Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Posypały się mandaty

  • 28.03.2017, 23:43
  • Admin Admin
Posypały się mandaty TWS
Patrole policyjne nie są zbyt częstym zjawiskiem na ulicach Gryfina. Nic więc dziwnego, że stojący dzisiaj, 28 marca 2017 r. na ulicy Piastów nieopodal mostu policyjny samochód budził zainteresowanie przechodniów. I słusznie. Panowie policjanci chcieli gryfinianom przypomnieć, że na drugą stronę ulicy powinno się przechodzić w miejscach do tego wyznaczonych, czyli na pasach.

Obserwując  niektórych pieszych odnosi się czasem wrażenie, że nie pamiętają do czego służą namalowane na jezdni pasy.

Tak więc szanowni Państwo, nie tylko w trosce o zawartość swego portfela, ale przede wszystkim w trosce o swoje bezpieczeństwo korzystajmy z przejść dla pieszych i słuchajmy co mówią do nas od czas od czasu policjanci.

TWS

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kredytowy
kredytowy 01.04.2017, 11:07
Ten policyjny radiowóz za parkowanie powinien dostać mandat!!!!
vvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvv 29.03.2017, 21:29
wszystko ok tylko bardziej niebezpieczni są kierowcy jadący z mostu zbyt szybko niż piesi.
franek
franek 29.03.2017, 21:26
Za takie coś to powinni karać.Ale durną policję.
rob
rob 29.03.2017, 21:23
Hahahahah w takim ruchliwym mieście jak Gryfino przejście po pasach czy nie po pasach to jeden grzyb.Nasuwa mi się tylko jedno określenie-PALANTY !!!! i myślę że nawet pasuje.
brzydkizlyszczery
brzydkizlyszczery 29.03.2017, 16:14
Janse *** łapać kryminalistów przechodzących na pasach i dzieciaki z blantami to potrafia... po*** prawo
Ewa
Ewa 29.03.2017, 14:39
Policja jest na ulicach - źle. Nie ma jej- źle. Nie rozumiem zupełnie.
umiar
umiar 29.03.2017, 15:14
Od skrajności w skrajność - za to "w statystykach" średnio wszystko w porządku! Złoty umiar potrzebny!
B@ndyta134
[email protected] 29.03.2017, 13:02
A co bylo pierwsze? Ludzie, zwierzęta czy samochody i infrastruktura? Przesadą jest wlepianie obywatelom mandatów za przejście na czerwonym swietle dajmy na to o 3 w nocy. Tak samo idiotyzmem jest karanie przechodniów za przechodzenie w niedozwolonym miejscu. Ludzie mają oczy, będą chcieli popełnić samobójstwo to wybiorą z pewnością inne opcje. Karać dzieci 50zlotowymi mandatami za przebiegnie czy przejezdzanie hulajnogą przez pasy, a nie dorosłe osoby chłodzące od czasów PRL'u po Gryfińskich ulicach
wyliczanka
wyliczanka 29.03.2017, 13:01
Po pierwsze trzeba mieć niezły wzrok, żeby te pasy wypatrzeć w ogóle w Gryfinie (nawet te malowane w jesieni). Po drugie, jak przejście jest przy Koscielnej i przy moście - to paranoja z mandatami w tym miejscu. No i po trzecie - radiowóz nadaje się dla ormowca, co pstryka "miszczów parkowania:))
zebra
zebra 29.03.2017, 13:20
Na Chrobrego, przy nieporównywalnie większym ruchu jest gęściej pasów - a tu jeszcze mandat wlepiają? Kiedy wlepią urzędasom?
Schutzengel
Schutzengel 29.03.2017, 12:47
Pewnie jakiś ważniak policyjny jadąc do pracy, miał starcie z pieszym na tym odcinku.
Nie chcę się czepiać, ale odległość między jednym a drugim przejściem dla pieszych jest dość spora. Zastanawia też, dlaczego załoga radiowozu zaparkowała pod prąd i jaka to szczególna okoliczność ich do tego zmusiła ? Poza tym, nie wiem jak w małych miasteczkach, ale w tych dużych, załoga radiowozu podczas wykonywania czynności w takim miejscu powinna mieć włączone sygnały świetlne. Policjanci powinni się wzajemnie ubezpieczać i jeden być na zewnątrz pojazdu.
W tym przypadku to nie piesi zagrażają bezpieczeństwu ruchu drogowego, ale funkcjonariusze Policji, tym bardziej, że radiowóz stał na wysokości podwójnej ciągłej. Na parkingu obok, były wolne miejsca postojowe. Dawno nie byłem w tej okolicy, ale zdaje się że na odcinku od ul Energetyków do ul.Kościelnej, nie ma znacznego ograniczenia prędkości. Czy policjanci złożyli taki wniosek do zarządcy tej drogi, mając na względzie wzmożony ruch pieszych w tym miejscu ?
Panie redaktorze, jestem ciekaw odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i jak zareagowali przełożeni policjantów na te moje chamskie insynuacje,co do braku profesjonalizmu ze strony policjantów.

