Montują już wesołe miasteczko. Dni Gryfina zatem tuż, tuż...

  • 27.04.2017, 18:43 (aktualizacja 27.04.2017, 19:56)
  • Admin Admin
Montują już wesołe miasteczko. Dni Gryfina zatem tuż, tuż...
Dziś, 27 kwietnia 2017 r. obok gryfińskiego nabrzeża, na dawnym boisku zaczęto montować wesołe miasteczko. Ma ono być jednym z atrakcji tegorocznych Dni Gryfina. Pogoda robi się coraz ładniejsza. Mamy więc nadzieję, że z wesołego miasteczka skorzysta sporo mieszkańców miasta oraz gości.

Program święta miasta znajdziemy tu: 

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22750,dni-gryfina-nowy-plakat-i-zmiany-w-programie

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ertyu
ertyu 03.05.2017, 23:41
szkoda, żenic nie było ciekawego dla dzisiejszej młodzieży zespołów i innyc...
szok
szok 30.04.2017, 12:58
Oj chlopaku skoro wszystko to powinno wyginac, to chyba slabo uczestniczyles na jakichkolwiek zajeciach w szkole.. niestety takimi oto wypowiedziami sam wykazujesz swoj poziom kultury.
Ned
Ned 29.04.2017, 23:04
Mnie nie będzie na dni gryfina. Ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić :)
gienka
gienka 28.04.2017, 10:09
jeśli to jest to samo co w zeszłym roku, to ja się trochę boję jednak, bardzo stare , wszystko pokryte rdzą. Weszłam z dzieckiem na samolocik, dźwignia się zacięła i cały czas byłyśmy na max. wysokości, dopiero całościowe zatrzymanie karuzeli na opuściło, nie było to fajne, synek nie miał frajdy ze sterowania samolotem, a ja najadłam się strachu
skayal chtat
skayal chtat 27.04.2017, 23:28
Ach te czasy gdy szło się pokręcić do góry nogami w młocie a potem na wild canion by rzucało na wszystkie strony i to jeszcze na starym piaszczystym boisku na Sportowej...
he
he 28.04.2017, 07:47
dokładnie... kiedys były super wesołe miasteczka... a teraz porażka..strach puścic tam dzieci :)
Kar
Kar 27.04.2017, 23:08
Nic nie ma dla mlodziezy/ doroslych . Nuuuda zero atrakcji tylko dla dzieci. Nude te nasze Gryfino.
rumsztyk
rumsztyk 27.04.2017, 23:10
Zespoły są ciekawe. Nie gadaj!
krezus
krezus 27.04.2017, 22:36
Pogoda ma być kiepska więc nie ma co.
1998
1998 27.04.2017, 20:04
Żałosne...
rocki
rocki 27.04.2017, 20:09
Sam jesteś żałosny. Idź na plac zabaw to mozę się rozchmurzysz pesymisto, narzekaczu, trollu.
1998
1998 27.04.2017, 20:10
A ty idź na to stare niebezpieczne miasteczko optymisto
rocki
rocki 27.04.2017, 20:12
Na jakie stare? Gdzie?
1998
1998 27.04.2017, 20:16
Na ten stary czeski syf
drenol
drenol 27.04.2017, 21:10
Normy spełniają bo inaczej by ich nikt nie dopuścił.
he
he 28.04.2017, 07:46
buahahahha.. jakie normy ?? przeciez wiadomo ze cena tu gra role a nie normy bezpieczenstwa.. ajkby normy były wazne to by nikt takiego syfu nie pozwolił użytkować przez małe dzieci!!!!! syf kiła i mogiła

Pozostałe