Pogodowy śmigus-dyngus

  • 16.04.2017, 22:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogodowy śmigus-dyngus Policja
Pogoda w poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. już nie będzie taka, jak w niedzielę. Biomet (czyli sytuacja biometeorologiczna, która wpływa na samopoczucie i ogólny stan człowieka) w poniedziałek będzie raczej niekorzystny. Ma być zimno, zaledwie kilka stopni powyżej zera. Do tego wiatr. Zacznie przelotnie padać od godzin południowych do godz. 19.

Dodatkowo po południu pojawią się mgły.

Pogoda na wtorek zapowiada się niestety jeszcze gorzej - kontynuacja pogodowego śmigusa-dyngusa, tylko że… ze śniegiem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dronek
dronek 19.04.2017, 09:24
Mróz chwycił tej nocy i trzyma!
zdziwiony
zdziwiony 17.04.2017, 22:54
Gdzie się tak lali???
cytat
cytat 17.04.2017, 20:51
A synoptycy zapowiadają powrót zimy. Na południu Polski spadnie śnieg, w innych rejonach spodziewane są przymrozki.
pp
pp 17.04.2017, 19:30
Zastanawiam się jak można wylewać z okien na przechodniów wiadra wody Jak można oblewać jadące ulicą samochody! Przecież zaskoczony taką sytuacją kierowca może stracić panowanie nad kierownicą - czy to jeszcze tradycja czy zwykłe chuligaństwo? Policja powinna w takim przypadku natychmiast reagować!
dromek
dromek 17.04.2017, 12:07
I w Gryfinie pada...
plebs
plebs 17.04.2017, 12:11
dromek a co to mnie kuzwa obchodzi,pytam się kuzwa co?
pogodna
pogodna 17.04.2017, 12:17
a pod moryniem świeci słońce!
plebs
plebs 17.04.2017, 12:31
Wisi mi to i powiewa rozłozystym kalafiorem......
jasne
jasne 17.04.2017, 12:37
Bo jesteś plebs...
bingo
bingo 17.04.2017, 12:02
Ida powoli zmiany i klimat staje się przyjaznym dla człowieka, oś ziemi się prostuje, lody topnieją, pustynie kwitną, klimat będzie taki, jakim był przed potopem.
dede
dede 17.04.2017, 14:23
Zawiało grozą...
Wanda
Wanda 17.04.2017, 09:53
Za duże kary sa za chuligaństwo aby się ktoś odważył.
Bożena
Bożena 16.04.2017, 23:29
Poruszcie lepiej problem smogu. Problem palenia w piecach nie minął wraz z zimą. Pogoda nie dopisuje, trzeba się dogrzewać. I nic, że gryzący dym zatruwa okolicę, że sąsiedzi w promieniu kilku kilometrów nie mogą otworzyć okien.
gag
gag 16.04.2017, 23:27
Dostać jeszcze wiadro wody w taką pogodę to prawdziwe morsowanie...
miś
miś 17.04.2017, 11:12
Głupiś,to jest tradycja.– To jest przy porwaniach samolotów. Jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać z powrotem właśnie na zasadzie tej tradycji. To stara tradycja, jeszcze od początków lotnictwa, ekstradycja!.

Pozostałe