Ciemno na ulicach

  • 12.04.2017, 22:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Ciemno na ulicach czytelniczka igryfino
-Od wczoraj, 11 kwietnia 2017 r. na ul. Flisaczej w Gryfinie nie działa oświetlenie uliczne. Nie ma światła na całej długości ulicy głównej. Nie świecą również lampy na osiedlowej drodze. Jedyne światła, które widać z oddali, to oświetlenie stacji paliw – informuje nas pani Joanna i przesyła zdjęcie.

-A na ulicy 1Maja świeci co trzecia lampa, więc za widno też nie jest – dodaje czytelniczka igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wigilijny
wigilijny 17.04.2017, 19:46
To specjalnie tak aby zobaczyć szybciej pierwszą gwiazdkę.
gienia
gienia 13.04.2017, 18:07
Nie od wczoraj , tylko od kilku dni na Flisaczej ciemno. Nie pali się żadna latarnia !
dropsik
dropsik 13.04.2017, 18:29
Dopiero jak napisali na igryfino to władze nie z Gryfina dowiedziały się chyba o sprawie.
xxx
xxx 14.04.2017, 08:14
dokładnie , dziś latarnie zapaliły się :)
Albercik z Seksmisji
Albercik z Seksmisji 13.04.2017, 17:39
Ciemność widzę, ciemność!
zgr-edo
zgr-edo 13.04.2017, 12:14
Już dziesiąta na zegarze, gasić światła gospodarze !
Taka jest tradycja i tak powinno zostać. Przecież w tym mieście życie towarzyskie zamiera już o 20.oo zaraz po zamknięciu sklepów.
Zyski z oszczędności prądu, zostaną przekazane na remont kościelnych murów.
józek
józek 13.04.2017, 12:04
A co tam lampy ... Kiedy to władza zacznie nam naprawiać ubytki w drogach ... No tak ... obudzi się na koniec roku.
Dziadek
Dziadek 13.04.2017, 10:49
Dolną Odrę wygaszają !!!
weneda
weneda 13.04.2017, 10:59
Chyba samo Gryfino wygaszają. Tylu młodych osób stąd emigrowało, że tylko ogłosić: ostatni gasi światło.
buuuu
buuuu 13.04.2017, 10:08
A ciemno jak w dup...
płatnik
płatnik 13.04.2017, 10:04
Może gmina nie płaci za rachunki i dlatego tak ciemno?
gość
gość 13.04.2017, 09:30
ostatnio daleszewo też ciemne, na drugi dzień już stare brynki, jade za pare dni czepino, jade następnym razem zonk, wszystko oświetlone. wtf
haha
haha 13.04.2017, 11:03
Pierdziszewo a nie daleszewo
Radziszewianka
Radziszewianka 13.04.2017, 17:38
haha nie wszyscy mieszkają tam gdzie ty, czyli w tym Pierdziszewie.
widzę ciemność
widzę ciemność 13.04.2017, 08:50
Tej władzy nic się nie udaje...
Mieszkanka
Mieszkanka 13.04.2017, 08:45
oszczędzają pewnie na majówkę, bo przecież ma być tak wyjątkowo...jak co roku.:)
Olo
Olo 13.04.2017, 08:42
9maja od intermarche do wojska polskiego tez bez oświetlenia. I na wojska polskiego tez ciemno. W centrum tez działała co druga lampa. Oszczędności???
synonimek
synonimek 13.04.2017, 10:59
na nowe etaty i premie
She
She 13.04.2017, 01:02
wracałam po 22 z pracy to łużycka też była bez oświetlenia wtf ?
??
?? 13.04.2017, 08:19
Dzizas...w tym mieście ciągle coś nie tak..władza mieszka na wsi i nie widzi,a reszta spychaczy to gdzie ???
????
???? 14.04.2017, 07:12
O już tu jesteś cymbale. Tak jak przystało na cymbała znowu nic mądrego nie napisałeś.
!!
!! 13.04.2017, 08:53
Czyli co? Rządzą nami wieśniaki?
Nn
Nn 14.04.2017, 05:52
Wiesnakim to ty jestes pajacu!
noktowizor
noktowizor 12.04.2017, 23:44
Ależ!
Dowciapny
Dowciapny 12.04.2017, 23:33
Blask osiągnięć władzuni poraził nawet latarnie ;)
wiedźma
wiedźma 12.04.2017, 23:17
potwierdzam- ..ciemność widze
Gosia