Gryfino pięknieje na święto miasta

  • 29.04.2017, 08:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Gryfino pięknieje na święto miasta
Dni Gryfina niebawem. Trzeba zatem szczególnie się przygotować i zadbać o wizerunek miejscowości. Niedawno pisaliśmy o tym, że pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych odnawiali ławki stojące na placu Barnima. Natomiast wczoraj, 28 kwietnia 2017 r. pomalowano ławki w Parku miejskim im. Stanisławy Siarkiewicz.

Cieszą takie zmiany poprawiające estetykę Gryfina.

O odnawianiu ławek na placu Barnima napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22835,odnowione-laweczki-zapraszaja-spacerowiczow

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pawulon
pawulon 29.04.2017, 23:09
Wszystko byłoby pieknie, gdyby do pomalowanych ławek nie poprzyklejano kartek z napisem ,,świeżo malowane''. Po zerwaniu kartki zostaje jej kawałek na ławce. Wygląda jak rozdanie Oskarów w Wąchocku. Podpowiem - kartkę trzeba przykleić bezbarwną taśmą klejącą tak, aby zwisała z ławki i się do niej nie przyklejała...
piotrek
piotrek 29.04.2017, 23:42
Ale jak taśmę zerwiesz z ławki, to możesz zerwać ją razem z kawałkiem farby
???
??? 30.04.2017, 09:00
Nie znają farb szybkoschnących?
mieszkaniec
mieszkaniec 29.04.2017, 14:47
Odnowienia za pięć dwunasta. Trawę też malują? To by pasowało do pewnych skojarzeń.
PS. Dobry gospodarz dba, aby miasto cały czas wyglądało estetycznie, a nie tylko raz w roku...
Olka
Olka 29.04.2017, 13:22
Super zmiany widać na każdym kroku i to się chwali.
wenerolog
wenerolog 29.04.2017, 20:15
W kroku to może ty masz jakieą zmiany.
Padalec
Padalec 29.04.2017, 20:46
Co się czepiasz prawdę napisała nie pasi ci że zaraz poleciałes kobiecie z grubej rury? Dobra władza dba o miasto takich zmian Gryfino od dawna nie widziało.
A teraz "wenerolog" leć :))
M
M 29.04.2017, 12:28
no faktycznie miasto wypiękniało przez pomalowanie ławek:) bardzo mi się podoba
pisior
pisior 29.04.2017, 12:46
Chwilę przed godz. 12 Prezydent RP Andrzej Duda wylądował śmigłowcem na boisku w Mieszkowicach

I co gryfinoiusie i gryfinoniuśki kopary z wrazenia wam opadły,pytam się opadły?
Nie w waszym zakichanym mieście tylko w Pięknym mieście MIESZKOWICE.
Pis z wami
bez kitu
bez kitu 29.04.2017, 15:39
A co, walki w budyniu u wasz będą ?
bez nazwy
bez nazwy 29.04.2017, 16:45
bez kitu w kiślu!
ali
ali 29.04.2017, 16:49
Chyba kisielu!!
pisior
pisior 29.04.2017, 12:46
Chwilę przed godz. 12 Prezydent RP Andrzej Duda wylądował śmigłowcem na boisku w Mieszkowicach

I co gryfinoiusie i gryfinoniuśki kopary z wrazenia wam opadły,pytam się opadły?
Nie w waszym zakichanym mieście tylko w Pięknym mieście MIESZKOWICE.
Pis z wami
łowca komuchów jak na
łowca komuchów jak na 29.04.2017, 12:13
postkomunistyczny relikt jak na gryfindor wystarczy
józek
józek 29.04.2017, 12:09
Niech lepiej się wezmą za łatanie dziur na Kołłątaja bo się robi slalom gigant.
olaf
olaf 29.04.2017, 11:47
No i jak miło:)

Pozostałe