...
... 29.03.2017, 13:24
A przepraszam, czego Wy oczekujecie? Tego, że policjanci zostaną ukarani za wykonywanie swojej pracy?
Schutzengel
Schutzengel 29.03.2017, 13:51
Niestety, jeżeli to była zorganizowana akcja przeciwko pieszym, to ukaranie policjantów jest jak najbardziej zasadne, i to nie tylko tych z radiowozu. Bo taka akcja musi być zaplanowana i zatwierdzona.
...
... 29.03.2017, 14:32
O ciekawe. Tzn, że ujawniając wykroczenie Panowie Policjanci bez działąń nie mogą zareagować?
ciekawa
ciekawa 29.03.2017, 13:36
Tego, że przestaną być o czuć się ponad prawem. Przepisy ruchu drogowego dotyczą wszystkich!
Kaś
Kaś 29.03.2017, 13:20
eee mieli błyski, a wczesniej też pod prąd zaparkował przed nimi jakiś samochód, na foto go nie ma, bo zdążył odjechac
Schutzengel
Schutzengel 29.03.2017, 13:38
tak,tak, kolumna samochodów ochrony premier Szydło też miała włączone błyski. Proszę o dowody i świadków.
w mój
w mój 29.03.2017, 13:52
Zdjęcie to niezbity dowód. Nie ma błysków. Tyle!
w mój
w mój 29.03.2017, 13:50
Zdjęcie to niezbyt dowód. Nie ma błysków. Tyle!
Kaś
Kaś 29.03.2017, 14:31
widocznie zdjęcie tego nie oddaje. Były niebieskie włączone i awaryjne. Chyba, że mowimy o innej kontroli niż ta, którą ja widziałam. Ale wydaje mi się, że to ta sama.
ciekawa
ciekawa 29.03.2017, 12:59
Ja też jestem ciekawa..Panie redaktorze, proszę skierować do gryfińskiej policji Nasze zapytania, poparte zresztą wieloma konentarzami
Arek
Arek 29.03.2017, 12:29
Przejście dla pieszych - zebra, oznacza, ze W TYM MIEJSCU PRZECHODZĄCY PIESZY JEST UPRZYWILEJOWANY I MA PIERWSZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM. NIC I NIKT NIE MOŻE MU ZABRONIĆ PRZEJŚCIA W INNYM MIEJSCU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZY ZACHOWANIU SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. KARANIE ZA TAKIE ZACHOWANIE JEST NADUŻYCIEM I NIE MOŻE MIEĆ MIEJSCA!!
Państwo w Państwie
Państwo w Państwie 29.03.2017, 11:02
a sie nakrecacie na tych policjantow. a oni tylko wyrabiaja statystyki. za to im placą
trzecia władza
trzecia władza 29.03.2017, 10:36
A chamstwo i egocentryzm pewnej pani policjantki z drogówki nie ma granic! Dyskutować z podniesionym tonem to może pani w domu. Nie na służbie!
gosc
gosc 29.03.2017, 17:10
Tapeciara z sobieradza??
Johny
Johny 29.03.2017, 17:27
Heheh one wszystkie w tej drogówce takie wyszczekane
gość
gość 29.03.2017, 10:50
wszystko jest zawsze do czasu
rozczarowany
rozczarowany 29.03.2017, 10:26
Są jak zwykle tam, gdzie nie trzeba! Potrafią niewinnych ludzi, przechodzących z zachowaniem ostrożności karać, ale za pędzącym autem ul. Łużycką (czego byłem świadkiem) nie mają śmiałości ruszyć. Ważne, żeby nabić statystyki i zanadto się nie przepracować! Tragedia! Nowy Komendancie, jeśli to czytasz... Może czas najwyższy przypomnieć podwładnym o ich obowiązkach. Chyba, że lepszym wyjściem będzie dokumentowanie takich przypadków przez Obywateli i podsyłanie ich mediom...:)
tss
tss 01.04.2017, 20:08
Dzisiaj nawet nie obejrzeli się za pędzącym i wyprzedzającym Łużycką motorem! Policja!
waaw
waaw 29.03.2017, 10:24
Akurat tutaj to czyste czepialstwo!
Sebix
Sebix 29.03.2017, 10:23
I bardzo dobrze! W koncu wzieli sie za pieszych co to chodzą po Piastów jak święte krowy i przejscia ich nie obowiązują.
gość
gość 29.03.2017, 10:51
a był tam jakiś wypadek z udziałem pieszych? nie. a są inne bardziej niebezpieczne miejsca
Ewa
Ewa 29.03.2017, 14:35
Owszem. Byl. I to z dzieckiem. A po Piastów ludzie łażą jak święte krowy. To nie jest miejski deptak.
Sebix
Sebix 29.03.2017, 11:08
nie raz i nie dwa przed samą maskę mi sie pieszy wpakował.
jacek
jacek 29.03.2017, 09:47
To była akcja - zniechęcanie społeczeństwa do policji. Potem się dziwią. Potwierdza się, że policjant to Twój wróg.
.
. 29.03.2017, 09:45
Jak zwykle policja aktywna nie tam gdzie trzeba.
antypolice
antypolice 29.03.2017, 10:15
Otóż to!!
ORMO czuwa
ORMO czuwa 29.03.2017, 09:28
Do statystyki wchodzi że pracują . Nowy komendant to wymyślił ????? GENIUSZ nie ma CO .
Aga
Aga 29.03.2017, 08:48
Niech sie lepiej wezmą za durni co jeździć nie potrafią. Wczoraj jeden taki pędził około 80km/g po flisaczej, a dzis kolejny inteligent po krasinskiego. Na Jana Pawła wyprzedzają nawet na przejściach dla pieszych.
zosia
zosia 29.03.2017, 09:04
Dokładnie tak, na Flisaczej autostradę sobie zrobili , pędzą a policji nigdy tam nie ma.
Andżej
Andżej 29.03.2017, 08:14
A w Polsce nadal Ukraina. W krajach Europy zachodniej przechodzi się w miejscu, które uważa się za stosowne. Trzeba jedynie zachować ostrożność.
Ewa
Ewa 29.03.2017, 14:37
Otoz to. Zachowac ostrożność. W onnych krsjach piesi są inteligentni dlatego przepisy sa łagodniejsze. U nas niestety...

Pozostałe