Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Kto pomoże utworzyć w Gryfinie sekcję piłki ręcznej dziewcząt

  • 20.04.2017, 20:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto pomoże utworzyć w Gryfinie sekcję piłki ręcznej dziewcząt Związek Piłki Ręcznej w Polsce
Prośbę w tej sprawie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. -Do kogo mogłabym się zgłosić aby w Gryfinie były zajęcia sportowe dla dziewczyn w wieku 12-16 lat zainteresowanych grą w piłkę ręczną? W naszym mieście jest koszykówka, piłka nożna. A ja wiem, że bardzo wiele osób chciałoby trenować piłkę ręczną - najbardziej uwielbiany sport przez dziewczyny – napisała Alicja. Na nasz artykuł zareagował Jacek Stefański z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie.

-OSiR co prawda nie prowadzi żadnych zajęć sportowych. Jednak pierwsze, co przychodzi na myśl, to KS Energetyk, bo ma sekcję piłki ręcznej – odpowiedział Jacek Stefański.

Jednak w KS Energetyk trener Arkadiusz Augustyniak prowadzi męską drużynę.

Kto zatem pomoże utworzyć w Gryfinie sekcję piłki ręcznej dziewcząt?

 

Na pytanie wysłane do Urzędu Miasta i Gminy władze na razie nie odpowiedziały.

 

O sprawie poruszonej przez czytelniczkę napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,22741,to-uwielbiaja-dziewczyny.html

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kapitanka
kapitanka 21.04.2017, 19:52
Wypowiedział się wiceburmistrz Nikitiński
http://www.igryfino.pl/wiadomo…
rudolf
rudolf 21.04.2017, 15:03
przecież to nie gmina ma pomagać lub zakładać sekcję piłki ręcznej!
no bez jaj
xxx
xxx 21.04.2017, 18:46
a kto ? :)
NieMojaKompetencja
NieMojaKompetencja 21.04.2017, 18:50
Racja , gmina jest do niczego!
logika
logika 21.04.2017, 13:47
A ja nie wiem, dlaczego to ma być od razu sekcja? A może najpierw niech sobie w szkole pograją? Bo uruchomienie sekcji, zatrudnienie trenerów - a po paru miesiącach się okaże, że się dziewczynom znudziło!
Normalnie to chyba powinny jakieś drużyny szkolne odnieść jakieś sukcesy, dopiero potem niech to się organizuje bardziej profesjonalnie?
Ja
Ja 21.04.2017, 19:44
Chodzę do szkoły, interesuje się piłką ręczną od lat, mam koszulki niektorych pilkarzy, ogladam mecze i pilka reczna jest moja pasja. W szkole gramy na wf, ale nie zawsze bo na wf nie ma ciągle gry. Mamy cwiczenia, a ręczna była jeden tydzień (gimnazjum) i było pokazane tylko jak robić kroki i rzut i to bylo na ocene. Gramy w ręczną ale to nie jest tak, jakbym miala trenowac.. Chętne dziewczyny są i gwarantuję, ze sie nie znudzi. A co do sks - jest, ale gramy tam w nożną, koszykowke, siatkowke a w ręczną rzadko. chętne dziewczyny byly od zawsze, a ja z wielkim bolem musialam sie pogodzic, ze nie będę mogla trenować w Szczecinie pilki recznej (bo tam dopiero jest) wiec bylabym bardzo szczesliwa, gdyby sekcja powstała. Pozdrawiam! :)
zenia
zenia 21.04.2017, 15:00
nie ma pieniędzy na koła, sks-y, a za darmo nikt nie będzie zostawał po godzinach aby sobie dziewczyny pograły
Ja
Ja 21.04.2017, 13:39
Chcemy sekcji pilki recznej dla dziewczyn!!!
złośliwa
złośliwa 21.04.2017, 08:45
Niech sami utworzą i turniej zrobią, to na gali sportu nagrodę dostaną.
Jacho
Jacho 21.04.2017, 08:27
Przecież w Gryfinie mamy tylu trenerów to niech się wezmą do roboty w końcu.
gość
gość 21.04.2017, 15:02
tak za darmo mają się wziąć do roboty ? za darmo to ty popracuj jak masz ochotę
Ja
Ja 20.04.2017, 22:17
Poproście Kasię Duran o wsparcie i motywację dla młodych. Podobno wróciła do ZGR. Odniosła spory sukces w ręcznej więc moze bedzie dobrą inspiracją.
gość
gość 21.04.2017, 15:03
Oprócz umiejętności trzeba mieć też papiery , a Kaśka raczej nie ma
lak
lak 21.04.2017, 12:18
Dobry pomysł!
xxxx
xxxx 20.04.2017, 21:56
Gadanie gadaniem a i tak nic nie powstanie, bo szkoda Gryfinie kasy na to. To jest zbyt piękne, zeby ręczna byla. :)
lokis
lokis 20.04.2017, 21:43
Jak zwykle się nie spieszą z odpowiedzią.

Pozostałe