Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kto liczył na zmiany, ten się przeliczył

  • 21.04.2017, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto liczył na zmiany, ten się przeliczył
Rządzi szkołą od 10 lat. Funkcję dyrektora powierzono Adrianie Salamończyk w 2007 r. I wszystko wskazuje na to, że placówką kierować będzie jeszcze co najmniej przez kolejnych 5 lat. Dzisiaj, 21 kwietnia 2017 r. odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie. Do konkursu przystąpiły trzy osoby: Adriana Salamończyk (dyrektor ZSP w Chojnie), Katarzyna Król-Politowska (nauczycielka gimnazjum w Chojnie) oraz Jacek Dybczak (dyrektor Szkoły Podstawowej w Grzybnie).

W celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie Zarząd Powiatu 13 kwietnia 2017 r. powołał się komisję konkursową w składzie:

Barbara Rawecka - przedstawicielka organu prowadzącego,

Elżbieta Lorenowicz-Bień - przedstawicielka organu prowadzącego,

Edyta Szturo - przedstawicielka organu prowadzącego,

Ilona Dawidziak - przedstawicielka organu sprawującego nadzór pedagogiczny,

Elżbieta Kanicka - przedstawicielka organu sprawującego nadzór pedagogiczny,

Małgorzata Lachtara - przedstawicielka organu sprawującego nadzór pedagogiczny,

Gabriela Lasowska - przedstawicielka rady pedagogicznej,

Kamila Nowak - przedstawicielka rady pedagogicznej,

Elżbieta Lach - przedstawicielka rady rodziców,

Aldona Wąchała - przedstawicielka rady rodziców,

Iwona Hernik - przedstawicielka Związku Nauczycielstwa Polskiego,

Ewa Stryczek - przedstawicielka Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania.

Na przewodniczącą komisji konkursowej Zarząd Powiatu wyznaczył Barbarę Rawecką.

 

Po przeprowadzeniu konkursu, komisja wybrała Adrianę Salamończyk, dotychczasową dyrektorkę ZSP (na zdjęciu). Jej kandydatura zostanie teraz przedstawiona Zarządowi Powiatu.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

właściciel skody
właściciel skody 23.04.2017, 22:15
Szkoda, wielka szkoda...
koleżanka
koleżanka 23.04.2017, 00:16
Gratuluję Ada!
Wojtek
Wojtek 22.04.2017, 11:49
Sądząc po składzie komisji nic innego nie można było się spodziewać.
znawca
znawca 22.04.2017, 16:07
połowy nie zna ale sądzi
Marian
Marian 22.04.2017, 11:15
Na 12 osób komisji - 12 kobiet a gdzie parytet ? Precz z dyktaturą kobiet !!!
justyna
justyna 22.04.2017, 14:29
same kobiety są też dyrektorami w jednostkach podległych powiatowi za wyjątkiem DPS w Trzcińsku
statystyk
statystyk 21.04.2017, 22:39
Ranking największego obciachu i siary według CBOS: 1. KOD 45, 2%, 2. Nowoczesna 20, 1%, Platforma Obywatelska 19, 7%, 3. Świadkowie jehowi 4%, 4. Podarte na kolanach dżinsy 3%, 5. Mężczyzna z torebeczką lub w różowej koszuli 2, 5% 6. Tatuaże-napisy na rękach 2% 7.Czarne skarpety do sandałów 1, 5% 8. Okulary na pół twarzy, 1, 2%, pozostałe 0, 8%

A teraz to...
Xxx
Xxx 21.04.2017, 21:10
To przechalapane bedzie miala teraz ta pani nauczycielka co chciala dyr wygryźć
wwwwwwww
wwwwwwww 21.04.2017, 19:29
Dalej będzie dręczyć nauczycieli! !!!
dorota
dorota 21.04.2017, 19:00
Co niektórzy liczyli na dobrą zmianę;)
powiatowiec
powiatowiec 21.04.2017, 18:58
Bardzo dobra decyzja, ta pani gwarantuje dobrą organizację pracy.
Magda
Magda 21.04.2017, 18:57
Jackowi to się bardzo dziwię, że się zdecydował wystartować.

Pozostałe