Która palma wielkanocna najładniejsza - werdykt komisji

  • 06.04.2017, 11:31 (aktualizacja 06.04.2017, 21:30)
  • Admin Admin
Która palma wielkanocna najładniejsza - werdykt komisji Palmy wykonane przez uczniów Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie
Święta wielkanocne tuż, tuż, więc i nasza szkoła zmienia się, na korytarzu pojawiły się piękne dekoracje. W ramach kontynuacji zeszłorocznego projektu, uczniowie naszej szkoły stworzyli piękne ozdoby na stół wielkanocny. Prace wykonywane były indywidualnie oraz grupowo. Za wykonana pracę wszyscy otrzymali słodkie nagrody.

Obok dekoracji, które ubogacą nasze stoły, pojawiły się także palmy wielkanocne, które wykonywane były przez zespoły klasowe. Jedna duże, inne małe, wszystkie barwne, każda inna, aż oczy cieszą. To już trzecia edycja konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie. Tworzyli kwiaty z bibuły, upinali na kijach, efekt jest zachwycający. Trudno było wybrać najpiękniejszą, więc wszystkie ex aequo  otrzymują pierwsze miejsce, oczywiście każda palma w innej kategorii. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku równie chętnie zostaną wykonane zarówno dekoracje na stół wielkanocny jak i palmy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Jadwiga Dąbrowska-Maźnio

Zespół Szkół w Nowym Czarnowie

Admin Admin

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 06.04.2017, 21:14
Albo ja czytać nie umiem, albo tu nie napisano ktora to szkoła
on
on 06.04.2017, 21:24
Czytasz, skoro piszesz ;-) Owa informacja jest u góry, tuż pod zdjęciem.
Gosc
Gosc 06.04.2017, 17:33
Takie artykuły są najlepsze - nasza szkoła , ale jaka to szkoła to juz nie wiadomo :)
On
On 06.04.2017, 21:25
Przeczytaj jeszcze raz. Ale uważnie. Zwróć szczególną uwagę na napis pod zdjęciem. Powodzenia!
pisanka dla Janka
pisanka dla Janka 06.04.2017, 13:45
Palma wam odbiła czy sobie po prostu jaja robicie?
siłka
siłka 06.04.2017, 12:47
To się jury nie wysiliło.

Pozostałe