Czy całe moje życie nie jest godne Twojej uwagi? Czy nie jesteś cząstką mnie?

  • 14.04.2017, 08:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy całe moje życie nie jest godne Twojej uwagi? Czy nie jesteś cząstką mnie? Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez Barier"
-Zaawansowany wiek nie musi oznaczać wykluczenia ani poczucia braku przydatności. Pokazujemy osoby starsze przez pryzmat doświadczenia, rzadkich umiejętności, energii, pasji i kompetencji – mówią członkowie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier”. Fundacja ta od 2013 roku prowadzi autorski program „Oswajanie starości”, który propaguje profilaktykę starzenia się i zachęca osoby starsze do aktywności.

Od 2015 roku Fundacja  prowadzi nieprzerwanie kampanię edukacyjno-społeczną, której zadaniem jest uwrażliwienie drugiego człowieka na los biednych, samotnych starych ludzi. Swojego wizerunku na potrzeby kampanii użyczył nieodpłatnie Franciszek Pieczka. Fundacja wyprodukowała między innymi ponadczasowy spot edukacyjny.

Można także skorzystać z DARMOWEGO rozliczania podatku za pomocą programu PITax.pl dostępnego na stronie https://fpbb.pl/1-procent-2017/ i przekazania Fundacji 1% na realizację programu "Oswajanie starości".

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu edukacyjnego:

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elżbieta
Elżbieta 14.04.2017, 10:28
Wzruszający spot.

Pozostałe