Niespodzianka z Gruzji na Dni Gryfina 2017?

  • 30.04.2017, 21:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niespodzianka z Gruzji na Dni Gryfina 2017? orzysz.pl
Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w związku z organizacją Dni Gryfina zastępca burmistrza Paweł Nikitiński ujawnił, że na 1 maja 2017 r. planowana jest jakaś niespodzianka dla mieszkańców. Nie chciał jednak zdradzić, kto wystąpi na scenie ani dokładnie o której godzinie w poniedziałek to będzie. Być może chodzi o koncert gruzińskiego zespołu Machabela?

Machabela to narodowy zespół reprezentacyjny z gruzińskiego Gori, który przedstawia publiczności elementy folkloru gruzińskiego. Właśnie wybiera się do Polski. W dniu 5 maja 2017 r. zespół Machabela zaprezentuje tradycyjne pieśni i tańce w Szkole Muzycznej 1 stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu w gminie Raciechowice. Gryfino ściśle współpracuje z Raciechowicami. Natomiast 22 października 2016 r. dyrektor OSiR Eugeniusz Kuduk był w Gruzji w imieniu burmistrza aby podpisać list intencyjny o współpracy z miastem Gori.

Napisaliśmy o tym wyjeździe tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/531,wiemy-po-co-kuduk-polecial-do-gruzji

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel 02.05.2017, 09:35
Kim jest pomysłodawcą który spowodował sprowadzenie potomków Stalina do Gryfina i czy to prawda , że to forma podziękowania za umorzenie długu jakie gmina Raciechowice zaciągneła w gminie Gryfino ? Może pójdą złożyć kwiaty na cmentarzu żołnierzy radzieckich, a tam ponoć łąka. Raciechowice to wiocha na totalnym zadupiu, i nijak nie pasuje do Gryfina. Kto ma w tym interes, aby prowadzić tą współpracę ?
---
http://www.dziennikpolski24.pl…
lucek
lucek 02.05.2017, 00:34
No to igryfino miało nosa z tym tajemniczym zespołem bo wystąpił!
Pseudi
Pseudi 01.05.2017, 15:16
A czy to chrzescijanie sa? Bo w Gruzji to i prawoslawie i islam . Niech lepiej uwazaja, bo ich tu popierany w Gryfinie i ukochany przez wojta ONR dopadnie i bedzie wstyd. Oj dostana lomot od patriotow... po przemysleniu.... Rodzimi "patrioci " z ONR sa dosc tchorzliwi...beda bic ale brawo!
winko
winko 01.05.2017, 12:44
Czekam na taniec z szablami.
lupa
lupa 01.05.2017, 12:40
Prawdziwy dżygit będzie zadowolony!
Przyjezdny
Przyjezdny 01.05.2017, 11:05
... tylko ten po heniowy zabetonowany brzeg rzeki to się tak nadaje na Dni Gryfina jak wykopany maciuś na wójta

