Zderzyły się auta na skrzyżowaniu. Ranny kierowca w szpitalu

  • 24.04.2017, 15:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zderzyły się auta na skrzyżowaniu. Ranny kierowca w szpitalu czytelnik igryfino pan Bartek
Do wypadku doszło dzisiaj, 24 kwietnia 2017 r. ok. godz. 13.30. Na drodze krajowej nr 31 w Pniewie zderzyły się dwa samochody. Ranny został kierowca peugeota. Przetransportowany został karetką do szpitala w Gryfinie.

-Volkswagen jechał z Gryfina, natomiast peugeot od strony Pniewa. Trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia, ponieważ obaj kierowcy podają sprzeczne wersje  - informuje nas oficer prasowy KPP w Gryfinie asp. sztab. Bogumił Prostak.

Droga jest już przejezdna.

Zdjęcia otrzymaliśmy od pana Bartka, naszego czytelnika.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

autko
autko 25.04.2017, 20:06
Wypisują tu komentarze sami mistrzowie kierownicy. Nikt nigdy nikomu nie wymusił? Tak jest w ruchu drogowym że zdarzenia się zdarzają. Oby nikomu nic się nie stało to jest najważniejsze.
Ela
Ela 25.04.2017, 11:02
Takie ładne autka rozbite,.
Misza
Misza 25.04.2017, 10:10
dokładnie , kierowca passata miał włączony lewy kierunkowskaz
do pniewskich bogaczy
do pniewskich bogaczy 24.04.2017, 22:55
A ja mam teraz Fiata Tipo ! No i co ? Drażni klasę wyższą co ?
Big brother
Big brother 24.04.2017, 20:19
No moze gdyby nie ten wlaczony lewy kierunkowskaz w passacie sprawa bylaby oczywista...
dynamo
dynamo 24.04.2017, 20:05
Przecież wiadomo który miał pierwszeństwo!
Arczi 2
Arczi 2 24.04.2017, 19:50
Jakie to szczęście dla wielu,ze mozna byc anonimowym...Prawda arczi? (przepraszam ze z malej litery) ale to tylko z braku szacunku dla takich jak ty psssssss
Arnold
Arnold 24.04.2017, 19:41
Widzisz Arczi jakie to niesprawiedliwe tacy jak Ty zawsze mają szczęście????
Arczi
Arczi 24.04.2017, 19:24
jeździ jak wariat to ma za swoje , już drugą kolizje spowodował w ten sposób , zabrać prawko jak nie potrafi jeździć !
Ola
Ola 24.04.2017, 18:14
Widziałam całą sytuację i ten kierowca z pniewa wjechał centralnie na ten samochód i wydarzenie było o 12;40
Daro
Daro 24.04.2017, 17:36
No to teraz z 2letnia wypłata pójdzie w piz*****
Basia
Basia 24.04.2017, 16:04
I tak policjanci dojdą który mówi prawdę.
ninja
ninja 24.04.2017, 16:29
Na wykrywaczu kłamst najlepiej.

Pozostałe