Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wyniki Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB. Fotorelacja z nagradzania zwycięzców

  • 26.03.2017, 21:22 (aktualizacja 27.03.2017, 14:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyniki Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB. Fotorelacja z nagradzania zwycięzców
W zawodach wzięło udział prawie 280 zawodników i zawodniczek. Były to najliczniejsze, a co za tym idzie także największe w kilkuletniej historii zawody w Przyjezierzu.

Medale i puchary 26 marca 2017 r. w Przyjezierzu (gm. Moryń) wręczali: burmistrz Morynia Józef Piątek, starosta gryfiński Wojciech Konarski, członek zarządu powiatu Henryk Kaczmar, multimedalista Wojciech Strelczuk, siostra dyrektor Małgorzata Kałdowska oraz ksiądz Marian Augustyn oraz Piotr Kopczyński (ojciec-dyrektor MTB).

AMATOR - 24 km:

1. Walendzik Marek

2. Nowicki Kryspin

3. Bednarczyk Sebastian

Kobiety:

1. Kowalska Renata – Klępicz gm. Moryń

2. Darowska Weronika

3. Krawczyk Agnieszka

 

Klasyfikacje w wyścigu głównym – 50 km:

K1 (kobiety <35 lat)

1. Balcerzak Marta

2. Bogucka Milena

3. Kłos Anna

K2 (kobiety >35lat)

1. Lewandowska Małgorzata

2. Dopierała Karolina

3. Howis Małgorzata

M2 (mężczyźni 20-29)

1. Piotrowicz Paweł

2. Jaros Rafał

3. Niziński Sławomir

M3 (30-39)

1. Panejko Jarosław

2. Olejnik Przemysław

3. Bilski Tomasz

M4 (40-49)

1. Hasse Filip

2. Kuźmicki Remigiusz

3. Suszczyński Robert

M5 (50-54)

1. Jaros Marek

2. Jackowski Andrzej

3. Kaczała Zbigniew

M5a (55-59)

1. Balcerzak Andrzej

2. Bąkowski Piotr

3. Łozowski Andrzej

M6 (60-64)

1. Kłos Marian

2. Piętak Klaudiusz

3. Nadkański Andrzej

M6a (65-69)

1. Pietruszewski Janusz

2. Szymański Marek

3. Rytlewski Grzegorz

 

Kategorie par:

P1 (opiekun i dziecko) – dystans 24 km

1. Krause Robert i Jakub

2. Fecak Grzegorz i Jacek

3. Kupczyński Bartłomiej i Marek

 

(pozostałe dystanse w parach to 50 km)

P2 – mixt

1. Złoczowska Ewelina i Kamil

2. Brytan Monika i Michał

3. Grabarek Katarzyna i Węsławski Rafał

P3 (suma lat zawodników 70+)

1. Horniatko Przemysław i Strojny Grzegorz

2. Szyszka Artur i Magdziarz Jacek

3. Ciesielski Piotr i Krajewski Tomasz

P4 (suma lat zawodników 90+)

1. Sikora Robert i Kopczyński Piotr

2. Wesołowski Ryszard i Kaźmierski Marcin

3. Biel Andrzej i Chabasiński Przemysław

 

Najlepszy zawodnik powiatu gryfińskiego:

1. Hasse Filip

2. Kaczała Zbigniew

3. Serafin Rafał

Najlepsza zawodniczka powiatu gryfińskiego: Renata Kowalska – Klępicz – gm. Moryń

 

Klasyfikacja OPEN czyli zwycięzcy zawodów:

1. Piotrowicz Paweł – Szczecin

2. Hasse Filip – Gryfino

3. Panejko Jarosław – Pilchowo

 

Dwa rowery losowane wśród zawodników wygrali zawodnicy ze Szczecina a rower rozlosowany wśród kibiców trafił do Chojny.

Portal igryfino był patronem medialnym imprezy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (121)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trull
trull 26.03.2017, 22:33
Brawo WY!

Pozostałe