Co ważnego chciał zakomunikować burmistrz [film]

  • 01.05.2017, 19:44 (aktualizacja 01.05.2017, 21:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co ważnego chciał zakomunikować burmistrz [film]
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie burmistrz Mieczysław Sawaryn poinformował o wygranym procesie w sądzie. Postanowienie właśnie się uprawomocniło. Sprawa dotyczy podatków oraz elektrowni.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wypowiedzi burmistrza na sesji 27 kwietnia 2017 r.

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

odra sobie płynie -rączka rączkę myje
odra sobie płynie -rączka rączkę myje 05.05.2017, 08:10
Skoro pan adwokat, można wręcz powiedzieć ze nawet prawnik, stwierdza publicznie że nieodpowiedzialne/nieuzasadnione/bezprawne działania POprzedniej czerwonej bandy naraziły nas mieszkańców na stratę w wysokości 6,5 mln złotych to rozumiem że oznacza to iż obecne włądze uczunią wszystko aby winni tego karalnego przekroczenia uprawnień ponieśli stosowne konsekwencje prawne. Np. wg ustawy o odpowiedzialności finansowej urzędników służby cywilnej gmina może domagać się na drodze postępowania sądowego odszkodowania od winnych wyrządzenia tych strat w maksymalnej wysokości do 12 miesięcznych wynagrodzeń. No chyba że obecne władze są miękkim palcem robione i głupkowate uśmieszki do mikrofonu wystarczą im w zamian za 6,5 miliona złotych.
mentalność
mentalność 05.05.2017, 09:03
Hmm, gdy członek rady nadzorczej PGE ocenia sprawę między gminą a PGE - mam pewne wątpliwości co do tego, który punkt widzenia reprezentuje...
polityka gminna
polityka gminna 05.05.2017, 08:56
Każdy adwokat wie, że oskarżenia medialne nijak się mają do oskarżeń prokuratorskich. Tu wystarczą domysły, w sądzie potrzeba dowodów.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 03.05.2017, 12:49
Czeba uczciwie pamientać rze nie PO to był spur z elektrowniom by nałorzyć na niom nienalerzne dodatkowe POdatki - bo ot tego jezd sejm i inne takie, ale szło o to by wyciongnoć pot tym pretekstem jak najwiencej milionuf s kasy miejskiej. Widać wienc wyraźnie rze Mnietek nie ma pojencia jak siem robi prafdziwe interesy i do pient niedorasta sfym zaradnym POpszednikom
Sada
Sada 03.05.2017, 09:59
Nie znam dobrze tej sprawy ale wiem jedno, żeby wygrać jakiś proces musi on być dobrze prowadzony od początku. Czy w tym przypadku jest to więc zasługa tylko jednej ekipy?
do sada
do sada 03.05.2017, 10:07
W tym cos jest. Poinformowano dopiero teraz ze dopiero teraz prawomocny wyrok czy powod jest taki o ktorym Sada mowisz.
nieudacznicy
nieudacznicy 02.05.2017, 00:17
Informacje niepelne i zmanipulowane po wpisach internautów domagajacych się wyjaśnień w sprawie podatkow elektrowni. Żenada, że wladza interweniuje dopiero jak robi się goraco w internecie.
ciekawe
ciekawe 02.05.2017, 08:57
Tyle kasy to teraz Panowie poszaleja. Klima już jest,teraz nagrody,premie może kolejne podwyżki. . Mówi P burmistrz,że ludzie w komentarzach piszą itd my wiemy,że sami też komentujcie,no to piszcie na tem.odpowiadajcie ludziom skoro nie ma czatów, a nie czepiacie się tych ,którzy mają inne zdanie lub są "nieposluszni"
Padalec
Padalec 02.05.2017, 15:42
Tyle komentarzy ile ty napisałaś kobieto to chyba nikt nie napisał.
Kto wie ? Ty wiesz? A wiesz co ja ci powiem ja wiem co ty tu wypisujesz na tym portalu i powiem krótko Wstydu babo to ty nie masz.
beznoga jaszczurka
beznoga jaszczurka 02.05.2017, 20:48
Padalcu, twój nick jest bardzo na miejscu!
Pelikan
Pelikan 01.05.2017, 22:36
Super dobra robota.
babcia klozetowa po gimbazi
babcia klozetowa po gimbazi 02.05.2017, 00:28
Pelikan każde g.... łyknie
dyskryminacja wyjechanych gryfinian
dyskryminacja wyjechanych gryfinian 01.05.2017, 22:29
To o co chodzi w tym artykule bo rozumiem że leserom nie chce się pisać więc idą na łatwiznę wciskając filmik do obejrzenia .... ale będąc za granicą nie można odtworzyć filmików w necie gdy nie są podpisane umowy o prawach autorskich. Więc w efekcie wiem że nic nie wiem
Dorota
Dorota 01.05.2017, 21:56
Gratulacje panie burmistrzu:)

Pozostałe