlo oredzie przemowia jak rozpetali trzecią wojne doprowadzili polske na dno a burmistrz ludzia przykrosc zrobil odwołując biegi nikt nie powinien przyjść patrzec oni maja aktywne rozwolnienie mózgu pisowskie dyktatorzy
K
K 27.03.2017, 23:39
Po co biegac lepiej posluchac o Smoleńsku jak tak mozna ludzie tyle pracy i zaangażowania włożyli a teraz będą musieli oglądać narciarza
kropka
kropka 27.03.2017, 09:06
Nie wierzę... Śmiać się czy płakać?
Bieg był od 2002 roku "wkładem" gminy w uczczenie poległych,
bo resztę i tak w zasadzie organizuje wojsko, urząd marszałkowski
i organizacje kombatanckie. Gmina tylko sprząta, za co dostaje niemałe
pieniądze na cmentarz od wojewody.
Ściągnięcie Dudy to niby sukces ma być?
zico
zico 27.03.2017, 09:08
Żeby pana prezdenta traktowac jako wymówke przed robotą? Wstyd panie burmistrzu!!!
mila
mila 27.03.2017, 09:32
wstyd mało powiedziane ,skandal,
bieg obrósł tradycją-15 edycja ,
można go było zrobić po obchodach jako wieczorny, tydzień wcześniej , cokolwiek... ale kto miałby o tym myśleć w gminie?
w następnych latach ludzie mogą nie przyjechać,
może Cedynia zorganizuje?
Gupi z PiS
Gupi z PiS 26.03.2017, 15:00
Czy te durnie z PO w Zachodniopomorskim i Mieszkowicach nie wiedzą że z KONIEM się nie KOPIE .
malarz
malarz 26.03.2017, 13:43
A czy trawa już pomalowana?
kaktus
kaktus 25.03.2017, 22:15
Misiek będzie czytał apel smoleński w miejsce biegu.
Biegacz
Biegacz 25.03.2017, 21:46
Ten bieg umrze śmiercią naturalną jak wszystko w tej gminie
Jolka
Jolka 25.03.2017, 21:44
Zaangażowali się pracownicy muzeum i urzędu muzeum tak, ale urzędu ha ha nie wyobrażam sobie urzedniczek biegajacyc ych z miotlami chyba że na nich. I jeszcze jedna ważna sprawa nie wyjezdzajcie na drogi bo kolumna rządowa staranuje was
Maratończyk
Maratończyk 25.03.2017, 21:27
A w niedziele,3 godz. i po problemie,jak w sobote za ciasno.
ostrozny
ostrozny 25.03.2017, 20:36
Dobra rada.Podczas wizyty najaśniejszego pana naszego uważajcie na portfele bo towarzyszyć Mu będzie zapewne "Jojo".......
bieżnia
bieżnia 25.03.2017, 20:17
Burmistrz zamiast imprezę zrobić z większym rozmachem to najważniejszą część zlikwidował. Niesamowite jest jego wytłumaczenie.
ptyś
ptyś 25.03.2017, 19:51
czy to prawda ze zamiast biegu pamięci ma być apel smoleński? Pytam się prawda?
hihihi
hihihi 25.03.2017, 20:12
HAHAHAHAHAHAHAH...tak tak to prawda hahahahah aż osmarkałem sie ze śmiechu hahahahahah dobre
hihihi
hihihi 25.03.2017, 20:13
Apel Smoleński odbędzie się pod remizą strażacką hahaha
biegacz
biegacz 25.03.2017, 19:30
To chyba jakieś nieporozumienie.
leon
leon 25.03.2017, 19:25
Bieg pamięci narodowej odwołać???? A PiS tyle mówi o pamięci narodowej. Ciekawe panie burmistrzu i panie prezydencie jak to zostanie odebrane przez ludzi?

Pozostałe