Czy lepsze byłoby błoto i zielsko?
Co do niespodzianki czyli kto ma szansę zobaczyć skoro nie podano do wiadomości kiedy i jaka atrakcja planowana ...
prast
prast 01.05.2017, 11:40
Własnie gdyby nie to nabrzeże to zniszczyliby boisko, które trzebaby rekultywować jak to drzewiej bywało.
cha cha cha
cha cha cha 01.05.2017, 10:23
Widzę, że humor dopisuje!
hurra
hurra 01.05.2017, 10:16
Mamy szczęście z pogodą!
Fan
Fan 01.05.2017, 09:30
Pogoda dopisała program mega nic innego nie pozostaje jak iść na nadbrzeże.
samouwielbienie wójta
samouwielbienie wójta 01.05.2017, 09:52
Z tym "programem mega" to nie przesadzaj, mój drogi...
mój tani
mój tani 01.05.2017, 10:06
Pogoda dopisała więc jest mega ... tylko ten po heniowy zabetonowany brzeg rzeki to się tak nadaje na Dni Gryfina jak wykopany maciuś na wójta
maciuś wykopany
maciuś wykopany 01.05.2017, 08:25
Niespodziewajka niespodziewajkom ale pszeciesz karzden jeden wie rze w rzyciu najwarzniejsze jest by dobrze wypić i podupczyć wienc nieh wujty zadbajom o to co dla mieszkańcuf jest podstawom udanej majufki
samouwielbienie wójta
samouwielbienie wójta 01.05.2017, 09:51
Paweł weź się już przestań wygłupiać z tym udawaniem "maciusia wykopanego" bo to było śmieszne w czasie kampanii a nie trzy lata od wyborów!
zaradna
zaradna 01.05.2017, 10:07
Widocznie mamy rok przed wyborami :)))
Marek
Marek 01.05.2017, 02:08
Konferencja o programie Dni Gryfina, na której "generalissimus" mówi... że nie zdradzi szczegółów programu? Ciekawe, kto tak promuje imprezy masowe? A może chodziło o to, że do końca nie wiedzą, czy "atrakcja" będzie, więc boją się rozliczeń z kolejnych niespełnionych obietnic?
Padalec
Padalec 01.05.2017, 09:19
Mareczek a ja widzę że ty to jesteś znawcą organizacji masowych impez?:))Nawet w nocy spać nie możesz tak się tym wszystkim przejmujesz. Nie martw się Nikita sobie świetnie poradzi i nie potrzebuje takich doradców jak ty.
samouwielbienie wójtowe
samouwielbienie wójtowe 01.05.2017, 09:50
Oj Pawełku, twoje teksty typu "świetnie sobie poradzi" pełne samouwielbienia można poznać na kilometr:)
Padalec
Padalec 01.05.2017, 14:51
samouwielbienie wójtowe Dzisiaj, 09:50
Oj Pawełku, twoje teksty typu "świetnie sobie poradzi" pełne samouwielbienia można poznać na kilometr:)
Nie porównuj mnie do Pawełka bo Padalec jest tylko jeden. Widzę że masz już z rana zwidy a co będzie wieczorem? Nikita to super gość i żadnych doradców nie potrzebuje.
Idę bo mnie jeszcze coś fajnego ominie.
ciekawa
ciekawa 01.05.2017, 12:37
Który Pawełku? Czerwona Puma czy Wójt Gryfina?
domyślny
domyślny 01.05.2017, 18:19
"super gość", "świetnie sobie poradzi" "tysiąckrotnie lepszy" - jak myślisz?
Wolny Rynek
Wolny Rynek 01.05.2017, 10:10
No może faktycznie to "świetnie sobie poradzi" to lekka przesada... wystarczyło napisać skromnie że jest jedynie tysiąckrotnie lepszy od POprzedników z POprzedniej złodziejskiej zapijaczonej ekipy.
obłuda wójtowa
obłuda wójtowa 01.05.2017, 18:18
A w tej ekipie prohibicja od wszelakich środków? Podłość i obłuda na każdym kroku wychodzi z tych "zwolenników"
Tereska
Tereska 30.04.2017, 23:42
Fajnie. Jakaś odmiana.
moro
moro 30.04.2017, 22:44
To wtedy Kuduk podpisał się w zastępstwie na liście intencyjnym gdzie było napisane "wójt gminy Paweł Nikityński" :):):)
Gruzja  i Raciiechowice
Gruzja i Raciiechowice 01.05.2017, 09:04
Ano nie ma to tamto. Mleko się wylalo..trzeba było posprzątać. Rewizyta? Czy pomoc jak dla Raciechowic??
afera
afera 01.05.2017, 09:24
mleko to się na bagnach wylało ale nie ma skandalu w tym momencie bo na wójta zawsze można liczyć
Pinio
Pinio 01.05.2017, 09:22
Nasz redaktor to specjalista od puszczania kaczek. A może sam ma chęć wystąpić? Oj działo by się działo :))))

Pozostałe