Czyszczenie pieca odbyło się w czynnej Biedronce, ale środkiem bezpiecznym dla zdrowia – zapewnia firma

  • 02.05.2017, 05:12 (aktualizacja 02.05.2017, 07:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czyszczenie pieca odbyło się w czynnej Biedronce, ale środkiem bezpiecznym dla zdrowia – zapewnia firma
W odpowiedzi na sytuację opisaną przez naszą czytelniczkę otrzymaliśmy list z Biura Prasowego Jeronimo Martins Polska S.A. Pismo publikujemy poniżej.

Warszawa, 28 kwietnia 2017 r.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za przekazanie sygnału od Państwa Czytelniczki, który równolegle wpłynął do nas z Biura Obsługi Klienta i jest pierwszym tego typu. Zweryfikowaliśmy zgłoszoną sytuację i potwierdzamy, że we wskazanej lokalizacji odbywało się w dniu wczorajszym tj. 27 kwietnia br. czyszczenie pieca do odpieku pieczywa. Jest to standardowe działanie przeprowadzane w godzinach funkcjonowania sklepu przez wyspecjalizowaną firmę. Do czyszczenia tego typu pieców używany jest środek zawierający ocet bezpieczny dla zdrowia.

Z naszych ustaleń wynika, że w trakcie czyszczenia pieca jedna z klientek zwróciła uwagę pracownikowi firmy specjalistycznej na unoszącą się parę i zapach. Zgłosiła to również pracownikowi sklepu, który mimo iż nie odnotował niczego nietypowego, od razu uwzględnił zgłoszenie i upewnił się, że proces odbywa się zgodnie z przyjętą procedurą. Wezwana na miejsce przez klientkę Policja i Straż Miejska również nie odnotowała żadnych uchybień. Skonsultowaliśmy się także z firmą specjalistyczną przeprowadzającą czyszczenie, która potwierdziła, iż cała procedura przebiegła w standardowy sposób.

W związku z powyższym informujemy, że nie odnotowaliśmy niczego niepokojącego w naszej placówce, jednak ubolewamy, iż nasza klientka mogła poczuć się niekomfortowo. Sprawdzimy, czy w przyszłości czyszczenie pieca będzie mogło odbywać się w innych godzinach.

Pozdrawiamy,

Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

 

Sytuację, o której poinformowała nas czytelniczka, opisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22872,duszacy-zapach-w-biedronce-to-efekt-czyszczenia-pi

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wrona
Wrona 03.05.2017, 20:41
Przecież opary octu działają drażniąco na błony śluzowe. Wiec nie jest bezpieczne. Czyli jakaś ściema.
kos
kos 02.05.2017, 20:00
Nie robię w tym sklepie zakupów ponieważ obsługa nie uprzejma i oszukują na cenach.Ceny są zaniżone na pułkach dopiero na paragonie klient dowiaduje się że za to i za tamto i za tamto też zapłacił więcej niż powinien.Obsłudze sklepu można na ten temat zwracać uwagę do [email protected] śmierci bo panie tam zatrudnione zwyczajowo mają to we dopie.
klema
klema 02.05.2017, 14:06
Z tego co wiem to środek, który stosuje się do pieców jest niebezpieczny. Myje się ni w nocy gdy nie ma klientów. Na codzien myje się wodą, ale to chyba nie ten przypadek.
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 02.05.2017, 08:47
Wszystko w porządku zatem, ale ocet z półki zginął.
Asia
Asia 02.05.2017, 07:27
Moja znajoma mówi, że podczas otwarcia sklepu zmywają piec tylko wodą.
M
M 02.05.2017, 11:56
Tak i od wody klienci duszą się i kaszla... Nastepnie piszą skargi do redakcji, wzywają straż miejską i policję.

Pozostałe