Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Paweł B. znęcał się nad konkubiną i groził, że ją zabije

  • 09.04.2017, 11:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł B. znęcał się nad konkubiną i groził, że ją zabije Policja
Zarzuty znęcania się nad konkubiną usłyszał 36-letni Paweł B., mieszkaniec ulicy Pomorskiej w Gryfinie. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Paweł B. nad swoją konkubiną znęcał się od lutego 2015 r. W czasie awantur jakie wszczynał, będąc w stanie nietrzeźwym, uderzał z otwartej dłoni w twarz, szarpał, popychał, podduszał. Groził pozbawieniem życia. Kobieta miała dość takiego zachowania i zdecydowała się o wszystkim powiadomić policję.

Mężczyznę zatrzymano i postawiono mu zarzuty znęcania się. Wczoraj, 8 kwietnia 2017 r. prokurator rejonowy w Gryfinie zastosował wobec „damskiego boksera” dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania się do pokrzywdzonej – informuje oficer prasowy asp. szt. Bogumił Prostak.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktoś
Ktoś 14.04.2017, 16:40
Widzę, że ktoś podpiął kogoś innego, to ma związek z tym podpaleniem
cecylia
cecylia 11.04.2017, 14:48
Czy to ma związek z tym podpaleniem o którym dziś pisze "7 Dni Gryfina".
mentor
mentor 11.04.2017, 18:45
Fakt & Dni pisze o tym dzisiaj.
mentor
mentor 11.04.2017, 18:48
7 Dni Gryfina chciałem napisać. Przepraszam za pomyłkę.
Brylant ;)
Brylant ;) 11.04.2017, 13:21
Powiem tyle ze ten fraj..r powinien dostac to samo co ta dziewczyna. A ludzie mieszkajacy w Gryfinie szybko lub może juz wiedza o kogo chodzi! Znam bardzo dokladnie zaistniala sytuacje! I powoem tylko tyle ze mu tego w zyciu nie daruje... Dostanie to na co zasluzyl! Pozdrawiam Panie Pawle!
marek
marek 09.04.2017, 18:06
Coraz więcej takich przypadków. Co to się w naszym mieście dzieje...
Jennaa
Jennaa 09.04.2017, 15:21
Nieladnie panie Pawle nieladnie, coś takiego robić, już centralny układ nerwowy zagrzany, czas wyluzować, pogodzić się z własnymi myślami.
Denis
Denis 09.04.2017, 14:35
Jakaś patologia na tej Łużyckiej się zagnieździła? Czy jak?
Brylant ;)
Brylant ;) 11.04.2017, 19:37
To nie na Łuzyckiej lecz na Pomorskiej ????
Ja
Ja 09.04.2017, 13:11
Nastepny ***ty psychopata
Roman Giertych
Roman Giertych 09.04.2017, 11:49
Ninjahouse heheh
Gosia
Gosia 09.04.2017, 11:37
Zrobić mu to samo by należało co robił tej kobiecie.

Pozostałe